Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Active Family

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Active Family

Od ok. 4 listopada kolejna zapchajdziura :

http://satkurier.pl/news/121096/acti...-tv-i-tnk.html

To jest dla mnie niepojęte jak można dodać tego typu kanał w wersji SD. Czy naprawdę ktoś myśli, że ktoś inny włączy ten kanał żeby oglądać z taką jakością? Ludzie opanujcie się.
    Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

napisał(a) _Jakub Zobacz post
      To jest dla mnie niepojęte jak można dodać tego typu kanał w wersji SD. Czy naprawdę ktoś myśli, że ktoś inny włączy ten kanał żeby oglądać z taką jakością? Ludzie opanujcie się.
      W czasach gdy myśli sie o 4K nc+ daje SD

Komentarz

Co jest z EPG ???? Obraz ujdzie fonia niezaspecjalna.Proszę nc+_przedstawiciela o przekazanie tam gdzie trzeba że nie ma EPG na tym kanale
        Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Kanał Active Family jest w ofercie nc+ od dzisiaj. EPG powinno być dostępne wkrótce.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

napisał(a) Kasia_nc+ Zobacz post
            Kanał Active Family jest w ofercie nc+ od dzisiaj. EPG powinno być dostępne wkrótce.
            Ile mam dopłacić za to bagno ?

Komentarz

Kanał dostępny jest dla Abonentów nc+ od pakietu Comfort+ i wyższych na pozycji 126.
              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

napisał(a) Kasia_nc+ Zobacz post
                Kanał dostępny jest dla Abonentów nc+ od pakietu Comfort+ i wyższych na pozycji 126.
                Dobra,ile mi zapłacicie za obejrzenie tego choćby przez 30 sekund w roku?
                Bądźcie poważni,zamiast iść w21 wiek to dajecie chłam,w jakości z 1990 roku.To ma być wzmocnienie oferty?

Komentarz

Wzmocnieniem oferty była strata praw sportowych a następnie ich odzyskanie i zaproponowanie za jedyne dodatkowe 15,90zł. Dla reszty dodali ten hitowy kanał .

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                    Wzmocnieniem oferty była strata praw sportowych a następnie ich odzyskanie i zaproponowanie za jedyne dodatkowe 15,90zł. Dla reszty dodali ten hitowy kanał .
                    Całkiem możliwe
                    Dobra,kiedy nowa platforma zgarnie tych co odpadną z nc+?

Komentarz

Ludzie co to za shit to już nie lepiej było dodać myZen.tv a nie jakieś nie wiadomo co? Mam pytanie do kogo ma niby być skierowany ten program?
                      31.12.2015 NC+ DGCB/8x Canal+/3x HBO - NBOX BSKA - Obrotnica zasięg pozycji satelitarnych od 42' East do 30' West - SKY UK - SKY DE - CanalSat France

Komentarz

napisał(a) szewcu1985 Zobacz post
                        Ludzie co to za shit to już nie lepiej było dodać myZen.tv a nie jakieś nie wiadomo co? Mam pytanie do kogo ma niby być skierowany ten program?
                        Jak cała oferta nc+ ... do elity

Komentarz

Podbijam temat analogiczna sytuacja co z kanałem BBC Brit z tym że na kanale Active Family siła 90% jakość 75% szatkowanie nie da rady oglądać. Więc nie wiem skąd nagle takie jakieś problemy, reszta kanałów działa ok na większości siła 90% jakość 85%. Aha chciałem zauważyć że problemy z tymi dwoma kanałami zaczęły się gdzieś tak od 10 sierpnia.

P.S. Na box+ ITI 2851 S do multiroomu odnośnie kanału Active Family sytuacja taka nie występuję. Tylko problem na turboboxie+ ITI 5720 SX
                          Ostatni raz edytowany przez Raver; 2016-08-22, 16:16.
                          turboBOX+/5720SX;MRS: BOX+ New/2851
                          nc+:Comfort+/Multi+/Extra+/6xC+/HBO/Cinemax/Filmbox/SundanceHD/HistoryHD/Canal+VOD/netVOD+k.podst./k.dodat./Multi+/C+Platinum-79,90zł/24m.MRS-0zł/24m.

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+