Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pace PVR HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Pace PVR HD

W tym wątku prowadzimy dyskusję na temat dekodera Pace PVR HD.

Pace PVR HD to dekoder z wbudowanym dyskiem twardym o pojemności 500 GB. Dzięki temu możesz nagrać ulubiony program za pomocą jednego przycisku na pilocie. Duża pojemność dysku pozwala na nagranie 300 godzin programów w jakości SD lub 100 godzin w standardzie HD. Funkcja TIME SHIFTING umożliwia zatrzymanie emitowanej audycji, a następnie powrót do wybranego fragmentu programu. Dekoder w 2 godzinnej pętli zapamiętuje ustawiony w dekoderze program i w może odtworzyć zapis z jego pamięci. Większość wersji Pace PVR HD posiada wbudowany tuner Naziemnej Telewizji Cyfrowej (NTC).

PVR BOX+ HD 500 GB Pace
    Z twardym dyskiem 500 GB masz miejsce na 300 godzin swoich nagrań. Do tego nagrywasz, przewijasz i pauzujesz.

PVR BOX+* HD 500 GB Pace to dekoder z wbudowanym dyskiem twardym o pojemności 500 GB. Dzięki temu możesz nagrać ulubiony program za pomocą jednego przycisku na pilocie. Duża pojemność dysku pozwala na nagranie 300 godzin programów w jakości SD lub 100 godzin w standardzie HD. Funkcja TIME SHIFTING umożliwia zatrzymanie emitowanej audycji, a następnie powrót do wybranego fragmentu programu. Większość wersji PVR BOX+ HD 500 GB Pace posiada wbudowany tuner Naziemnej Telewizji Cyfrowej (NTC).

* Sprzęt typu ultraBox+ w rozumieniu Szczegółowych warunków korzystania ze Sprzętu typu ultraBox+.

Pomoc
    instrukcja dekodera PVR BOX+ (pace HDS F241/91) Warunki szczegółowe

• High Definition

Dzięki jakości HD (High Definition) obraz nabiera wyrazu, kolory intensywności, a Ty sam dostrzegasz jeszcze więcej szczegółów. Już teraz możesz oglądać wybrane programy w jakości HD i docenić wszystkie możliwości, jakie daje jakość High Definition.

• Dysk 500 GB

Już teraz dzięki twardemu dyskowi 500 GB, możesz nagrywać jeszcze więcej programów i filmów.

• Nagrywasz, przewijasz, pauzujesz

Możesz nagrywać, przewijać i zatrzymywać swoje ulubione programy. więcej

• Wypożyczalnia filmów i seriali

Największe hity filmowe i serialowe na wyciągnięcie ręki! Wypożyczasz pojedyncze hity lub oglądasz kolekcje z najnowszymi serialami oraz kultowymi filmami. A po podłączeniu dekodera do internetu oglądasz jeszcze więcej! więcej

• Time shifting

Funkcja TIME SHIFTING umożliwia zatrzymanie emitowanej audycji, a następnie powrót do wybranego fragmentu programu. Dekoder zapamiętuje ustawiony w dekoderze program i może odtworzyć zapis z jego pamięci. więcej

• Niekodowane bezpłatne kanały satelitarne

W ofercie jest ponad 350 kanałów FTA z Hot Bird, w tym kanał Arte HD, oraz ponad 130 z satelity Astra.

• Tuba.FM

Podłącz dekoder do Internetu i włącz serwis muzyczny Tuba.FM, który sam dopasowuje muzykę do gustu słuchaczy. więcej

• Moje Polskie Radio

Podłącz dekoder do Internetu i korzystaj z unikatowego serwisu zawierającego blisko 100 radiowych kanałów tematycznych, w tym wszystkie programy Polskiego Radia. więcej

• DVB-T cyfrowa telewizja naziemna

Wbudowany odbiornik telewizji naziemnej umożliwia oglądanie wszystkich programów dostępnych w ramach cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. więcej

Komentarz

Czy nc+ planuje jeszcze jakieś aktualizacje tego dekodera?
      Przydałaby się możliwość ręcznego wyszukiwania kanałów naziemnych i informacja o ich sile/jakości.
      Mam teraz taką sytuację, że mi automatycznie wyszukuje MUXy z odległego nadajnika, które ciężko się ogląda. Co chwilę komunikat "brak sygnału". A jak już dojdzie do częstotliwości z pobliskiego nadajnika, to pomija te programy, bo już wcześniej je znalazł. Niestety z dalekiego nadajnika.

Komentarz

napisał(a) Sympozjum Zobacz post
        Przydałaby się możliwość ręcznego wyszukiwania kanałów naziemnych i informacja o ich sile/jakości.
        Mam teraz taką sytuację, że mi automatycznie wyszukuje MUXy z odległego nadajnika, które ciężko się ogląda. Co chwilę komunikat "brak sygnału". A jak już dojdzie do częstotliwości z pobliskiego nadajnika, to pomija te programy, bo już wcześniej je znalazł. Niestety z dalekiego nadajnika.
        A MUXy z CP tez ci łapie?

