Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kiedy aktualizacja softu dla Pace PVR?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) extor Zobacz post
    No i jak EPG nie dzialalo poprawnie tak dalej niedziala. Najdziwniejsze jest to ze jak wejdziemy w PROGR to jest program dla Planete+ na kanale 43 ale na kanale 70 juz nie ma tak wiec nikt nie powie ze to wina nadawcy bo jest to poprostu kopia.
    Naprawdę potrzebujesz tego rodzaju potwierdzeń żeby stwierdzić, że to kopia?
    JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Chodzi mi tylko o to ze ciage powtarzane jest ze to wina po stronie nadawcy ale widac ze to blad po stronie nc+ ktorzy nie potrafia wypuscic softu w ktorym bedzie cale EPG dla kanalow w ofercie. Wk****a mnie juz reczne wklepywania nagran. Niech powiedza jasno Pace nie radzi sobie z duza iloscia i nie naprawimy tego a nie ze wina nadawcy. Jakos przy przelaczaniu potrafi dekoder odczytac EPG i pokazac bierzaca i nastepna pozycje a przy wczytywaniu gubi kanaly
      sigpic
      nc+:
      turbobox+ (ITI-5720SX)
      Full Extra

mediabox+ (ITI-3740SX)
      Extra+, CANAL+, HBO

Komentarz

Brak EPG dla Cinemax

Po ostatniej aktualizacji oprogramowania niestety całkowicie znikło EPG dla kanału Cinemax.

Dawniej nadawane było EPG dla wersji SD tych kanałów. Obecnie jest tylko dostępny program dla Cinemax2 HD. Nie ma za to EPG dla Cinemax (zarówno w wersji SD jak i HD). Czy jest szansa aby jednak dla kanałów Premium była dostępna tak podstawowa funkcjonalność jaką jest EPG?

Pomijam już fakt, iż nadal brakuje EPG dla bardzo wielu innych kanałów z oferty...

Komentarz

Tak jak pisałem w wątku o EPG+, sprawa została przekazana do odpowiedniego działu. Mam nadzieję, że pozycja Cinemax HD/SD zostanie szybko zamieszczona w funkcji PROGRAM/EPG.

Kanał Cinemax HD jest już widoczny w PROGRAM/EPG. Sprawdźcie proszę, czy u Was jest wszystko w porządku. Jeśli nie, zalecam zrestartowanie dekodera.
          Ostatni raz edytowany przez Kamil.S_nc+; 2013-08-07, 11:45.

Komentarz

@Kamil_nc+

Sprawdzilem u siebie i jest EPG dla Cinemax HD/SD ale nadal brak dla wielu kanalow. Pozwolilem zapisac sobie jedynie numery kanalow dla ktorego nie pojawia sie program w PROGR:

5, 6, 15, 17-19, 21-26, 29, 45, 47, 53, 59, 60, 62, 70, 72, 73, 77, 81-84, 90-94, 96, 99, 100, 110, 111, 115, 119, 120, 130-133, 135, 138-149, 168, 169, 181-186, 189, 191-195, 200-206, 213, 214, 217, 219, 221, 222, 225-236, 253, 255, 274.

Jak mozesz to przekazac to bede wdzieczny
            sigpic
            nc+:
            turbobox+ (ITI-5720SX)
            Full Extra

mediabox+ (ITI-3740SX)
            Extra+, CANAL+, HBO

Komentarz

W wątku Brak EPG dla wielu kanałów w dekoderach CYFRY+ PVR BOX+ pisałem o tym, że były prowadzone testy, aby sprawdzić czy z parametrami technicznymi dekoderów CYFRY+ HD PVR istnieje możliwość dołączenia EPG dla wymienionych kanałów. Prawdopodobnie praca dekodera byłaby niestabilna, dlatego nie zostały dołączone.

Komentarz

To czemu parametrami gorsze Philipsy oraz Sagemcomy ponoc obsluguja cale EPG a Pace nie? Pozwole skomentowac twoja wypowiedz jako sr***e w banie. Jakos nagle mozna bylo dolaczyc program dla Cinemax. Dolaczcie cale EPG a my uzytkownicy sami sie o tym przekonamy. Ja nie rozumiem tego cala masa tanich dekoderow obsluguje pelne EPG a niby kiedys flagowiec Cyfry nie obsluguje? Reasumujac z twojej wypowiedz wynika ze Cyfra udostepnila nam wybrakowany sprzet ktory nie radzi sobie z EPG. Dla porownania stare Echostary w CP bez problemu obslugiwaly i nadal obsluguja EPG na 7 dni na wszystkich kanalach a jest to sprzet duzo nizszej klasy.
                sigpic
                nc+:
                turbobox+ (ITI-5720SX)
                Full Extra

mediabox+ (ITI-3740SX)
                Extra+, CANAL+, HBO

Komentarz

A jeszcze jedno jezeli juz idziemy w dyskusje o EPG radze udostepnic adnotacje na stronie przy info:

PROGRAM NA 7 DNI - sprawdź program telewizyjny na cały tydzień. Możesz też zaplanować nagrywanie ulubionych programów.

O nastepujacej tresci " Nie dotyczy dekodera Ultrabox+ Pace PVR HD 500GB gdyz powodowaloby to niestabilna prace udostepnionego Państwu wysokiej klasy sprzetu"
                  sigpic
                  nc+:
                  turbobox+ (ITI-5720SX)
                  Full Extra

mediabox+ (ITI-3740SX)
                  Extra+, CANAL+, HBO

Komentarz

dołączam pytanie kupiłem dekoder hds7241 17.09.2017 kiedy będzie dostepna aktualizacja bo powiem tak ze przed zakupem nie miałem możliwości sprawdzenia menu niestety szata graficzna i menu powala na łopatki i niema telegazety pomimo ceny dekodera z dyskiem 500gb około 200pln z telewizją na miesiąc

Komentarz

Dokładnie mnie też to [ciach] zakupiłem to i nie było info że jest okrojone epg. Towar wybrakowany. Z samego wstydu powinniście zabrać box pvr i dać lepszy dekoder wysokiej klasy😁

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
                      Ostatni raz edytowany przez Michał_nc+; 2017-09-24, 14:44.
                      MEDIABOX+ BOX+

Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają.

Komentarz

Dzisiaj pojawiła się aktualizacja softu...ktoś coś?

Komentarz

witek6 tu masz info
                          http://satkurier.pl/news/173353/deko...litterami.html

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+