Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak zgrać z dysku?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Jak zgrać z dysku?

Mam dekoder PACE HDS7241/91 i nagrane na dysku kilka programów, które chcę zgrać na komputer przez kartę TV.
    Podłączam dekoder do karty poprzez EURO (SCART) -> S-Video - obraz jest dość dobry, ostry (jak na SD), ale czarno-biały (w starym dekoderze był kolorowy i wszystko OK).
    Kiedy podłączam EURO -> CVBS (cinch) - obraz jest kolorowy, ale słabej jakości. No i nie obsługuje 16:9, tj. obraz w tym formacie przekształca na Letterbox 4:3, przez co jakość jest jeszcze słabsza.
    Jest jeszcze jakiś sposób na zgranie materiałów z dysku na komputer? Nie musi być w HD (choć byłoby miło ), byle dobra jakość SD. Trzeba kabel na zamówienie zrobić?

@slavhg, nie ma możliwości przegrania treści z dysku na inny nośnik. Treści nadawane przez nc+ są chronione tak by nie dystrybuować ich ponad użytek indywidualny.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Zapytam inaczej: czy jest możliwość podłączenia tego dekodera do laptopa poprzez kartę telewizyjna, żeby móc oglądać telewizję z dekodera na ekranie laptopa? Chodzi mi o obraz przyzwoitej jakości. Jeżeli jest taka możliwość, to proszę o wskazówki.

Komentarz

@slavekg
        informuję, że nie ma takiej możliwości. Zachęcam do skorzystania z aplikacji nc+ GO. O tym jak korzystać z aplikacji mobilnej nc+GO można dowiedzieć się oglądając film instruktażowy, lub odwiedzając stronę http://go.ncplus.pl dedykowaną usłudze nc+go.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+