Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Philips PVR HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Tak, to nienormalne zachowanie jest dla tego dekodera jak najbardziej normalne. Jeśli za jego użytkowanie coś płacisz w rachunkach czym prędzej z niego zrezygnuj i kup sobie jakiś dekoder niezależny. To koszt 200-300 zł. Cisza, spokój i na dodatek nagrania możesz sobie przenieść na dowolny dysk.

Ponownie zapytam. Czy na wyposażeniu tego dekodera był kabel HDMI? Wydaje mi się że nie ale w instrukcji taki kabel jest.

Komentarz

Kabel HDMI nie jest wydawany w zestawie z tym dekoderem.

Komentarz

Już wiem. Wczoraj pan w punkcie (którego nota bene nie ma na Waszej mapce) powiedział to samo.

Komentarz

Jaka jest cena najmu za ten dekoder?
          W Cyfra+ była niższa cena, a po migracji mam wliczoną 2 razy wyższą cene.

Komentarz

napisał(a) glazio Zobacz post
            Jaka jest cena najmu za ten dekoder?
            W Cyfra+ była niższa cena, a po migracji mam wliczoną 2 razy wyższą cene.
            Standardowy czynsz najmu dekodera PVR w Cyfrze+ to 20zł i w NC+ również a zupełnie inną kwestią jest wynegocjowana oferta na którą się zgodziłeś.
            Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2014-02-14, 08:20. Powód: literówka
            Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
            W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
            Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Mam już drugi dekoder i ciągle mi się wiesza i restartuje.Da się coś z tym zrobić ? Oprogramowanie najnowsze sygnał na 5 kanały HD działają bez problemu, czy jest możliwość wymiany na inny ?

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+