Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Eleven Sports HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Eleven Sports HD

Dlaczego w najwyższym możliwym pakiecie nie mogę domówić dwóch kanałów Eleven?
    Bardzo się zdziwiłem, bo w niższych pakietach te kanały można bez problemu domówić w ICA. Teraz gdy próbuje domówić Eleven w ICA wyświetla się napis brak dostępnych ofert. Co mogę w takim wypadku zrobić, bo oglądam dużo spotkan hiszpańskiej i włoskiej ligii, a teraz mam z tym problem.

Wyskokość pakietu nie ma znaczenia.Operator nie wiedzieć czemu opcję Eleven oferuje wyłącznie abonentom posiadającym paczkę C+ czyli mając Start z C+ masz możliwość wykupienia a mając samo Extra+ nie.Logiki w tym postępowaniu nie ma żadnej.Nawet wygląda to na celowe ograniczanie dostępu do w/w kanałów.Od jakiegoś czasu przestałem rozumieć politykę tej firmy więc takie debilne ograniczenia wcale mnie już nie dziwią

Komentarz

Przerywa wam dziś na Eleven? Oglądam Barcelone i co chwile zacinki

Komentarz

Witam,

W niedziele też pikselowała mi się Barca głównie na powtórkach w meczu z Celta, dziś to samo ze Sportingiem,

Co jest?

Komentarz

Przez internet jak patrzyłem występuje to samo w tych samych momentach...o dziwo w kablówkach Eleven działa dobrze tylko nc+ pikseluje

Komentarz

Dziwne, reszty robiłem, ale jak u Was jest to samo, to wina nc plus jest. Ktoś może się z centrali wypowie?

Na innych meczach także macie koledzy ten problem, czy tylko na Barcie?

Komentarz

Problem ten wystepuje cały czas tylko na 127 kanale

Komentarz

Hmmm, interweniowałes na infolini?

Bo myślałem ze to jednorazowo jest, a tu jednak nie.

Komentarz

Informowałem mają zgłosić zobaczymy.

Komentarz

czy istnieje jakakolwiek możliwość wprowadzenia opcji wyboru języka na kanałach Eleven? Tzn żeby oglądać mecz z np. hiszpańskim komentarzem lub bez komentarza?

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+