Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Kanał kodowany", "Uprawnienia do odbioru tego programu wygasły"

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • "Kanał kodowany", "Uprawnienia do odbioru tego programu wygasły"

  Witam, dzisiaj przyszła do mnie telewizja na kartę NC+ z modułem CAM CI+. Zadzwoniłem na BOK, aby aktywować kartę, ale na wszystkich kanałach wyświetla się komunikat taki jak w temacie. Proszę o pomoc.

 • #2
  @ klient312 informuję, że czas oczekiwania na odebranie uprawnień może potrać do 24 godzin. Przełącz proszę telewizor na kanał nr 11 TVP 1 HD to przyspieszy ich pobieranie. Jeśli po upływie doby problem będzie nadal występował napisz proszę wiadomość e-mail zgodnie z moją sygnaturą lub skontaktuj się ponownie z BOK.
  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

  Komentarz


  • #3
   Karta w module, moduł w telewizorze jeżeli instalacja sat sprawna moduł po inicjalizacji da do wyboru (zależy od telewizora) skanowanie dla operatora co trzeba zrobić, ustawiamy na tvp1 hd lub dowolny kanał z tego transpondera, dopiero wtedy prosimy o uprawnienia, czekamy max 20 min i możemy zająć się bardziej pożytecznymi rzeczami niż oglądanie telewizora.
   Ostatni raz edytowany przez therektor; 2016-12-01, 10:34.
   wyłącz tefałen, włącz myślenie

   Komentarz

   Pracuję...
   X
   nc+