Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pace PVR HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Wyieniłem starego pace z cyfry na nowszego..
    jeden był padaczka a ten to dopiero
    dysk twardy chodzi tak głośno, że nie da sie telewizora oglądać przy normalnym natężeniu dźwięku.
    zawiesza się i trzeba go wyłączać.
    po 2 dniach od odświerzenia umowy - wiem jedno
    za niecałe 15 miesiecy kończę przygodę z NC+ , bo to co mi proponują to żenada.
    prosiłem o dekoder który będzie choćby namiastką dekodera z N-ki, i ten miał taki być.
    Mało tego na infolinii uzyskuję inne informacje niż w salonie..

Jednym zdaniem - zamienił stryjek.......

Komentarz

nie działa EPG ?

Komentarz

I kolejny raz pytam czy coś wiadomo w kwestii aktualizacji tego złomu?
        Wszystkie dekodery nc+ dostają aktualizacje, a ten stoi w miejscu.

Nawet Sagemcom DSI83, który mam do multiroomu wygląda przy tym dobrze.

Lista uchybień w pace jest baardzo długa. Wypadałoby chociaż trochę ją naprawić.

Komentarz

Brak sygnału video przez HD

Witam wszystkich, jestem nowy na forum choć od ponad 10 lat korzystam z cyfry. Zwracam się do was z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu z brakiem sygnału video przez HD. Korzystam z dekodera BOX+ PACE 7241. Po uruchomieniu ,działa menu i jest dźwięk .Przełączyłem na eurozłącze wszystko dział poprawnie.Czy ktoś może mi pomóc?

Komentarz

Problem rozwiązałem ,zepsute gniazdo w TV .

Komentarz

napisał(a) Sympozjum Zobacz post
              I kolejny raz pytam czy coś wiadomo w kwestii aktualizacji tego złomu?
              Wszystkie dekodery nc+ dostają aktualizacje, a ten stoi w miejscu.

Nawet Sagemcom DSI83, który mam do multiroomu wygląda przy tym dobrze.

Lista uchybień w pace jest baardzo długa. Wypadałoby chociaż trochę ją naprawić.
              Precyzyjne i wyczerpujące odpowiedzi, jakie uzyskałem pokazują dobitnie gdzie i jak głęboko nc+ ma swoich klientów.

Skoro jesteście na tyle nieprzyzwoici, żeby nie odpowiedzieć w ciągu kilku miesięcy na proste pytania, to rozumiem, że w innej kwestii też nic się tu nie dowiem. No ale co tam... Spróbuję.

W jaki sposób, zaplanować nagranie programu z kanału, którego nie ma w EPG (w tym przypadku Stopklatka)? To, że są dziury w EPG mieliście już zgłaszane wiele razy i przez wielu użytkowników, ale w tej materii kompletnie NIC się nie zmieniło.

Komentarz

napisał(a) Sympozjum Zobacz post
                Precyzyjne i wyczerpujące odpowiedzi, jakie uzyskałem pokazują dobitnie gdzie i jak głęboko nc+ ma swoich klientów.

Skoro jesteście na tyle nieprzyzwoici, żeby nie odpowiedzieć w ciągu kilku miesięcy na proste pytania, to rozumiem, że w innej kwestii też nic się tu nie dowiem. No ale co tam... Spróbuję.

W jaki sposób, zaplanować nagranie programu z kanału, którego nie ma w EPG (w tym przypadku Stopklatka)? To, że są dziury w EPG mieliście już zgłaszane wiele razy i przez wielu użytkowników, ale w tej materii kompletnie NIC się nie zmieniło.
                Niestety nie posiadam informacji, czy oprogramowanie tego tunera będzie w przyszłości aktualizowane.

Możesz nagrać program nie korzystając bezpośrednio z EPG. W tym celu wejdź do menu i wybierz MOJE NAGRANIA. Następnie naciśnij na pilocie B (PLANOWANIE) > NAGRAJ NOWE. Z poziomu tego ekranu będziesz mógł samodzielnie ustalić porę startu i końca nagrania.

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                  Niestety nie posiadam informacji, czy oprogramowanie tego tunera będzie w przyszłości aktualizowane.

Możesz nagrać program nie korzystając bezpośrednio z EPG. W tym celu wejdź do menu i wybierz MOJE NAGRANIA. Następnie naciśnij na pilocie B (PLANOWANIE) > NAGRAJ NOWE. Z poziomu tego ekranu będziesz mógł samodzielnie ustalić porę startu i końca nagrania.
                  Rozwiązanie byłoby dobre, gdyby tylko było skuteczne.

Fakt, nie napisałem tego. Taki sposób działa tylko w 50% przypadków. Nigdy nie wiadomo czy akurat tym razem się uda czy nie.

Przy programowaniu przez EPG zdarza to się znacznie rzadziej, choć też bywa, że pomimo zaplanowanego nagrania, nic się nie nagrywa. Tu jednak nie ma wszystkich programów. Problem znany od dawna i nic w tym temacie się nie zmienia. I nie mówię tu o jakichś szemranych kanałach z muzyką disco-polo czy zakupami. W EPG brakuje wielu kanałów, np. Sundance, prawie wszystkie informacyjne (TVN24, TVN24BiS, Polsat News, Polsat News 2, TVP Info, Superstacja), TVP Rozrywka, Stopklatka, Discovery Historia i jeszcze sporo.

Komentarz

Tu już by trzeba interweniować u producenta dekoderów, aczkolwiek irytujące jest, że problem występuje powszechnie, a reakcji w postaci aktualizacji softu nie ma, tak jakby zapominano o użytkownikach. Często klienci potem rezygnują z fabrycznych dekoderów i kupują customy z lepszym wsparciem technicznym.

Komentarz

Pace HDS 7241 HD PVR vs media box+

pace może więcej nagrać a oto dowód pace pace.jpg media box+
                      nc+.jpg
                      Odchodzę przez dizmar

Komentarz

kupiłem wczoraj 16.09.2017 i powiem szczerze ze jest bardzo powolny , a oprogramowanie to masakra oddać do sklepu nie mogę , czy mogę w terminie 14 dni pomózcie ,

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+