Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pendrive jako dysk zewnętrzny?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Pendrive jako dysk zewnętrzny?

Dzień dobry,

czy w przypadku dekodera BOX+/2849 istnieje możliwość zastąpienia dysku zewnętrznego pendrive'm tak, aby działał jak ten pierwszy (nagrywanie i odtwarzanie programów)?

@Nemezis7,
    pendrive nie jest odpowiednim urządzeniem. Zalecany przez nas dysk powinien mieć własne zasilenie, pojemność minimum 80GB i złącze USB 2.0.

Komentarz

Panie Pawle, czy może Pan powiedzieć jaki maksymalny dysk można podłączyć do tego urządzenia ? Aktualnie mam dysk 250GB. ale przyznam szczerze, że jest on już niewystarczający i chciałbym przejść na coś większego...

z góry dziękuję za odpowiedź

Komentarz

Swego czasu pojawiła się informacja od jednego z Użytkowników, że udało się mu podłączyć dysk 2TB. Ale czy dekoder taką pojemność obsłuży- nie potwierdzam na 100%.

Komentarz

napisał(a) tamii Zobacz post
          Panie Pawle, czy może Pan powiedzieć jaki maksymalny dysk można podłączyć do tego urządzenia ? Aktualnie mam dysk 250GB. ale przyznam szczerze, że jest on już niewystarczający i chciałbym przejść na coś większego...

z góry dziękuję za odpowiedź
          nie ma chyba ograniczeń wielkości, ja mam kilka różnych i każdy działa
          .

Komentarz

@Jurek_nc+
            a co może Pan potwierdzić na 100%, 1TB ?

@Sylwesterspiacy
            największy z rzeczonych dysków jaką ma pojemność ?

Dysku musi być USB 2.0 tutaj się nic nie zmieniło ?
            Ostatni raz edytowany przez tamii; 2014-09-11, 11:56.

Komentarz

Mnie udało się podłączyć pendrive - działa nagrywa bez zacinek ;)
              ExtraFull 99zł

Komentarz

640GB na pewno działa, sam używałem dwóch różnych.
                NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

A jakby tak jeszcze dekoder potrafił nagrać film na pendive.. to by było super.. Technicznie jest to możliwe.. tyle tylko że NC+ musiałaby dać odpowiednie oprogramowanie do dekodera.. Czy to jest realne..??
                  "MULTI+
                  PREMIUM SPORT &FILM
                  CANAL+ VOD
                  AKTYWACJA NC+ GO INTERNET R
                  EXTRA+ HB ITI+ Mediabox
                  "

Komentarz

Nagrywa film na pendrive, ale w swoim własnym formacie
                    COMFORT+
                    Multi+
                    EXTRA+
                    HBO
                    Premium Sport &Film
                    CANAL+ VOD
                    netVOD+ konto podstawowe
                    NC+ GO internet
                    Multiroom Premium

1-12: 49.90, 13-24: 99.90

Komentarz

a czy nagrywanie na dyski w "białym" działa kiedy mam multiroom premium?

pytam bo zawsze nagrywało mi na dysk "czarnego".

tak więc kiedy podłącze dysk to będzie działać time shift (pauza, przewijanie itd + nagrywanie na dysk zewnętrzny?)

ps. jakiej wielkości pendrive udało wam się uruchomić ?
                      Turobodekoder CLRA/CARBO ---> ONKYO TX-SR307 5.1--->KDL-40L4000

TP-LINK TL-WR1043ND

2850ST/APOLLO (multiroom)

Komentarz

Witam.
                        napisał(a) cyberkill Zobacz post
                        a czy nagrywanie na dyski w "białym" działa kiedy mam multiroom premium?
                        Nowe oprogramowanie w tej sprawie nic nie zmieniło. Nagrania realizowane są wyłącznie na dysku dekodera głównego, a odtwarzanie możliwe na obu dekoderach (nawet równocześnie).
                        ps. jakiej wielkości pendrive udało wam się uruchomić ?
                        Dekodery BOX+ (które nie działają w MRP) sprawdzają pojemność podłączonego dysku USB oraz prędkość zapisu i odczytu. Pendrive przechodzi zwykle taki test, o ile jego pojemność przekracza 80 GB, czyli chodzi o 128 GB (lub więcej). Pendive może ulec zużyciu ze względu na intensywną eksploatację w dekoderze (działając jako bufor Time-Shift).

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

napisał(a) dexu Zobacz post
                          Mnie udało się podłączyć pendrive - działa nagrywa bez zacinek ;)
                          Podpowiedz jak wielki jest ten pendrive. Ja mam 128GB niestety nBox nie potrafi go przygotować do pracy. Zapewnie ze względu na wielkośc pendrive. na windowsie udaje mi się go sformatować tylko do exfat. Może istnieje jakieś narzędzie które sformatuje pendrive do formatu używanego w nBox?

Komentarz

Ile zajmuje przeciętny nagrany film Full HD z audio stereo ?

Komentarz

Markus33k, zależy to od bardzo wielu czynników ale około 1,5 GB do 2 GB.
                              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+