Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Powolna praca i resetowanie się

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Powolna praca i resetowanie się

Witam,
    mój dekoder do multiroom premium od jakiegoś czasu pracuje potwornie wolno, a do tego raz na jakiś czas się restartuje. Powolna praca uwydatnia się zwłaszcza przy przeglądaniu nagrań z turbodekodera. Po odpaleniu nagrania odtwarzanie idzie, ale potrafi zdarzyć się, że nie mam nad nim kontroli - sterowanie nie działa (pauza, przewijanie)... za chwilę pojawia się ponowne wyszukiwanie programów i... TVP1. Wcześniej tak nie było. Sieć powieszona na kilku switchach Gigabitowych, komputer podłączony do tego samego switcha nie ma problemów z siecią LAN i Internetem, więc na pewno nie jest to wina sieci. Dodatkowo, po restarcie wskaźnik sygnału satelitarnego pokazuje, jakby gubił sygnał i z powrotem go łapał... i tak kilkukrotnie, w końcu załapuje i idzie dalej. Zrobiłem reset fabryczny i dalej to samo. Wcześniej sporadycznie zdarzał się reset, zazwyczaj parę minut po włączeniu z pilota, ale potem był spokój.
    Co robić?
    Ostatni raz edytowany przez thevilish; 2017-12-13, 20:35.

Częstą przyczyną takich kłopotów jest dysk, a dokładniej jego zapełnienie nagraniami. Dziwne, ale częste.

Komentarz

Zrób reset do ustawień domyślnych na głównym. Powinno pomóc.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Dzięki za podpowiedzi. Zresetowałem, dekoder zaczął pobierać aktualizacje do multiroomu. Trwało to długo, więc dopiero dziś sprawdzę czy pomogło.

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+