Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zakłócenia dźwięku po wymianie anteny

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zakłócenia dźwięku po wymianie anteny

Witam,
    Mam dość niecodzienny problem. Jakiś czas temu wymieniono mi antenę na większa ze względu na słaby sygnał i od tamtej pory co jakiś czas na tylko niektórych kanałach pojawaja się zakłócenia dźwiękow - bardzo głośne trzeszczenie które można zlikwidować przełączając na inny kanał, tyle ze trzeszczenie może wrócić po kilku, kilkunastu minutach labo nie pojawić się do następnego dnia. Co ciekawe problem występuje tylko na kanałach canal plus( filmowe sportowe), kanałach eleven i dziecięcych płatnych. Nie zdaza się to na przykład na EuroSport czy wszystkich TVP, TVN, Polsat. Miał ktoś podobny problem? Dodam że problem pojawaia się również na nagraniach z wyżej wymienionych kanałów...
    Gwoli ścisłości dekoder należy do mnie.

Broda36
    jakie wskazania jakości masz na CANAL+? Sprawdź gdy problem się pojawi. Ponadto podaj wartości jakości również dla kanałów TVP, TVN (na których problem nie występuje).
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Dzięki @aleksandra_nc+
      Jakość na antenie 1 = 86% i nie zmieniła się po przełączeniu na TVN. Za to jakość na antenie 2 = 74% na kanale z zakłóceniami i tylko 48% po przełączeniu na TVN. Dodatkowo usterki ustały po wejściu w menu ustawienia...

Komentarz

Broda36, czy korzystasz z kina domowego? Oraz jak w Menu dekodera masz ustawione Dolby Digital na TAK czy NIE?
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+