Komentarz

napisał(a) misioDUE Zobacz post
          A MUXy z CP tez ci łapie?
          Nie.......

Komentarz

Dziękuję wszystkim pracownikom nc+, którzy szybko, rzetelnie i trafnie odpowiedzieli na moje pytanie.
            W związku z ogromną liczbą odpowiedzi użyję sortowania wg daty.

Komentarz

Witam.

To może oznaczać, że nie nic nie wiadomo o planach aktualizacji oprogramowania dla tego dekodera. Jeśli otworzysz stronę nc+ z dekoderami (link), to zobaczysz, że opis Pace PVR jest ukryty. Ostatnia aktualizacja oprogramowanie dekodera z pierwszej strony była w połowie lipca ubiegłego roku, wiec dekoder z ostatniej strony ma małe szanse.

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

napisał(a) nOlsbit Zobacz post
                Witam.

To może oznaczać, że nie nic nie wiadomo o planach aktualizacji oprogramowania dla tego dekodera. Jeśli otworzysz stronę nc+ z dekoderami (link), to zobaczysz, że opis Pace PVR jest ukryty. Ostatnia aktualizacja oprogramowanie dekodera z pierwszej strony była w połowie lipca ubiegłego roku, wiec dekoder z ostatniej strony ma małe szanse.

Pozdrawiam.

nOlsbit
                Oczywiście domyślam się co to może oznaczać.
                Wystarczyłoby, żeby przedstawiciel nc+ to powiedział i nie trzeba by było się domyślać.
                Zadałem proste pytanie:
                Do odpowiedzi wystarczy jedno słowo.

I dekoder nie zniknął ze strony: http://ncplus.pl/oferta/pozostale-de...vr-box-hd-pace
                Jest w zakładce "Pozostałe dekodery" - i zawsze tam był.

W linku, który podałeś są dekodery tylko z aktualnej oferty.
                Ostatni raz edytowany przez Sympozjum; 2014-04-10, 13:45.

Komentarz

Wystarczyłoby, żeby przedstawiciel nc+ to powiedział i nie trzeba by było się domyślać.?
                  Odpowiedż jest od właściwej osoby, ale cóż nie każdy lubi się konkretnie wypowiadać, może jakiś Mod podpowie.
                  Oko za Oko
                  pozdrawia miluśkich forumowiczów Janina :

Komentarz

Dzisiaj sytuacja się naprawiła, tzn. wyszukałem ponownie kanały, a że przy dzisiejszych warunkach propagacyjnych dekoder nie mógł złapać odległego nadajnika, więc doszedł do częstotliwości, na których są muxy z bliższego nadajnika i teraz odbiera bez problemu.
                    Problem się rozwiązał, teraz wszystkie kanały z dvb-t chodzą dobrze.
                    Szkoda tylko, że trzeba się uciekać do takiej gimnastyki.
                    Wystarczyłoby, żeby była możliwość ręcznego wpisania częstotliwości do przeszukania.

Komentarz

Dzisiaj sytuacja się naprawiła, tzn. wyszukałem ponownie kanały, a że przy dzisiejszych warunkach propagacyjnych dekoder nie mógł złapać odległego nadajnika, więc doszedł do częstotliwości, na których są muxy z bliższego nadajnika i teraz odbiera bez problemu.
                      Problem się rozwiązał, teraz wszystkie kanały z dvb-t chodzą dobrze.
                      Szkoda tylko, że trzeba się uciekać do takiej gimnastyki.
                      Wystarczyłoby, żeby była możliwość ręcznego wpisania częstotliwości do przeszukania.
                      A kanały Polsatu kodowane tez pokazuje?
                      Oko za Oko
                      pozdrawia miluśkich forumowiczów Janina :

Komentarz

napisał(a) oko za oko Zobacz post
                        A kanały Polsatu kodowane tez pokazuje?
                        Przecież to oczywiste, że nie.
                        Kanały kodowane z MUX4 można odbierać tylko przez dekoder Polsatu Cyfrowego.
                        Włodku.

Komentarz

Dekoder fajny, ale szkoda, że oprogramowanie strasznie stare, przydała by się jakaś aktualizacja.

Komentarz

Czy można przybliżyć informację na temat planowanej w dniu jutrzejszym aktualizacji oprogramowania - co wnosi.
                            Otrzymałem w dniu dzisiejszym informację sms-ową w tej materii.

Komentarz

Mam prośbę taką małą w związku z tym dekoderem. Chciałem się dowiedzieć kilka rzeczy o nim. Jak długo się włącza, czy się zawiesza (jeśli tak to czy często), czy wyszukuje kanały z tv naziemnej oraz czy można na nim ustawiać swoją listę kanałów. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+