Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Box+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Rozumiem, dziękuje Pani za odpowiedz, czyli konsultant telefoniczny straszył mnie koniecznością wymiany bezzasadnie, twierdząc ze kończy się wsparcie i może być problem z odbiorem kanałów w późniejszym terminie, w takim razie wole pozostać przy obecnym ponieważ działa stabilnie od lat jest bezgłośny z racji braku HDD itd, do tego posiada dwa wyjścia obrazu Component i HDMI a potrzebuje mieć podpięte jednocześnie dwa telewizory. Przy zmianie na nowy dekoder musiałbym zakupić jakis HDMI Splitter, a z tego co czytałem są różne przeboje z tymi splitterami w połączeniu z dekoderami nc+, problemy z HDCP itp.
    Ostatni raz edytowany przez PeterMac; 2017-03-08, 09:19.
    Stały abonent "n" od listopada 2006.
    Od 01.01.2015: Comfort+, Extra+, Multi+, C+ Film, HBO (do 31.03.2016) 49zł/m-c

Komentarz

• napisał(a) Gość Zobacz post
      PeterMac,
      dekodery umożliwiają odbiór kanałów bez zakłóceń. Jeśli chciałbyś go jednak wymienić na nowszy model możesz to zrobić.
      Proszę o udanie się do dowolnego przedstawiciela w celu zapoznania się z warunkami wymiany sprzętu.
      Aktualna lista Punktów Serwisowych i Salonów nc+, w których można dokonać wymiany dekodera jest dostępna na stronie http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic Są one oznaczone jako Punkt serwisowy lub Centrum nc+
      Czy można dokonać wymiany w czasie przedłużania? Jeżeli tak to na jaki najlepiej (strona nc+ skrzętnie ukrywa listę dekoderów...)

Komentarz

• OK, wychodzi na to, że w trakcie przedłużenia się nie da. Jakie są opcje wymiany tego dekodera (dodatkowego) na coś co ma dysk (albo do czego można podpiąć dysk żeby było nagrywanie)?

Komentarz

• lwiczek, wymiana dekodera w trakcie trwania umowy nie jest możliwa. Gdy takie filmowości się pojawią będziemy o tym informować.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
            lwiczek, wymiana dekodera w trakcie trwania umowy nie jest możliwa. Gdy takie filmowości się pojawią będziemy o tym informować.
            No to konsultant w trakcie przedłużania zrobił mnie w balona, delikatnie rzecz ujmując, bo powiedział, że wymiana jest możliwa jedynie w trakcie trwania umowy i w momencie przedłużenia nie da sie wymienić... nc-minus :/

Komentarz

• Witam!
              Mój dekoder box+ zaczął się zawieszać i pojawiły się pasy na ekranie aż w końcu przestał wykrywać sygnał (sprawdzane na 2 antenach)
              Czy jest możliwość naprawy go w punkcie/wymiany na ten sam tylko że sprawny? Czy muszę wziąść nowe?
              Czy nowe dekodery multiroom bedą współpracowały z turboboxem?

Komentarz

• JanuszBiznesu jeżeli masz dekoder wypożyczony to po diagnostyce sprzętu w Punkcie Serwisu, może on zostać wymieniony na nowy sprawny. Nie naprawiamy dekodera dostajesz inny sprawny. Jest to oczywiście ten sam model.
                Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+