Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe oprogramowanie 5800s

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nowe oprogramowanie 5800s

Mam pytanie do przedstawicieli. Czy nc+ zamierza wypuścić nowy soft dla dekoderów 5800s ? Kiedy zostanie naprawiony problem ze znikającym EPG, mój dekoder właściwie nie podaje EPG dla większości kanałów. Nie pomaga trzymanie go na kanale TVP 1 HD. Uprzedzając odpowiedź, antena jest OK ! Siła 100 % jakość 90 %

Drugie pytanie, czy programiści zamierzają odblokować USB i przystosować ten dekoder do funkcjonalności PVR Ready ?

Pozdrawiam
    Panasonic 42ST30E
    BOX+ New 2851s
    Comfort + i HBO

Zmiana softu jest planowana. Nie znam natomiast jej daty, ani zakresu zmian. Ogólny problem z pobieraniem EPG nie występuję. Spróbuj zatem przywrócić ustawienia domyślne z poziomu menu dekodera (SETUP - Instalacja - Ustawienia domyślne). Po resecie pozostaw dekoder na kanale TVP1 HD. Jeśli problem nie ustąpi, a tuner jest dzierżawiony sugeruję sprawdzenie go w dowolnym punkcie serwisowym nc+.

Komentarz

Właśnie, że problem z EPG występuje nagminnie i widać to po postach innych użytkowników na tym forum w przyklejonym temacie.
      Sam posiadam dwa 5800s w multiroom standard i oba mają problem z wyświetlaniem EPG.
      - SAMSUNG 55H7000+ Mediabox + SAMSUNG BD-E5500+Soundbar H550
      - SAMSUNG LE40C650+ITI2850 (multiroom st) + WD500GB
      - LG50PN6500+ITI5800S (multiroom st)

Komentarz

PROBLEM JEST I TO OD DAWNA MNIEJ WIĘCEJ OD POŁĄCZENIA N Z C+!!!!!

[5800S]

Komentarz

Oczywiście, że nie występuje, oglądając program na kanale 11, TVP1 HD.
          Wystarczy przełączyć na Wasz ulubiony kanał 1 czyli TVN HD i po EPG śladu nie ma, tzn jest ślad ale nie przypomina to EPG.
          A resety niczego nie zmienią, bo można śmiało napisać, że EPG jest na kanale 11 czyli TVP1 HD.

Komentarz

potwierdzam ze problem z epg istnieje, u siebie mam tak ze jest cale epg a po zmianie kanalu nagle wszedzie brak epg a potem znow po jakims czasie wraca...to samo ma moj tata na swoim deku, epg robi co chce, raz jest raz go nie ma
            Comfort+
            mediaBOX+
            Multi+
            netVOD+ konto p.
            CANAL+ VOD
            HBO GO HB ITI
            HBO
            EXTRA+
            Premium Sport &Film
            netVOD+ Multi+
            netVOD+ CANAL+ Platinum
            58,3/msc

Komentarz

Również potwierdzam że są problemy ze znikającym EPG.

Komentarz

A po co mam resetować dekoder ? Administracja forum może w końcu weźmie się ostro za ten temat ? Chyba można się skontaktować z waszym działem technicznym i przekazać klientom jakieś konkretne informacje na temat aktualizacji ?

Kiedy ?
                Co poprawi ?
                Jakie funkcje wprowadzi ?

EPG nie działa od początku kiedy mam ten dekoder. To już jest irytujące... Żadne resety i inne magiczne sztuczki nie pomagają. Jak widać inni użytkownicy również zgłaszają ten sam problem ...
                Panasonic 42ST30E
                BOX+ New 2851s
                Comfort + i HBO

Komentarz

Również mam z tym problem,więc nie piszcie że nie ma

Komentarz

moj dekoder wlasnie sie sam zrestartowal , czy to normalne .

Komentarz

Dekoder nie powinien się sam resetować. Być może nastąpił chwilowy spadek napięcia, co spowodowało restart.

Komentarz

Tutaj wszystko jest możliwe, ale rzecz jasna nigdy nie jest to wina dekodera

Komentarz

Ja mam inny dekoder ale podam taką ciekawostkę u mnie w lipcu byla awaria prądu i na osiedlu nie było energii. Oczywiście to było już pod wieczór gdy już się oglądało tv. Po godzinie pojawił się prąd ale po kilku sekundach znowu nie było i nawet dekoder nie zdążył się uruchomić. Po tym zdarzeniu dekoder też się resetował nie codziennie tylko 2 - 3 razy w ciągu tygodnia. Nie dawało mi to spokoju i postanowiłem wymienić listwę zasilającą do, której był podłączony tv i dekoder żeby sprawdzić czy przypadkiem się nie porobiło co z listwą i po wymianie na nową przestało się tak dziać. Więc tu może coś być z napięciem
                          Ja tu napisałem co stało się po większej awarii ale takie zwykłe skoki napięcia mogą występować nawet kilka razy w miesiącu albo niekiedy wcale i słyszałem jak elektryk mówił że przez takie skoki napięcia niektore urządzenia wrażliwsze na takie coś mogą przestać na moment działać albo też inaczej może się to objawić poprzez wywalenie korków czy przełącznika to zależy kto jaką ma instalację elektryczną czy jeszcze na korki czy nowszą.
                          Nigdy nie wyłapiemy wszystkich tych skoków bo nikt nie korzysta cały czas z tych urządzeń, które są wrażliwsze na te zjawiska i one mogą występować o różnej porze.
                          Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2013-12-19, 09:46.

Komentarz

moze i to skok napiecia , a jak czasami w trakcie przelaczania kanalow lub nacisnieciu przycisku info na pilocie , albo nawet glupiego podglasniania , dekoder nagle pokazuje TVP1 ale bez glosu i po dluzszym czasie wyskakuje menu glowne ,dekodera , a nawet sam wyswietli mi rachunek albo wiadomosci na dekoderze , to jest dopiero technologia (NC+ ZOBACZ WIECEJ )

Komentarz

u mnie to samo...a reakcja na pilota jest wrecz imponujaca...
                              NC+Gold+HBO+HHD+MR Standard+WIMP
                              CLRA 500gb+Biały

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+