Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawa do pokazywania rozgrywek kanałów sportowych dostępnych w nc+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Prawa do pokazywania rozgrywek kanałów sportowych dostępnych w nc+

    CANAL+ / CANAL+ Sport / CANAL+ Family / nSport / TVN Turbo

    Piłka nożna:
    - Liga Mistrzów (UEFA Champions League)
    - Liga Europejska (UEFA Europa League)
    - liga angielska (Premier League)
    - liga hiszpańska (Primera Division)
    - liga francuska (Ligue 1)
    - liga włoska (Serie A)
    - liga polska (T-Mobile Ekstraklasa)
    - Puchar Polski

    Piłka ręczna:
    - Liga Mistrzów mężczyzn
    - Liga Mistrzów kobiet

    Koszykówka:
    - NBA
    - WNBA

    Żużel:
    - Grand Prix i Drużynowe Grand Prix
    - ENEA Ekstraliga

    Rugby:
    - Puchar Sześciu Narodów

    Tenis:
    - Pojedyncze turnieje tenisowe ATP 250
    - Puchar Davisa

    Sporty walki:
    - MMA Bellator!
    - gale bokserskie z Polski

    Magazyny:
    - Super Piątek (Cezary Olbrycht)
    - Gorączka piłkarskiej soboty
    - Liga+ (Rafał Dębiński)
    - Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski)
    - Grana Niedziela (Krzysztof Marciniak)
    - Sport+
    - 1 na 1 (Marcin Rosłoń)


    Redakcja sportowa C+:
    Tomasz Smokowski (liga polska, francuska)
    Andrzej Twarowski (liga angielska)
    Rafał Wolski (liga polska, hiszpańska)
    Marcin Rosłoń (liga polska, angielska)
    Przemysław Pełka (liga polska, angielska)
    Piotr Laboga (liga hiszpańska)
    Rafał Dębiński (liga polska, francuska)
    Żelisław Żyżyński (liga polska, hiszpańska)
    Cezary Olbrycht (liga polska, włoska)
    Krzysztof Marciniak (liga polska, francuska)
    Adam Marchliński (liga polska, włoska)
    Bartosz Gleń (liga polska, włoska)
    Robert Skrzyński (liga polska)
    Tomasz Lipiński (liga polska, włoska)
    Grzegorz Milko (liga polska, włoska)
    Piotr Karpiński (Liga Mistrzów)
    Krzysztof Zabijak (Puchar Polski)
    Edward Durda (liga angielska, NBA, MMA, boks)
    Wojciech Michałowicz (NBA)
    Michał Łopaciński (NBA, żużel)
    Piotr Olkowicz (żużel)
    Tomasz Dryła (żużel)
    Gabriel Waliszko (żużel)
    Robert Sitnicki (żużel)
    Bartek Ignacik (tenis)
    Robert Małolepszy (rugby)

    Eksperci/reporterzy:
    Przemysław Rudzki (liga angielska)
    Rafał Nahorny (liga angielska)
    Krzysztof Przytuła (liga angielska, hiszpańska, polska)
    Stefan Białas (liga francuska)
    Leszek Orłowski (liga hiszpańska)
    Filip Surma (liga włoska)
    Grzegorz Mielcarski (liga polska, hiszpańska)
    Tomasz Wieszczycki (liga polska, hiszpańska, angielska)
    Kazimierz Węgrzyn (liga polska)
    Kamil Kosowski (liga polska)
    Marcin Baszczyński (liga polska)
    Sergiusz Ryczel (studio podczas LM)
    Dariusz Tuzimek (studio podczas LM)
    Wojciech Jagoda (liga polska, angielska)
    Wojciech Grzyb (liga polska)
    Maciej Murawski (liga polska, hiszpańska, angielska)
    Remigiusz Jezierski (liga polska)
    Paulina Czarnota - Bojarska (liga polska, boks)
    Adam Westfal (liga polska)
    Mariusz Wróblewski (liga polska)
    Filip Adamus (liga polska, żużel)
    Jakub Polkowski (liga polska)
    Maciej Terlecki (Puchar Polski)
    Michał Wodziński (liga polska, żużel)
    Daria Kabała - Malarz (liga polska, żużel)
    Karolina Mikołajczyk (żużel)
    Anita Mazur (żużel)
    Jakub Zborowski (żużel)
    Marcin Majewski (żużel)
    Krzysztof Kossedowski (boks)

