Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

system kodowania

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• system kodowania

Witam. Nigdzie nie znalazłem na tym forum wątku o stosowanych przez NC+ systemach kodowania więc piszę posta tutaj. Jak długo NC+ zamierza utrzymywać system po cyfrze+ Nagravision? Pytam b nie wiem czy będe zmuszony do wymiany swojego pace'a na parowany sprzęt ADB z Conaxem? A chciałbym wykorzystać swoją kartę csameleon w module CI+.

napisał(a) jackuss81 Zobacz post
    Witam. Nigdzie nie znalazłem na tym forum wątku o stosowanych przez NC+ systemach kodowania więc piszę posta tutaj. Jak długo NC+ zamierza utrzymywać system po cyfrze+ Nagravision? Pytam b nie wiem czy będe zmuszony do wymiany swojego pace'a na parowany sprzęt ADB z Conaxem? A chciałbym wykorzystać swoją kartę csameleon w module CI+.
    Na to zapytanie trudno odpowiedzieć, bo sporo jest urządzeń na te karty nie parowane, sam mam taką z abonamentem do czerwca 2015 roku i nadal wolę ta kartę, bo pozwala mi zastosowac dowolny dekoder.
    może jakiś MOD wiecej wie...

Komentarz

Aktualnie brak jest oficjalnych informacji na temat wymiany kart. Tym samym, na razie w platformie nc+ pozostają 2 rozwiązania: karty parowane z ADB i nieparowane (dla obecnych i byłych Abonentów CYFRY+, którzy nie wybrali sprzętu ADB).

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+