Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kiedy aktualizacja softu dla Pace PVR?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Kiedy aktualizacja softu dla Pace PVR?

Jak w tytule. Kiedy możemy spodziewać się aktualizacji softu z C+ do nc+?

Aktualnie trwają prace nad zmianą szaty graficznej. Data udostępnienia aktualizacji oprogramowania jeszcze nie jest znana.

Komentarz

Mam pytanie, bo przedstawiciele zapewniali że wszystkie usługi z AI będą dostępne na tym dekoderze, a krążą słuchy że jednak będzie zupełnie inaczej... A po migracji nie można "uzyskać" turbacza ani medyka... i za co mam płacić skoro nie będę mógł korzystać z usług A przy okazji kiedy zmiana softu na pejsach i co będzie dostępne na tych dekoderach?
      Ostatni raz edytowany przez raffik27; 2013-04-03, 10:50.

Komentarz

napisał(a) raffik27 Zobacz post
        Mam pytanie, bo przedstawiciele zapewniali że wszystkie usługi z AI będą dostępne na tym dekoderze, a krążą słuchy że jednak będzie zupełnie inaczej... A po migracji nie można "uzyskać" turbacza ani medyka... i za co mam płacić skoro nie będę mógł korzystać z usług A przy okazji kiedy zmiana softu na pejsach i co będzie dostępne na tych dekoderach?
        Aktualnie wciąż trwają prace nad wdrożeniem nowej wersji oprogramowania. W przypadku, gdy zostanie udostępnione na satelicie, dekoder samoczynnie dokona aktualizacji w trybie czuwania.

Odnośnie usług dodatkowych - na dekoderach Pace HDS7241/91 nie zmieni się ilość obsługiwanych serwisów.

Komentarz

Nie zmieni się ilość obsługiwanych serwisów, czyli będzie VOD, NetVOD itp? Czy niestety nie da rady?

Komentarz

napisał(a) Przemyslaw_nc+ Zobacz post
            Aktualnie wciąż trwają prace nad wdrożeniem nowej wersji oprogramowania. W przypadku, gdy zostanie udostępnione na satelicie, dekoder samoczynnie dokona aktualizacji w trybie czuwania.

Odnośnie usług dodatkowych - na dekoderach Pace HDS7241/91 nie zmieni się ilość obsługiwanych serwisów.

przeciez netvod na pace dzialal bez problemu?
            Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

napisał(a) Aninianin Zobacz post
              przeciez netvod na pace dzialal bez problemu?
              Niby były serwisy internetowe typu tuba, mood, ica... ale podobno netvod ma nie działać... przynajmniej tak ktoś twierdził ostatnio... a ostatecznie okaże się jak zmienią soft... tylko nie można się doczekać na to...

Komentarz

Netvod+ i nc+go póki co nie działają na Pejsach. I wątpię, żeby szybko zadziałało to.

Komentarz

W salonie w moim mieście przdstawiciele mówią, że z pejsami to tylko kwestia oprogramowania i wszystko będzie działać... ale coś nie mogę w to uwierzyć bo za dużo osób mówi, że z tymi dekoderami będzie kicha...

Komentarz

W salonie w moim mieście przdstawiciele mówią, że z pejsami to tylko kwestia oprogramowania i wszystko będzie działać... ale coś nie mogę w to uwierzyć bo za dużo osób mówi, że z tymi dekoderami będzie kicha...
                    Zgodnie z warunkami oferty, korzystanie z netVOD wymaga dekodera turboBOX+ lub mediaBOX+.

Dekoder Pace HDS7241/91, to ultraBOX+. Po zmianie oprogramowania zostanie natomiast poszerzony dostęp do pozostałych kolekcji VOD+.

Komentarz

napisał(a) Przemyslaw_nc+ Zobacz post
                      Zgodnie z warunkami oferty, korzystanie z netVOD wymaga dekodera turboBOX+ lub mediaBOX+.

Dekoder Pace HDS7241/91, to ultraBOX+. Po zmianie oprogramowania zostanie natomiast poszerzony dostęp do pozostałych kolekcji VOD+.
                      Czy jesli jestem "jeszcze" uzytkownikiem eNki, mam dekoder recorder, to tez mi sie dokona ta cala aktualizacja ?

Komentarz

Czyli faktycznie nie będzie możliwości korzystania z netvod na pejsie? Czyli przedstawiciele ze sklepu wprowadzają ludzi w ogromny błąd, w tym mnie... bo gdybym wiedział od razu, że na tym dekoderze nie będę mógł korzystać z tej oferty to albo zdecydowałbym się na mniejszy pakiet, albo zakupiłbym wymagany dekoder, a w ten sposób będę się teraz bawił w reklamacje, które nie wiadomo czy przyniosą pożądany skutek... oj żałość dosłownie... i jeszcze opłata za dekoder większa niż za media lub turbo... Czekam na odpowiedź reklamacyjną bo tylko to mi pozostało chyba...

Komentarz

Przyzwyczaj się jak się w śmiecia wpakowałeś! W nce poprawienie krytycznego błędu w działaniu nboxów zajmowało góra tydzień, a poprawienie innych błędów nawet 3-5 m-cy.
                          W C+ poprawienie błędu krytycznego zawsze zajmowało co najmniej pół roku, bo sprzęt pochodzi od francuskiego C+, a tam pracują metodami korporacyjnymi - czyli np. zakupienie papieru toaletowego wymaga 3 posiedzeń zarządu i zajmuje minimum 3-4 m-ce.

Komentarz

Czyli faktycznie nie będzie możliwości korzystania z netvod na pejsie? Czyli przedstawiciele ze sklepu wprowadzają ludzi w ogromny błąd, w tym mnie... bo gdybym wiedział od razu, że na tym dekoderze nie będę mógł korzystać z tej oferty to albo zdecydowałbym się na mniejszy pakiet, albo zakupiłbym wymagany dekoder, a w ten sposób będę się teraz bawił w reklamacje, które nie wiadomo czy przyniosą pożądany skutek... oj żałość dosłownie... i jeszcze opłata za dekoder większa niż za media lub turbo... Czekam na odpowiedź reklamacyjną bo tylko to mi pozostało chyba...
                            klamstwa to normalny PR platfomy n, a nc+ przejala ten zwyczaj !!!

Do tej pory chwala 16 super nieistniejacych kolecji na nvod.net

Komentarz

Tak ponowię pytanie... Kiedy ten soft będzie? Bo chciałbym zobaczyć ostatecznie ile programów nie dostanę i z ilu serwisów interaktywnych nie będę mógł korzystać w super pakiecie all inclusive+ Trudno jutro ide do punktu w którym migrowałem i robię dym, bo już nie mam cierpliwości na oczekiwanie bez końca żeby się dowiedzieć że i tak nie będę miał prawa do oglądania części kanałów i korzystania z serwisów, tylko będę miał obowiązek płacenia horendalnie wysokiego abonamentu bez możliwości jakiegokolwiek sprzeciwu...

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+