Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana dekodera-brak klapki

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Wymiana dekodera-brak klapki

Witam.
    Mam taki problem i pytanko:
    Czy poniosę jakieś koszty związane z tym iż w dekoderze philipsa brak klapki która zakrywa kartę abonencką? Podpisałem nową umowę i żeby dostać drugi dekoder ten muszę zwrócić do punktu NC+?

Pozdrawiam

Jak masz jeszcze tę klapkę to lepiej ją jakoś dosztukuj, bo inaczej puszczą Cię z torbami. Zajrzyj do cennika, tam masz napisane ile może kosztować taka przyjemność.
    JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Tak niestety jest,nie wiem ile ale na 100 procent poleci kasa,nawet za pilota,który używamy jest codziennie i wiadomo że nie będzie wyglądał jak nowy po paru latach używania ,trzeba też uważać na klapkę od baterii bo to kosztuje 60 zł.
      Ostatni raz edytowany przez pandinus70; 2014-09-21, 10:56.

Komentarz

napisał(a) pandinus70 Zobacz post
        Tak niestety jest,nie wiem ile ale na 100 procent poleci kasa,nawet za pilota,który używamy jest codziennie i wiadomo że nie będzie wyglądał jak nowy po paru latach używania ,trzeba też uważać na klapkę od baterii bo to kosztuje 60 zł.
        W przypadku klapki od pilota to taniej będzie ją odkupić na Allegro przed zwrotem.
        JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+