Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dysk w monsterbox

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• dysk w monsterbox

witam,

kilka dni temu nie wiadomo dlaczego zniknely mi wszystkie nagrania z dyskuna monsterboxie, zajetosc byla okolo 70%....
    zastanawiam sie teraz czy w ogole mam odblokowane 1tb... wg oznaczenia w statusie jest 3ff b4 zatem wg tego co czytam na forum 500gb!
    czy ktos moze to potwierdzic? czy aktualizowal sie soft ostatnio co moglo spowodowac pelen reset z kasowaniem zawartosci nosnika?

Witam.

Status z "3" na początku oznacza, że dekoder wykorzystuje całą fizycznie dostępną pojemność dysku.

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

Aktualizacja oprogramowania, jak również nagranie zbyt dużej liczby programów nie powodują kasowania zawartości dysku.
      JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

no to powiem wam ciekawy rebus.... wracam po weeekendzie nad morzem, odpalam tv, ustawiam nagrywanie, ale mowie chwila najpierw cos wykasuje... zagladam w nagrania a tam dostepne miejsce 99% i zero nagran....

jak to wytlumaczyc? czy obsluga moze zdalnie wyzerowac nagrania? nikogo nie bylo w domu a nagrania zniknely.... niech mi ktos odda trzy czesci wladcy pierscieni ktore mialem zamiar obejrzec tylko mi czasu brak

Komentarz

Jest jeszcze jeden problem. Od tamtego czsu nie dziala mi vod
          Caly czas pokazuje trwa pobieranie....

Robilem wszystkie mozliwe resety. Przesylanie uprawnienuprawnien, formatowanie, zmiana kabli i dalej nic... Mijaja miesiace, place za usluge i nie moge korzystac.
          Zaproponowano mi wymiane na turbacza 500gb.
          Nie po to bralem 1tb zeby teraz zamienicsobie na 500gb....
          Na prawde nie ma zadnej momozliwosci serwisowania dekoderadekodera?

Pytanie (opisalem w innym watku moj problem z podlaczeniem wifiboxa w multiroom z podlaczeniem do monstera)
          Moze jak juz mam oddac monstera to moze dostane mediaboxa?
          ;)

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+