    Eurosport / Eurosport 2

    Piłka nożna:
    - Liga Mistrzów (tylko skróty)
    - Liga Europejska (tylko skróty)
    - Bundesliga
    - 2. Bundesliga
    - T- Mobile Ekstraklasa (mecz poniedziałkowy)
    - J-League (liga japońska)
    - Mecze eliminacyjne do MŚ w strefie azjatyckiej
    - Europejska Liga Beach Soccera
    - Mistrzostwa Świata w Beach Soccer
    - Mistrzostwa Europy drużyn młodzieżowych U-17 i U-19
    - Mistrzostwa Europy drużyn młodzieżowych Kobiet U-17 i U-19
    - Mistrzostwa Europy Kobiet
    - Mistrzostwa Świata do lat 17
    - Puchar Narodów Afryki
    - Puchar Narodów Azji

    Tenis:
    - Turnieje ATP
    - Australian Open
    - US Open
    - Roland Garros
    - Mistrzostwa Świata w tenisie stołowym
    - Mistrzostwa Europy w tenisie stołowym

    Kolarstwo:
    - Tour de France
    - Giro d'Italia
    - Vuelta a Espana
    - Tour de Pologne
    - Niemal wszystkie wyścigi należące do UCI ProTour
    - Mistrzostwa świata (szosowe i torowe)

    Sporty motorowe:
    - Mistrzostwa świata w rajdach samochodowych (WRC)
    - Formuła 2
    - Intercontinental Rally Challenge (IRC)
    - World Series by Renault
    - FIA WTCC
    - Rajd Dakar
    - Mistrzostwa świata Superbike
    - Formuła 3000
    - GP2
    - Wyścigi endurance
    - Trial
    - Karting (MŚ)
    - Wyścig 24h Le Mans
    - Le Mans Series
    - Race of Champions
    - Mistrzowstwa Europy ERC
    - Żużlowe ME

    Pływanie:
    - Mistrzostwa Świata
    - Mistrzostwa Europy

    Koszykówka:
    - Eurocup Basketball

    Sporty walki / boks
    - Gale Boksu Zawodowego (w większości retransmisje)
    - Kickboxing – Turnieje K-1

    Snooker:
    - World Series of Snooker

    Golf:
    - US PGA Tour

    Judo:
    - Mistrzostwa Świata
    - Mistrzostwa Europy

    Wrestling:
    - This week in WWE (wydarzenia tygodnia w WWE)
    - WWE Vintage Collection (najlepsze walki w historii WWE)

    Kajakarstwo / Wioślarstwo:
    - Kajakarskie Mistrzostwa Świata
    - Kajakarskie Mistrzostwa Europy
    - Wioślarskie Mistrzostwa Świata
    - Wioślarskie Mistrzostwa Europy

    Gimnastyka:
    - Gimnastyka Sportowa – Mistrzostwa Świata
    - Gimnastyka Sportowa – Mistrzostwa Europy
    - Gimnastyka Artystyczna – Mistrzostwa Świata
    - Gimnastyka Artystyczna – Mistrzostwa Europy

    Zapasy:
    - Mistrzostwa Świata
    - Mistrzostwa Europy

    Szermierka:
    - Mistrzostwa Świata

    Hokej:
    - Turnieje hokeja na trawie

    Sporty zimowe:
    - Puchar Świata w skokach narciarskich
    - Mistrzostwa świata w lotach narciarskich
    - Mistrzostwa świata w narciarstwie alpejskim
    - Mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym
    - Mistrzostwa Europy i Świata w łyżwiarstwie figurowym
    - Mistrzostwa świata w biathlonie
    - Mistrzostwa Europy i Świata w łyżwiarstwie szybkim
    - Mistrzostwa Europy i Świata w curlingu
    - Mistrzostwa Świata w saneczkarstwie
    - Puchar Świata w narciarstwie alpejskim
    - Puchar Świata w narciarstwie klasycznym
    - Puchar Świata w kombinacji norweskiej
    - Puchar Świata w saneczkarstwie
    - Puchar Świata w biathlonie
    - Puchar Świata w narciarstwie dowolnym


