Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

UltraBox+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Napisz jaki masz konkretnie model dekodera.

Komentarz

Dekoder PVR BOX+

Komentarz

Miałem tydzień spokoju z dekoderem, po powrocie do ustawień domyślnych, ale teraz tego nie zrobię bo mam filmy ponagrywane. Dzisiaj 2x prądem musiał dostać (8 dni działania w miarę poprawnego), a potem the best of the best: rano prądem dostał, włączył się, działał 30 min, potem ok 6 h standby, włączam a tu się robi test i auto restart. Zobaczymy co powiedzą jak się skontaktują. A ja szukam rzecznika praw konsumenta w okolicy. Żenada

Komentarz

@loco83,

jeżeli dekoder nie działa prawidłowo i wykonywałeś już wszystkie możliwe resetu (w tym z czyszczeniem dysku EPG + REC + strzałka do góry) to konieczne będzie udanie się do punktu serwisowego. Pracownik sprawdzi sprzęt i w razie usterki wymieni na sprawny egzemplarz.

Komentarz

napisał(a) loco83 Zobacz post
            Miałem tydzień spokoju z dekoderem, po powrocie do ustawień domyślnych, ale teraz tego nie zrobię bo mam filmy ponagrywane. Dzisiaj 2x prądem musiał dostać (8 dni działania w miarę poprawnego), a potem the best of the best: rano prądem dostał, włączył się, działał 30 min, potem ok 6 h standby, włączam a tu się robi test i auto restart. Zobaczymy co powiedzą jak się skontaktują. A ja szukam rzecznika praw konsumenta w okolicy. Żenada
            Pewnie każą Tobie oddać dekoder na serwis gwarancyjny a tam uznają, że uszkodzenie z Twojej winy i naliczą karę 1000zł

Komentarz

Teraz czekam na rozpatrzenie mojej reklamacji. Kto mi zwróci koszty przejazdu do punktu? Już dwa razy wymieniałem dekoder.

Komentarz

kiedy nc+ zrezygnuje z tego modelu i kiedy zerwie współpracez adb której produkty są jakby powiedziec warte tyle co lakier na obudowie
                teraz nie naruszam zasad słownictwa ?

Komentarz

Oj, to troche potrwa, maja pelne magazyny.

Komentarz

Jaki dekoder polecacie zamiast Recordera i na co można zmienić przy przejściu ze starego n?

U mnie nie ma z nim problemów poza sporadycznym zanikaniem głosu na 1-2 sekundy lub opóźnieniem reakcji na pilota. Chciałbym tylko mniejszą maszynę.

Komentarz

Mniejszy jest Mediabox oraz NewBox+ 2851S (ale bez dysku!)

Komentarz

Jak wygląda nowe oprogramowanie w tym dekoderze dopasowane do realiów NC+ ? ;)
                        Panasonic 42ST30E
                        BOX+ New 2851s
                        Comfort + i HBO

Komentarz

Podpinam sie pod pytanie.

Komentarz

Aktualizacja PVR BOX+ HD 250GB

Witam,

kiedy będzie dostępna aktualizacja zmieniająca oprogramowanie z N na NC+ ?

Komentarz

Obecnie nie jest znany termin aktualizacji softu dekoderów 5800SX. Gdy tylko poznamy tę datę, przekażemy ją Wam m.in. poprzez forum.

Komentarz

aaaa czyli nie ma co się pchać w to nc+ mix, skoro dekodery sprzedawane w tej ofercie śmigają na starym niebieskim sofcie ...
                                Panasonic 42ST30E
                                BOX+ New 2851s
                                Comfort + i HBO

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+