Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak podłączyć Multiroom NC Plus

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Jak podłączyć Multiroom NC Plus

Witam wszystkich. Czy znajdzie się osoba która pomoże mi jak podłączyć multiroom w NC PLUS?
    Posiadam taki dekoder ( matka ) mediaBox+ /PVR ADB 3740SX i chciał bym do niego podłączyć drugi dodatkowy dekoder do drugiego telewizora w drugim pokoju.
    Dzisiaj włączyłem sobie taką usługę tylko nie mam zielonego pojęcia jak to wszystko połączyć. Połączenie przez kable odpada i wolał bym to zrobić bezprzewodowo .
    W mojej głowie siedzi połączenie tak:
    Dekoder główny matka podłączył bym do internetu przez kabel czyli matkę kablem do routera. A w drugim pokoju chciał bym podłączyć dekoder dodatkowy czyli kablem od anteny dodatkowy dekoder i bezprzewodowo jakoś to podłączyć do matki tylko nie wiem jak. Czy są dodatkowe dekodery które mają wbudowane wifi czy potrzebuje jakiś adapter? Czy dekoder główny matka wystarczy podłączyć kablem z routerem czy też musi być adapter?
    Bardzo proszę o pomoc.

Myślę że problem się rozwiązał.
    Rozmawiałem z nc plus i powiedzieli ze wystarczy dekoder matkę podłączyć kablem do routera a dodatkowy dekoder muszę wziąć wifi box i muszę to wszywki skonfigurować.

Komentarz

Pracuję...
    X
    nc+