Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Box+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dawid_nc+
    założył(a) wątek Box+

Box+

W tym wątku rozmawiamy na temat dekodera BOX+ . Serie: BSKA, BXZB (5800S) .

-oglądasz programy w najwyższej jakości obrazu i dźwięku
    -prosty przewodnik telewizyjny EPG pomaga Ci szybko znaleźć interesujący program
    -czerpiesz dodatkowe informacje z serwisów www na ekranie telewizora w trakcie oglądania programu
    -masz dostęp do ponad 300 internetowych stacji radiowych
    -prosta instalacja i obsługa

Specyfikacja techniczna

-obraz w wysokiej rozdzielczości (HDTV) 720p, 1080i
    -skalowanie sygnału SDTV (PAL) do rozdzielczości HDTV (720p, 1080i)
    -dźwięk przestrzenny 5.1 Dolby Digital
    -złącza: HDMI, Komponent (YPbPr), EURO, Ethernet i USB
    -zgodność ze standardami MPEG 4 i MPEG 2
    -7-dniowy elektroniczny przewodnik po programach (EPG)
    -4-cyfrowy wyświetlacz LED
    -jeden Tuner
    -port umożliwiający podłączenie do Internetu
    -menu w języku polskim

• Aleksandra_nc+
    replied
    JanuszBiznesu jeżeli masz dekoder wypożyczony to po diagnostyce sprzętu w Punkcie Serwisu, może on zostać wymieniony na nowy sprawny. Nie naprawiamy dekodera dostajesz inny sprawny. Jest to oczywiście ten sam model.

Leave a comment:

• JanuszBiznesu
    replied
    Witam!
    Mój dekoder box+ zaczął się zawieszać i pojawiły się pasy na ekranie aż w końcu przestał wykrywać sygnał (sprawdzane na 2 antenach)
    Czy jest możliwość naprawy go w punkcie/wymiany na ten sam tylko że sprawny? Czy muszę wziąść nowe?
    Czy nowe dekodery multiroom bedą współpracowały z turboboxem?

Leave a comment:

• lwiczek
    replied
    napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
    lwiczek, wymiana dekodera w trakcie trwania umowy nie jest możliwa. Gdy takie filmowości się pojawią będziemy o tym informować.
    No to konsultant w trakcie przedłużania zrobił mnie w balona, delikatnie rzecz ujmując, bo powiedział, że wymiana jest możliwa jedynie w trakcie trwania umowy i w momencie przedłużenia nie da sie wymienić... nc-minus :/

Leave a comment:

• Aleksandra_nc+
    replied
    lwiczek, wymiana dekodera w trakcie trwania umowy nie jest możliwa. Gdy takie filmowości się pojawią będziemy o tym informować.

Leave a comment:

• lwiczek
    replied
    OK, wychodzi na to, że w trakcie przedłużenia się nie da. Jakie są opcje wymiany tego dekodera (dodatkowego) na coś co ma dysk (albo do czego można podpiąć dysk żeby było nagrywanie)?

Leave a comment:

• lwiczek
    replied
    napisał(a) Gość Zobacz post
    PeterMac,
    dekodery umożliwiają odbiór kanałów bez zakłóceń. Jeśli chciałbyś go jednak wymienić na nowszy model możesz to zrobić.
    Proszę o udanie się do dowolnego przedstawiciela w celu zapoznania się z warunkami wymiany sprzętu.
    Aktualna lista Punktów Serwisowych i Salonów nc+, w których można dokonać wymiany dekodera jest dostępna na stronie http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic Są one oznaczone jako Punkt serwisowy lub Centrum nc+
    Czy można dokonać wymiany w czasie przedłużania? Jeżeli tak to na jaki najlepiej (strona nc+ skrzętnie ukrywa listę dekoderów...)

Leave a comment:

• PeterMac
    replied
    Rozumiem, dziękuje Pani za odpowiedz, czyli konsultant telefoniczny straszył mnie koniecznością wymiany bezzasadnie, twierdząc ze kończy się wsparcie i może być problem z odbiorem kanałów w późniejszym terminie, w takim razie wole pozostać przy obecnym ponieważ działa stabilnie od lat jest bezgłośny z racji braku HDD itd, do tego posiada dwa wyjścia obrazu Component i HDMI a potrzebuje mieć podpięte jednocześnie dwa telewizory. Przy zmianie na nowy dekoder musiałbym zakupić jakis HDMI Splitter, a z tego co czytałem są różne przeboje z tymi splitterami w połączeniu z dekoderami nc+, problemy z HDCP itp.
    Ostatni raz edytowany przez PeterMac; 2017-03-08, 09:19.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    PeterMac,
    dekodery umożliwiają odbiór kanałów bez zakłóceń. Jeśli chciałbyś go jednak wymienić na nowszy model możesz to zrobić.
    Proszę o udanie się do dowolnego przedstawiciela w celu zapoznania się z warunkami wymiany sprzętu.
    Aktualna lista Punktów Serwisowych i Salonów nc+, w których można dokonać wymiany dekodera jest dostępna na stronie http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic Są one oznaczone jako Punkt serwisowy lub Centrum nc+

Leave a comment:

• PeterMac
    replied
    Czyli 5800S nie dostanie juz aktualizaji ale rozumiem ze problemow z odbiorem nie bedzie, pytam bo konsultant mowil ze od 2018 maja byćjakies i nalezy go wymienic.
    Ostatni raz edytowany przez PeterMac; 2017-03-07, 12:25.

Leave a comment:

• piotr11
    replied
    ok , dziekuje za odpowiedz .

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    piotr11, masz na myśli model 5800S? Jeśli tak, to niestety nie planujemy już aktualizacji tych dekoderów.

Leave a comment:

• piotr11
    replied
    witam , czy jest mozliwosc poprawienia dzwieku w starszych modelach dekoderow , zeby mogly odbierac dzwiek DD+ , na kanalach 4FUN TV , dziekuje i pozdrawiam

Leave a comment:

• piotr11
    replied
    witam , dwa miesiace temu przedluzylem oferte i zostala rowniez podpisana umowa na drugi dekoder , takze teraz mam dwie umowy , i od momentu kiedy posiadam dwie umowy przestaly sie mi wyswietlac rachunki na ekranie . na tym starym dekoderze jak i na tym nowym zero jakiego kolwiek komunikatu z rachunkiem , inne wiadomosci sie wyswietlaja , moze mi ktos pomoc , napewno to nie dekoder , ani antena , moze ktos sie orientuje w czym tkwi problem , umowa byla przedluzana w punkcie nc+ , pan w punkcie jeszcze mowil ze sprawdzi przez siec moj dekoder , ten stary co byl podlaczony w domu , moze cos pochrzanil i jest jakis blad dlatego zaden rachunek mi sie nie wyswietla , zalezy mi na tym zeby wyswietlaly sie na ekranie . dziekuje i pozdrawiam

Leave a comment:

• piotr11
    replied
    wiadomo cos oaktualizacji dekoderow 5800 s

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+