Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak uprawnień na niektórych kanałach.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak uprawnień na niektórych kanałach.

Co można zrobić w sytuacji gdy dekoder/karta nie ma pełnych uprawnień? Dekoder to 2850, oferta abonamentowa. Obecnie mam dziury, od 1 do 12 wszystko działa, TVP HD nie, potem do polsat news hd wszystko działa. Dużo dziur jest im dalej sprawdzam. Abonament dosyć wysoki z c+ i hbo. Infolinia rozłożyła ręce, po tym jak na wszystkich kanałach był komunikat o braku uprawnień, mi udało się tyle że większość już działa ale i tak nie ma wszystkich kanałów które powinny być.
    wyłącz tefałen, włącz myślenie

1. Zadzwoń do punktu/ infolinię o nadanie uprawnień i zostaw na kanale 11
    2. Zrób to sam wchodząc na swoje konto w moje nc+ tam masz zakładkę wyślij uprawnienia czy coś podobnego

Komentarz

Gdyby to było takie proste to nie byłoby problemu. To nie mój dek. Właściciel dzwonił na infolinię. Zostawianie na tvp1 hd nic nie zmieniło od kilku dni. Niektóre kanały działają tylko i wyłącznie dzięki resetowi "setup 0 9 5 3 7 5 1" (każdy dekoder po n tak się resetuje pod warunkiem że jest na tyle sprawny żeby się uruchomił przynajmniej do obrazka z paskami)

Komentarz

Jeżeli to nie pomogło to najlepiej udać się do najbliższego punktu w swoim mieście w celu weryfikacji bądź wymiany.

Komentarz

Kurcze mój błąd. Nie zajrzałem w "szczegóły rachunku". Dokładny opis za co klient płaci wyjaśnił przyczynę czemu coś działa a czemu nie. Nie spodziewałbym się że to pakiet "start" z wieloma dodatkami (hbo, canal, kilka dodatkowych kanałów), cały czas myślałem że to przynajmniej komfortowy. Także reset przywrócił to co trzeba już wczoraj a ja cały czas chciałem więcej programów ale... żeby nie było tak wesoło konsultanci nie potrafili poradzić sobie z "odbierasz już sygnał z satelity..." który wisiał na ekranie kilka dni i nie potrafili nic z tym zrobić.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+