Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy pilotem od BOX+ można sterować TV?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Czy pilotem od BOX+ można sterować TV?

Witam,

tak jak w temacie, czy pilot od nowego BOX+ można zaprogramować do obsługi TV? W instrukcji na stronie NC+ przy tym dekoderze nie ma o tym słowa.

@bobowoj, mógłbyś wrzucić zdjęcie tego pilota?

Komentarz

Niestety nie, ponieważ go nie posiadam, lecz kończy mi się umowa i zastanawiam się nad wymianą mojego starego dekodera na ten nowy model. Mój stary DSI83 miał taką możliwość.

Komentarz

Piloty uniwersalne są dołączane do zestawów z tunerami wifiBOX+, Sagemcom DSI83/87, wifi Premiumbox+ i mediaBOX+.

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
          Piloty uniwersalne są dołączane do zestawów z tunerami wifiBOX+, Sagemcom DSI83/87, wifi Premiumbox+ i mediaBOX+.

tylko gdzie znaleść instrukcję kodowania pilota

Komentarz

Instrukcja powinna być dołączona do zestawu. W razie potrzeby możemy ją oczywiście również przesłać zainteresowanemu Abonentowi. W tym celu proszę o podanie modelu dekodera oraz producenta telewizora.

Komentarz

Czy dekoder Sagemcom DSI83/87, jest wciąż dostępny w ofercie NC+? I czy są to dekodery nowe?

Komentarz

@babwoj, dekoder jest dostępny w naszej ofercie, ale raczej nie realizujemy już wymian na ten model.

Komentarz

Proszę mi jeszcze napisać, czy obecny dekoder BOX+ jest wydajniejszy (szybszy) od Sagemcom DSI83?
                  Czy na wyświetlaczu BOX+ może wyświetlać się godzina lub oglądany kanał?

Komentarz

Masz na myśli dekoder wifiBOX+? Jeśli tak, oprogramowanie jest bardzo podobne do DSI83/87. Producent sprzętu jest ten sam. Na wyświetlaczu może być widoczny numer kanału lub zegar.

Komentarz

Miałem na myśli podstawowy dekoder z oferty BOX+ i tak też napisałem. Nie wifiBOX, czy mediaBOX, czy Premiumbox.

Komentarz

Najbardziej podstawowy BOX+ to ADB 5800S. Dekoder nie posiadana funkcji pozwalającej na zmianę informacji na wyświetlaczu. W trakcie pracy, pokazuje numer kanału. Po przełączeniu w tryb czuwania, pojawiać się natomiast będzie zegar. Jeśli chodzi o tempo pracy to jest ono zbliżone. Tuner ADB nie posiada natomiast wielu funkcji, które mają DSI83/87 np. nc+go TV, czy Media Player.
                        Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2016-07-18, 12:20.

Komentarz

Paweł_nc+ koledze chyba chodziło o Box+ "mydelniczkę"...
                          MediaBOX+ | WifiBOX+ x5 | VIP+
                          PVRBOX+ | nc+ na kartę
                          Sierpień 2016 - żegnaj nc+!

Komentarz

Mydelniczka nie ma wyświetlacza. Tylko dioda - 2 kolory.
                            NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Pracuję...
                            X
                            nc+