Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

DVB-T problem

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• DVB-T problem

Witam, nabyłem nc+ na kartę z dekoderem pace hds7241. Satelita działa, podłączyłem antenę DVB-T ze starego tunera, żeby się pozbyć 2-iej skrzynki na której normalnie DVB-T działało (tuner Viva z włączoną opcją zasilania anteny zewnętrznej). Teraz ten kabel od anteny DVB-T, która normalnie działała, podłączyłem do Pace HDS 7241 i nie wyszukuje żadnych kanałów DVB-T :-( podłączyłem też przez wzmacniacz antenowy i to samo - brak znalezionych kanałów DVB-T :-( Nie widać żadnego kanału powyżej 960 - komunikat brak sygnału.

Infolinia spuszcza mnie na drzewo w ramach gwarancji :-(

I tu moje pytanie:
    - Czy mieliście problemy z tym tunerem i DVB-T?
    - Czy ten tuner ma zasilanie anteny DVB-T? Jeżeli nie to może mam zły zasilacz (obecnie Terra HA 126, to raczej bardzo dobry zasilacz antenowy!)?

Prośba o pomoc, jak przerabialiście ten temat. Zależy mi na podłączeniu DVB-T, bo w razie jak nie potrzebuję SATki, to sporadycznie chciałbym korzystać z DVB-T.

Byłbym wdzięczny za pomoc.

Ra-Dzik weryfikuje zgłoszenie. Proszę o cierpliwość.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Ra-Dzik , potwierdź proszę do dekodera jest podłączona antena satelitarna i jednocześnie antena DVB-T?

Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+