Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Eurosport 2

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Eurosport 2

Mam pytanie dlaczego jak mam Comfort + z canal plus w pakiecie mam eurosport a nie mam eurosport 2?? Dziwna taka opcja.

@thomas1982,

kanał Eurosport 2 HD nie jest dostępny w pakiecie Comfort +. Można z niego korzystać od pakietu Extra +.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

mam takie pytanie to dziwne jest dlaczego eurosport jest w comfort a eurosport 2 nie jest. To wlasnie dziwne jest . NC plus kombinuje jak sie da by pare gorszy wyciagnac od klienta.Za comfort jaki sie placi 89 zl to bardzo duzo na warunki polskie.

Komentarz

To nie nc+ tak wymyśliła. W sieci kablowej Vectra jest podobnie.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
          To nie nc+ tak wymyśliła. W sieci kablowej Vectra jest podobnie.
          Oczywiście że nc+. Za czasów Nki oba Eurosporty były w jednym pakiecie.

Komentarz

Przecież w "n" był całkowicie inny podział na rodzaje pakietów.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
              Przecież w "n" był całkowicie inny podział na rodzaje pakietów.
              A co za różnica? Też mogli Eurosporty rozbić na dwa pakiety. Nie takie rzeczy się później działy w pakietyzacji Nki. A nc+ wzięło wszystko co najgorsze z Cyfry i wszystko co najgorsze z Nki i efekt mamy.

Komentarz

napisał(a) thomas1982 Zobacz post
                mam takie pytanie to dziwne jest dlaczego eurosport jest w comfort a eurosport 2 nie jest. To wlasnie dziwne jest . NC plus kombinuje jak sie da by pare gorszy wyciagnac od klienta.Za comfort jaki sie placi 89 zl to bardzo duzo na warunki polskie.
                Eurosport 2 HD możesz sobie dokupić jako opcje dodatkową za bodaj 5 zł miesięcznie.

Wiadomo, najlepiej by było mieć wszystkie kanały za max 30 zł, ale wszystko dzisiaj kosztuje, w tym prawa do Bundesligi.

Komentarz

tak tlyko o to chodzi ze eurosport to eurosport i eurosport powinien byc razem w pakiecie z eurosport 2. Dziwnie ze one sa oddzielnie.A wiecie czemu to taK?? bO NA EUROSPORT 2 LECI bundesliga i in ne ligi pilkarskie a na eurosport tlyko zimowe sporty malo popularne.

Komentarz

tak tlyko o to chodzi ze eurosport to eurosport i eurosport powinien byc razem w pakiecie z eurosport 2. Dziwnie ze one sa oddzielnie.A wiecie czemu to taK?? bO NA EUROSPORT 2 LECI bundesliga i in ne ligi pilkarskie a na eurosport tlyko zimowe sporty malo popularne.
                    Dokładnie. Z powodu Bundesligi jest w wyższym pakiecie. Tak samo masz w CP

Komentarz

szczerze powiem ze niedlugo ludzie sie wkurza i zamiast placic dla platform cyfrowych za transmisje meczow w jakims kanale bo co roku powstaja nowe kanaly na rynku jak eleven i tez platny kanal to ludzie beda wolic ogladac mecze przez internet
                      Ostatni raz edytowany przez thomas1982; 2016-01-07, 15:53.

Komentarz

szczerze powiem ze niedlugo ludzie sie wkurza i zamiast placic dla platform cyfrowych za transmisje meczow w jakims kanale bo co roku powstaja nowe kanaly na rynku jak eleven i tez platny kanal to ludzie beda wolic ogladac mecze przez internet tAK jak ja chcialem wykupic eleven kanaly ale znalazlem te kanaly w internecie a jakosci HD to za nie nic nie place.
                        No pewnie, można kraść sygnał, tylko pamiętaj że zawsze zostanie po Tobie ślad. Jeśli razu pewnego odpowiednie służby dobiorą się do danego serwisu, to jest szansa że zapukają także do Twoich drzwi.

Komentarz

Odkąd kanał Eurosport 2 zmienił transponder (kilka tygodni temu), podczas przełączenia pilotem na ten kanał nie wyświetla się jego logo nad - nie wiem jak to ująć - ciemnym pasku z nazwą kanału i epg. Na (prawie) każdym innym kanale to logo wyświetla się poprawnie. Można to jakoś naprawić / zaktualizować?

Dekoder WIFIBOX+.

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+