    Redakcja sportowa:
    Mateusz Borek
    Piotr Laboga
    Andrzej Janisz
    Cezary Olbrycht
    Żelisław Żyżyński
    Tomasz Lach
    Edward Durda
    Tomasz Jaroński
    Krzysztof Wyrzykowski
    Igor Błachut
    Bogdan Chruścicki
    Lech Sidor
    Witold Domański
    Paweł Borkowski
    Rafał Sak
    Grzegorz Gac
    Rafał Jewtuch
    Przemysław Kruk
    Grzegorz Pajda
    Jakub Pieczatowski
    Andrzej Żułkiewski
    Stanisław Brzósko
    Adam Probosz
    Marcin Rosengarten
    Janusz Rozum
    Marek Szewczyk
    Paweł Ulbrych
    Witold Cebulewski

    Eksperci/komentatorzy:
    Maciej Terlecki
    Stefan Białas
    Radosław Gilewicz
    Andrzej Juskowiak
    Tomasz Kłos
    Maciej Murawski
    Tomasz Hajto
    Andrzej Makowski
    Dariusz Baranowski*

    TVP Sport

    Piłka Nożna:
    - Puchar Króla
    - Mistrzostwa Świata U-20
    - Mecze reprezentacji Brazylii
    - Copa America
    - Mistrzostwa Świata 2014
    - Mistrzostwa Europy 2016
    - Mistrzostwa Świata 2018
    - Mistrzostwa Świata 2022

    Hokej:
    - Polska Liga Hokeja
    - Towarzyskie mecze reprezentacji Polski

    Sporty zimowe:
    - Puchar Świata w skokach narciarskich
    - Mistrzostwa świata w lotach narciarskich
    - Mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym
    - Mistrzostwa Europy i Świata w łyżwiarstwie figurowym
    - Mistrzostwa świata w biathlonie
    - Mistrzostwa Europy i Świata w łyżwiarstwie szybkim
    - Puchar Świata w narciarstwie alpejskim
    - Puchar Świata w narciarstwie klasycznym
    - Puchar Świata w biathlonie
    - Puchar Świata w snowboardzie

    Lekkoatletyka:
    - Memoriał Janusza Kusocińskiego
    - Pedros Cup
    - Mistrzostwa Świata
    - Mistrzostwa Europy
    - Grand Prix IAAF

    Pływanie:
    - Mistrzostwa Polski
    - Mistrzostwa Świata
    - Mistrzostwa Europy

    Piłka Ręczna:
    - Mistrzostwa Europy Kobiet
    - Mistrzostwa Europy Mężczyzn

    Kolarstwo:
    - Tour de Pologne
    - Skoda Auto Grand Prix MTB

    Kajakarstwo:
    - Puchar Świata (tylko zawody w Polsce)

    Igrzyska Olimpijskie:
    - Letnie (na wyłączność)
    - Zimowe (na wyłączność)

    Łucznictwo:
    - Mistrzostwa Świata

    Tenis:
    - Turnieje WTA kobiet
    - Orange Prokom Open

    Jeździectwo
    - Mistrzostwa Europy
    - Najważniejsze zawody w kraju
    - Wyścigi konne na warszawskim Służewcu


    Redakcja sportowa:
    Dariusz Szpakowski
    Jacek Laskowski
    Maciej Iwański
    Jacek Jońca
    Marek Rudziński
    Włodzimierz Szaranowicz
    Piotr Sobczyński
    Przemysław Babiarz
    Marek Jóźwik
    Sebastian Szczęsny
    Stanisław Snopek
    Jarosław Idzi
    Sławomir Kwiatkowski
    Jarosław Marendziak
    Tomasz Jasina
    Grzegorz Mędrzejewski
    Aleksander Dzięciołowski
    Szymon Borczuch
    Piotr Dębowski
    Jacek Kurowski
    Rafał Patyra
    Maciej Kurzajewski

    Eksperci:
    Andrzej Juskowiak
    Marcin Żewłakow
    Jerzy Engel

    Orange Sport

    Piłka nożna:
    - Serie A
    - Polska 1. Liga
    - Puchar Polski
    - Puchar Anglii
    - Puchar Niemiec
    - Puchar Francji
    - Mecze reprezentacji Anglii u siebie
    - Mecze reprezentacji Hiszpanii u siebie
    - Mecze reprezentacji Francji u siebie
    - Real Madryt TV
    - AC Milan TV

