Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

UltraBox+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dawid_nc+
    założył(a) wątek UltraBox+

UltraBox+

Wątek dotyczy dekodera UltraBox+ . Serie: BSLA, BZZB, CHTC .

Multimedialny nbox HDTV recorder dzięki najnowszym rozwiązaniom technicznym posiada następujące funkcje: odbiór obrazu HD, nagrywanie na twardym dysku, przewijanie, pauzowanie oraz ponowne odtwarzanie emitowanych na żywo programów - PVR, wypożyczanie filmów bez wychodzenia z domu - VOD.

UltraBox+:
    -nagrywasz, przewijasz, pauzujesz i ponownie odtwarzasz emitowane na żywo programy dzięki wbudowanej nagrywarce cyfrowej
    -wypożyczasz najlepsze filmy i seriale – w każdej chwili, bez wychodzenia z domu
    -oglądasz programy w najwyższej jakości obrazu i dźwięku
    -prosty przewodnik telewizyjny EPG pomaga Ci szybko znaleźć interesujący program
    -czerpiesz dodatkowe informacje z serwisów www na ekranie telewizora w trakcie oglądania programu
    -masz dostęp do ponad 300 internetowych stacji radiowych
    -prosta instalacja i obsługa

specyfikacja techniczna

-wbudowany twardy dysk o pojemności 250 GB - to umożliwia nagranie 80 godzin nagrań w jakości SD bądź 20 w jakości HD
    -obraz w wysokiej rozdzielczości (HDTV) 720p, 1080i
    -skalowanie sygnału SDTV (PAL) do rozdzielczości HDTV (720p, 1080i)
    -dźwięk przestrzenny 5.1 Dolby Digital
    -złącza: HDMI, Komponent (YPbPr), EURO, Ethernet i USB
    -zgodność ze standardami MPEG 4 i MPEG 2
    -7-dniowy elektroniczny przewodnik po programach (EPG)
    -16-segmentowy wyświetlacz alfanumeryczny
    -dwa tunery (niezbędna dwuprzewodowa instalacja satelitarna)
    -port umożliwiający podłączenie do Internetu
    -menu w języku polskim

• lukas88
    replied
    Tak, każdy dekoder, nie tylko Twój, po ponownym podłączeniu zasilania przechodzi przez ekran aktywacji.

Leave a comment:

• klekso
    replied
    Ekran aktywacyjny

Witam. Czy naprawde po kazdym ponownym podlaczeniu do zasilania ten dekoder musi przejsc przez ekran aktywacyjny? Czy po prostu mam jakis problem w dekoderze?

Leave a comment:

• marchewa
    replied
    No to spoko wymienili mi na gorszy model, porażka! Antena raczej się nie przestawiła a jak można sprawdzić czy dekoder nie jest felerny?

Leave a comment:

• tomkep
    replied
    Wedle wiadomości z różnych forów, to jednak BZZB są lepsze. A siłę i jakość masz niestaty słabe. Możliwości są dwie - albo dostałaś trefny dekoder (syndrom spuchniętych kondensatorów), albo Ksawery przestawił Ci antenę...

Ja jak aktywowałem to chcieli ode mnie jakości powyżej 60% (ledwo tyle miałem).

Leave a comment:

• marchewa
    replied
    Aktywacja

Hej nie wiem czy w dobrym miejscu piszę ale piszę. Jestem w nc+ (pierwsze byłam w n i migrowałam do nc+ we wrześniu tego roku) niedawno padł mi dekoder nbox BZZB, oddałam do serwisu i dostałam niby lepszy ( wygląda tak samo) nazywa się PVR hd 5800 sx ( BSLA). Do dekodera dostałam nową kartę ( bo karty są parowane z dekoderem). Mój problem polega na tym że już 9 godzin czekam na aktywacje i nic. Dzwoniłam do nc+ powiedzieli że u nich jest wszystko ok i kazali cierpliwie czekać. Moje parametry to siła 54 jakość 47 kobieta na info powiedziała że to wystarczy ale czy na pewno? Proszę o pomoc bo nie wiem czy wszystko jest ok bo ile można czekać na aktywacje!!! A jak to było w waszym przypadku ile czekaliście?

