Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem HDCP na tunerze ITI2849ST - a przez ostatnich 5 lat nic sie nie działa

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Tylko jak będzie konieczność wymiany dekodera to myślisz że każdy serwis ci sparuje kartę z innym dekoderem . Wątpię

Komentarz

Dlaczego z góry zakładasz konieczność wymiany ?Komunikowałeś się ze Skymax ?Zapytaj o szacunkowy koszt naprawy.Jeśli będzie nieakceptowalny popytaj w lokalnych serwisach.

Komentarz

Bo byłem w dwóch serwisach i powiedzieli że się z tym nie będą bawić i najlepiej wymienić dekoder, do skymaxa też pisałem bo telefonów nie odbierają i radzili to samo co innym przysłać zobaczą jak się nie da naprawić wymienią a jak HDMI wyświetla komunikat HDCP to nie powinno być wejście HDMI uszkodzone bo jak coś jest uszkodzone to nie działa wcale tym bardziej że dzień wcześniej wszystko śmigało , temat już zamykam mam cyfrowy Polsat przez pół roku za free i żadnego problemu z HDCP nie ma a nc + będę obchodził z daleka bo tak jak pisałem z konsultantem nc+ chciałem niech mi kartę odparuja i mam ich gdzieś a nie naprawiać coś co za chwilę się znów może zepsuć a tak to moduł c+ bym sobie kupił i wyszło by mnie o wiele taniej niż naprawa lub wymiana .

Komentarz

Gdyby wyjście HDMI było dobre nie miałbyś komunikatu o błędzie HDCP więc masz uszkodzone wyjście HDMI.Ale tłumacz to sobie jak chcesz.

Komentarz

mam ten sam problem, w tej chwili muszę oddać tv 42lg650 do naprawy, nie działa nawet wejście "component in", a było tak pięknie ...

Komentarz

Nie ten sam jabolek bo ja tv mam ok wszystkie wejścia HD działaja z innymi sprzętem bez problemu tylko z tunerem nc+ był problem.

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+