Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Box+ DVB-T

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • #46
  A wytłumaczy mi ktoś działanie tego wyłącznika czasowego?

  Komentarz


  • #47
   Dzięki niemu dekoder wyłączy się po określonym przez Ciebie w ustawieniach czasie bezczynności. Jako bezczynność rozumiem: brak użytkowania pilota podczas pracy dekodera. Jeżeli dekoder ustawisz na dwie godziny. To po dwóch godzinach od wykonania ostatniej czynności pilotem dekoder się wyłączy.
   Jest to nieco bardziej skomplikowane w dekoderach z dyskami ale u Ciebie jest tak jak wyżej.

   Komentarz


   • #48
    Ja rozumiem zasadę wyłącznika czasu, rozumiem też Twoją odpowiedź. Jest jednak "ale' u mnie najmniejsza jednostka czasu, którą mogę nastawić to 4 (słownie cztery ) godziny. Największa jednostka czasu to 8 godz. Chcesz powiedzieć, że ja mam zaplanować każdego dnia o której usnę?
    Przynajmniej ja, do tej pory wyłączniki czasu spotykałem działające od 15 minut do 1:30.

    Komentarz


    • #49
     Rozumiem, kolejny bubel aby utrudnić, poniżyć klienta i jasno przedstawić kto ma władzę.

     Komentarz


     • #50
      Po prostu zastosowana funkcja wyłącznika czasowego jest trochę inna niż oczekiwana/znana przez Ciebie.Bezczynność jest tutaj kluczem

      Komentarz


      • #51
       Witam.

       Automatyczne wyłączanie w razie długiej bezczynności użytkownika jest wymaganiem nałożonym przepisami UE. Na ma celu oszczędzanie energii, w sytuacji kiedy użytkownik zapomni wyłączyć urządzenie.

       Pozdrawiam.

       nOlsbit

       Komentarz


       • #52
        nOlsbit, zrobiliście coś, co Wam nakazali z UE. Zróbcie coś o co Was prosimy my, abonenci.
        Używam liczby mnogiej bo wiele było takich próśb.

        Komentarz


        • #53
         Nie działa radio internetowe w 2850.

         Mam multiroom premium i od przynajmniej około roku nie działa radio internetowe w box 2850, dostęp do portalu onet jest, w czarnym turbo wszystko działa. Po ostatniej zmianie softu przynajmniej widać reakcje na chęć nawiązania połączenia, ale pojawia się komunikat o braku połączenia z serwerem. W starym sofcie miałem podwójnie stacje internetowe, teraz są pojedynczo. Radio z satelity działa. Zmieniałem w routerze porty, soft, kable między box'em a routerem. Nic nie pomaga. Czy ktoś miał podobny problem?

         Komentarz


         • #54
          napisał(a) nOlsbit Zobacz post
          Witam.

          Automatyczne wyłączanie w razie długiej bezczynności użytkownika jest wymaganiem nałożonym przepisami UE. Na ma celu oszczędzanie energii, w sytuacji kiedy użytkownik zapomni wyłączyć urządzenie.

          Pozdrawiam.

          nOlsbit

          A czy wraz z tymi zmianami wprowadzono w 2849/50/51 prawdziwy tryb stand-by czy też jak to czasami się nazywa tryb głębokiego czuwania z zużyciem ~1W ?.
          No bo co z tego że dekoder się wyłączy po 2 godz. jak i tak w stanie czuwania będzie zużywać niemal tyle samo energii co w stanie pracy.

          Komentarz


          • #55
           czy 2850 będzie pracować z dyskiem zewnetrznym 1t toshiby
           ITI 2850 ST

           Komentarz


           • #56
            Witam, jestem zainteresowany ofertą nc+ na kartę
            http://ncplus.pl/skl...ewizja-na-karte
            z dekoderem ADB 2850, czy ten dekoder będzie odbierał dvb-t po okresie ważności pakietu bez opłat? Planuje doładowywać kartę nieregularnie np 1 raz na rok na 3 miesiące a przez pozostały czas korzystać z dvb-t + fta z satelity. I jeszcze jedno pytanie czy na tym dekoderze będzie możliwość słuchać programu 1, 2, 3, 4 Polskiego Radia z satelity przy wyłączonym telewizorze(podłączony przez hdmi) a dźwięk wyprowadzać przez SCART do amplitunera(model bez hdmi i SPDIF)

            Komentarz

            Pracuję...
            X
            nc+