Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Discovery/Discovery HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Discovery/Discovery HD

Mam dziwny paradoksalny problem odnosnie kanalow Discovery i Discovery HD a mianowicie:

1. Na dekoderze Pace HD PVR z C+ gdzie niemigrowalem na oferty nc+ nie mam uprawnien do kanalu Discovery HD a do Discovery SD na 217 kanale mam. Kiedy dolaczono TLC HD to uzyklalem do niego odrazu uprawnienia.

2. Na dekoderach nbox turbo oraz box+ (iti-2849) gdzie migrowalem na oferte nc+ mam uprawnienia do kanalu Discovery HD natomiast brak uprawnien do Discovery SD. Do wszystkich innych odpowiednikow kanalow HD w SD mam uprawnienia.

Czy ktos z was tez zauwazyl owy paradoks u siebie?
    Ostatni raz edytowany przez extor; 2013-07-12, 13:12.
    sigpic
    nc+:
    turbobox+ (ITI-5720SX)
    Full Extra

mediabox+ (ITI-3740SX)
    Extra+, CANAL+, HBO

@extor,

w ofercie platformy nc+, znajduję się kanał Discovery Channel HD. Z kolei nie jest dostępna wersja w SD. Pełną listę kanałów tematycznych (pakiet Universe+), odnajdziesz tutaj: http://ncplus.pl/sklep/promocje/universeplus

Komentarz

napisał(a) extor Zobacz post
      Mam dziwny paradoksalny problem
      Czyli masz dostęp do obu wersji. Na obu zresztą leci to samo. Więc czy to jest problem ?

Komentarz

Ale mam na mysli to ze na C+ mam tylko Discovery SD a na nc+ tylko Discovery HD.
        sigpic
        nc+:
        turbobox+ (ITI-5720SX)
        Full Extra

mediabox+ (ITI-3740SX)
        Extra+, CANAL+, HBO

Komentarz

napisał(a) extor Zobacz post
          Mam dziwny paradoksalny problem odnosnie kanalow Discovery i Discovery HD a mianowicie:

2. Na dekoderach nbox turbo oraz box+ (iti-2849) gdzie migrowalem na oferte nc+ mam uprawnienia do kanalu Discovery HD natomiast brak uprawnien do Discovery SD. Do wszystkich innych odpowiednikow kanalow HD w SD mam uprawnienia.

Czy ktos z was tez zauwazyl owy paradoks u siebie?
          Mam to samo co ty odnośnie pkt.2 ale na turboBOX+ / 5720SX.
          Jeżeli tak jest że na nc+ nie jest dostępna wersja HD i SD co było dostępne w "N" to po jakiego grzyba dublujecie kanały SD od pozycji 210-219 ? Pod kogo nie rozumiem po to by się przechwalać jak to jest w przypadku że macie TVN TURBO HD i SD lub TVN STYLE HD i SD ? Ruch ten np w przypadku Animal Planet HD i SD jest zrozumiały ale w stosunku co do innych kanałów zdublowanych na pozycjach od 210 do 219 kompletna głupota. Jeszcze większą głupotą jest dublowanie takich kanałów jak Mango24 które jest na pozycji 147 i 219 i to samo z TV Puls pozycja 20 i bodajże 215 po co robienie takiego niechlujstwa i bałaganu ?
          Ostatni raz edytowany przez Raver; 2013-07-14, 21:21.
          turboBOX+/5720SX;MRS: BOX+ New/2851
          nc+:Comfort+/Multi+/Extra+/6xC+/HBO/Cinemax/Filmbox/SundanceHD/HistoryHD/Canal+VOD/netVOD+k.podst./k.dodat./Multi+/C+Platinum-79,90zł/24m.MRS-0zł/24m.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+