Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dekoder po podłączeniu anteny nie włacza się

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dekoder po podłączeniu anteny nie włacza się

Dzień dobry,

musiałem ostatnio zmienić lokalizację anteny i tu zaczęły się problemy. Po podłączeniu od nowa dekoder nie włączał się. W salonie wymieniono mi dekoder - skutek był taki sam, potem wymieniono mi zasilacz. ostatecznie z nowym dekoderem i zasilaczem po eksperymentach doszedłem do tego, że dekoder sam włącza się. Po podpięciu kabla HDMI i samego kabla antenowego również się włącza ale już podłączenie do kabla anteny powoduje, iż dekoder nie uruchamia się. Wymieniłem antenę wraz z konwerterem bo podejrzewałem winę konwertera, niestety nadal nie działa dekoder. Czy macie jakieś pomysły co może być przyczyną?
    Pozdrawiam

@abone,
    czy kable antenowe są nowe? Czy "zarabiałeś" nowe końcówki do kabla antenowego? Czy możesz testowo podłączyć dekoder do innej anteny, na kilka minut żeby sprawdzić czy tam się uruchomi.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
    X
    nc+