Leave a comment:

• Bielik
    replied
    napisał(a) fan HDTV Zobacz post
    Serio nie rozumiałeś tego co napisałem?
    Poniekąd zrozumiałem, ale chodziło mi o precyzyjną odpowiedź taką jak poniżej. To, że ściąga to i owo nie oznaczało, że musi ciągle pracować, ale widzę, że on ciągle coś mieli.

napisał(a) fan HDTV Zobacz post
    Jeśli Twój BSLA tylko szumi, to masz dużo szczęścia. Ten model potrafi tak buczeć, że trudno koło niego wysiedzieć. I oczywiście nie ma znaczenia czy na jego wyświetlaczu palą się cyferki zegara, czy nazwa kanału. On nigdy nie zasypia.

Leave a comment:

• fan HDTV
    replied
    napisał(a) Bielik Zobacz post
    Ja tylko chciałem dowiedzieć się czy to normalne, że na "zegarku" szumi. Nie wierze, że nikt takiego dekodera nie posiada i nie może odpowiedzieć wprost: TAK, DEKODER TEN TAK DZIAŁA lub NIE, U MNIE JEST CISZA. Miałem już kilka dekoderów i żaden nie pracował jak był na standby, przynajmniej nie było go słychać. Ot tyle i aż tyle chcę wiedzieć.
    Serio nie rozumiałeś tego co napisałem?
    Jeśli Twój BSLA tylko szumi, to masz dużo szczęścia. Ten model potrafi tak buczeć, że trudno koło niego wysiedzieć. I oczywiście nie ma znaczenia czy na jego wyświetlaczu palą się cyferki zegara, czy nazwa kanału. On nigdy nie zasypia.

Leave a comment:

• Bielik
    replied
    Ja tylko chciałem dowiedzieć się czy to normalne, że na "zegarku" szumi. Nie wierze, że nikt takiego dekodera nie posiada i nie może odpowiedzieć wprost: TAK, DEKODER TEN TAK DZIAŁA lub NIE, U MNIE JEST CISZA. Miałem już kilka dekoderów i żaden nie pracował jak był na standby, przynajmniej nie było go słychać. Ot tyle i aż tyle chcę wiedzieć.

Leave a comment:

• fan HDTV
    replied
    napisał(a) Bielik Zobacz post
    Nie, nie wyłącza się, nic nie ustawiałem do nagrywania (mam zamiar na sobotę), jest zegarek. Moja wersja to BSLA, czyli ten typ tak ma, ale dziwne, że w czasie kiedy nie pracuje dekoder szumi.
    A on kiedyś nie pracuje? Cały czas a to ściąga sobie VoD, a to sprawdza uprawnienia, a to sprawdza czy się aktualizacja softu nie pojawiła. I talerze dysku cały czas się kręcą.

Leave a comment:

• Bielik
    replied
    Nie, nie wyłącza się, nic nie ustawiałem do nagrywania (mam zamiar na sobotę), jest zegarek. Moja wersja to BSLA, czyli ten typ tak ma, ale dziwne, że w czasie kiedy nie pracuje dekoder szumi.

Leave a comment:

• fan HDTV
    replied
    napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
    Praca dekoderów 5800SX jest słyszalna. Na odległość ciężko jednak stwierdzić, czy Twój tuner pracuje zbyt głośno jak na ten model. Najlepiej, gdybyś porównał jego pracę, z inną sztuką tego samego modelu.
    Pod nazwą ITI-5800SX były produkowane trzy serie dekoderów: BSLA, BZZB i CHTC. Pierwsza z nich (produkowana w 2006 roku) miała zupełnie inaczej rozwiązane mocowanie twardego dysku i inne umiejscowienie wentylatorka. Dekodery z tej serii (BSLA) są często bardzo głośne. Czasami wręcz buczą. Wynika to z kompletnego braku wytłumienia drżenia twardego dysku, w czasie gdy kręcą się jego talerze.

Leave a comment:

• tomkep
    replied
    A nie wyłącza się po paru minutach? I czy przypadkiem nie zostawiłeś go na nagrywaniu?

Leave a comment:

• Bielik
    replied
    Skorzystałem z super oferty i dla stałych abonentów dostałem go za 49 zł., podobno bez miesięcznej opłaty. Głośno to raczej nie jest, bo słychać szum jak jest cicho, ale zaskoczyła mnie taka sytuacja, że dekoder pracuje nawet jak nie pracuje. Taki sam szum jak podczas oglądania tv, nie wiem, wiatrak?

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Praca dekoderów 5800SX jest słyszalna. Na odległość ciężko jednak stwierdzić, czy Twój tuner pracuje zbyt głośno jak na ten model. Najlepiej, gdybyś porównał jego pracę, z inną sztuką tego samego modelu.

Dekoder został od nas wypożyczony, czy jest Twoją własnością?

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+