Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Box+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Oczywiście jest to Twoja decyzja. Nikt Cię do tego nie zmusza. My jedynie przekazujemy swoje sugestie.

Komentarz

HDTV/5800S

Witam otrzymałem dzisiaj dekoder HDTV/5800S i ma oprogramowanie n kiedy będzie dostępne oprogramowanie nc+ czekam na odpowiedz

Komentarz

delete.............
        Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2013-10-23, 17:27.

Komentarz

to znaczy kiedy mniej więcej

Komentarz

@Fanik,
            niestety obecnie data aktualizacji dekoderów 5800S nie jest nam znana. Jeżeli w tym temacie pojawią się nowe informację, oczywiście przekażemy je przez forum.

Komentarz

a trwają prace nad tym oprogramowaniem

Komentarz

Problem z dekoderem HDTV/5800S

Witam otrzymałem dzisiaj dekoder HDTV / 5800S odpaliłem go i pobrał wszystkie kanały i było wszystko fajnie gdy wyłączyłem dekoder na jakoś godzinę po ponownym włączeniu wyświetlił mi się komunikat BŁĄD POŁĄCZENIA Multiroom Standard HD. Co ma zrobić czekam na pomoc pozdrawiam

Komentarz

Dekoder został zamówiony jako uzupełniający do usługi Multiroom Standard?

Komentarz

tak

Komentarz

W jaki sposób dekoder biały został połączony z boxem głównym?

Komentarz

ja dekoder podłączyłem tylko do anteny kabel hdmi i zasilanie. co ma zrobić żeby to działało czekam na odpowiedz
                        Ostatni raz edytowany przez Fanik; 2013-09-09, 23:14.

Komentarz

Witam to jak ma podłączyć ten dekoder żeby mi działał

Komentarz

W przypadku Multiroomu konieczne jest też połączenie dekoderów ze sobą w jednej podsieci internetowej.
                            Można to zrobić na kilka sposobów.
                            Napisz do nas na adres mailowy a wyślę Ci instrukcję konfiguracji dekoderów w
                            usłudze Multiroom Standard. Znajdziesz ją również na tej stronie.

Dane do wysłania maila znajdziesz w mojej sygnaturze.

Komentarz

Witam.
                              I co wiadomo coś nowego w sprawie aktualizacji oprogramowania do nboxa ITI 5800s? Czy użytkownicy tych dekoderów nie maja już na co liczyć?
                              Szczerze mówiąc nie pamiętam już kiedy ostatnio było aktualizowane oprogramowanie w tych dekoderach.

Komentarz

Gdyby w nc+ mieli odrobine dobrej woli to mogliby uwolnić USB i zrobić z tego dekodera sprzęt PVR ready i pchać za 0 zł aktywacji do oferty abonamentowej
                                Panasonic 42ST30E
                                BOX+ New 2851s
                                Comfort + i HBO

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+