Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kanał 38

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Kanał 38

Jeśli założyłem ten temat w niewłaściwym dziale to proszę moderatora o przeniesienie bo nie wiem czy bardziej on pasuje do "Sport i Motoryzacja" czy do działu o paczce Canal+.

W każdym razie rewelacyjnie ogląda się dzisiaj transmisję z golfa na kanale 38. Żadnych śmieci na ekranie w postaci logosów. Tak powinny wyglądać wszystkie kanały Canal+.

Dziękuję za pozytywną opinię - przekaże dalej

P.S. Wątek jest w odpowiednim dziale

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
      Dziękuję za pozytywną opinię - przekaże dalej

P.S. Wątek jest w odpowiednim dziale
      Również pochwalam kanał 38, transmisję lepsze niż w canal+. Korzystając z okazji, jak będzie wyglądała Multi liga Europy? Ile meczy oraz czy będzie i o godzinie 19 i 21? Pawle proszę o odpowiedź.

Komentarz

@gmickey92,
        plan transmisji Ligi Europy UEFA w naszych kanałach, znajdziesz pod linkiem https://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=73113. W tym momencie nie planujemy Multiligi. Jeśli się to zmieni, oczywiście poinformujemy.

Komentarz

Dlaczego kanał 38nc+ jest nadawany bez loga ?
          Czy loga kanału nie można dodać.

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
            @gmickey92,
            plan transmisji Ligi Europy UEFA w naszych kanałach, znajdziesz pod linkiem https://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=73113. W tym momencie nie planujemy Multiligi. Jeśli się to zmieni, oczywiście poinformujemy.
            Wstyd i kolejne wielkie rozczarowanie.

Komentarz

Multiliga LM I LE W nc+ 38 tak pisze programie telewizyjnym

Komentarz

napisał(a) afabeta Zobacz post
                Multiliga LM I LE W nc+ 38 tak pisze programie telewizyjnym
                To jest zwyczajny błąd programu tv. O rozczarowaniu można się przekonać przeglądając EPG w dekoderze.

Komentarz

to nie jest błąd
                  Canal+sport na facebooku napisali ze bedzie na kanale 38nc+ Mulitliga LM I LE?

Komentarz

to nie jest błąd
                    Canal+sport na facebooku napisali ze bedzie na kanale 38nc+ Mulitliga LM I LE?
                    Podaj mi źródło, to spróbuję zweryfikować. Bo tak, to ciężko znaleźć post z tym związany? Za dużo głupot umieszczają na tym facebooku, związanych z kopaniną polską. Zamiast zająć się konkretami ...

Komentarz

CANAL+ SPORT mam pytanie. Co z Multiligą LM i LE? Planujecie coś takiego w tym sezonie? Jest to rozwiązanie, które zadowoliło by multum waszych klientów chcących oglądać te rozgrywki. Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

CANAL+ SPORT Planujemy Multiligę+ zarówno w przypadku LM jak i LE. Na kanale 38 nc+.

Komentarz

Na jakiej częstotliwości jest ten kanał i jak się zgłasza na niededykowanych odbiornikach?

Komentarz

Dlaczego kanał 38nc+ jest nadawany bez loga ?
                          Czy loga kanału nie można dodać.
                          Lubisz śmieci na ekranie? Akurat brak loga to zdecydowany plus tego kanału.

Komentarz

CANAL+ SPORT mam pytanie. Co z Multiligą LM i LE? Planujecie coś takiego w tym sezonie? Jest to rozwiązanie, które zadowoliło by multum waszych klientów chcących oglądać te rozgrywki. Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

CANAL+ SPORT Planujemy Multiligę+ zarówno w przypadku LM jak i LE. Na kanale 38 nc+.
                            Planujemy Multiligę w przypadku transmisji spotkań Ligi Mistrzów UEFA. Transmisja na kanale 38 we wtorek i środę od godziny 20:40. W środę komentować będzie Piotr Karpiński, a w czwartek Wojciech Zawioła.
                            Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2015-09-13, 10:45.

Komentarz

a ja mam probelm bardzo bardzo duży, nie wiem czy tutaj moge o tym napisac , jeżeli nie to prosze o przekierowanie , wczorej chcąc oglądać Everton Chelsea , wlączam canal plus sport a tam żużel, wchodze na ramówke , a tam ,że leci na canal plus sport 2 , którego nie mam, mam pakiet rozszerzony z HBO i z canal + moje programy to sportowe 36(canal plus sport) 40 (nsport) i nic wiecej proszę o pomoc!

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+