    Żużel:
    - Liga szwedzka

    Boks:
    - Gale It`s Showtime
    - Gale bokserskie

    Sporty walki:
    - UFC
    - Pride

    Wrestling:
    - TNA iMPACT Wrestling! (tygodniówki, PPV i gale One Night Only)


    Komentatorzy:
    Mateusz Święcicki
    Leszek Bartnicki
    Piotr Dumanowski
    Marcin Grzywacz
    Paweł Borkowski
    Andrzej Janisz
    Łukasz Siudak

    Eksperci/reporterzy:
    Andrzej Iwan
    Janusz Kudyba
    Łukasz "Juras" Jurkowski
    Rafał Kędzior
    Piotr Jasiński
    Marcin Stich
    Jakub Staszkiewicz
    Marcin Sasal
    Marek Chojnacki
    Dariusz Pasieka
    Radosław Gilewicz

    Polsat Sport News
    Kanał nie ma określonych praw. Emituje to co nie mieści się w ramówce Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra, ewentualnie rozszerza te prawa. Można tu spotkać transmisje tenisowego Wimbledonu, golfowego The Open Championship, mecze siatkówki plażowej, motocyklowe Moto GP, mecze Plus Ligi, Eredivisie czy ligi rosyjskiej.
    Ostatni raz edytowany przez lukas_k; 2013-12-04, 22:16.

  • mzazrcind666
    replied
    Witam,

    Szanowni, a czy wie Ktoś może co z trnsmisjami Ligi Francuskiej? Elevenowi zdaje się wygasły prawa i pierwszej kolejki nigdzie nie można było obejrzeć w Tv.

    Leave a comment:


  • Aleksandra_nc+
    replied
    tuner63 proszę o cierpliwość

    Leave a comment:


  • tuner63
    replied
    co z LM i LE w Canal+? nie można ludzi zostawić w deszczu, róbcie cos żeby były transmisje można odkupić od Polsatu lub innych platform albo będą masowe odejścia do konkurencji.

    Leave a comment:


  • afabeta
    replied
    http://media.ncplus.pl/30074-hiszpan...-eleven-sports 5spotkan live canal+ i eleven
    Wyjątkiem będą El Clasico, czyli słynne na całym świecie mecze FC Barcelony z Realem Madryt, które będą transmitowane w CANAL+ i ELEVEN SPORTS równolegle. Transmisje będą realizowane w kanałach sportowych nc+ oraz w kanałach

    Leave a comment:


  • boundlesslydevoted
    replied
    napisał(a) luk230 Zobacz post
    Z całym szacunkiem ale jaki cały sezon jest przed nami? Do końca Laliga zostało 7 kolejek. A prawa do transmisji które posiada Eleven kończą wraz z obecnym sezonem. Nowy przetarg został ogłoszony bodajże w styczniu. Proszę nie wprowadzać abonentów w błąd.
    LA LIGA PÓŁ NA PÓŁ CANAL+ I ELEVEN ) PRZEZ 3 LATA

    Leave a comment:


  • Aleksandra_nc+
    replied
    luk230
    skorygowałam, ponownie proszę o cierpliwość.

    Leave a comment:


  • lpotaczek
    replied
    Nie mniej wyniki przetargu będą dopiero po zakończeniu przetargu na prawa do transmisji rozgrywek, nie wcześniej.

    Leave a comment:


  • luk230
    replied
    Z całym szacunkiem ale jaki cały sezon jest przed nami? Do końca Laliga zostało 7 kolejek. A prawa do transmisji które posiada Eleven kończą wraz z obecnym sezonem. Nowy przetarg został ogłoszony bodajże w styczniu. Proszę nie wprowadzać abonentów w błąd.

    Leave a comment:


  • Aleksandra_nc+
    replied
    maracz proszę o cierpliwość.
    Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2018-04-16, 08:38.

    Leave a comment:


  • maracz
    replied
    Wiadomo już kto od sezonu 18/19 będzie miał prawa do pokazywania Primera Division w Polsce?

    Leave a comment:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    Drodzy,
    nie otrzymaliśmy od UEFA oficjalnej informacji na temat wyników przetargu.

    Leave a comment:


  • jachnyc
    replied
    Na razie są to nie potwierdzone informację , ale Canal + traci Ligę Mistrzów :
    [ciach]
    Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2017-05-04, 10:31.

    Leave a comment:


  • afabeta
    replied
    Według moich informacji Canal + pożegna się z prawami do LM i LE [ciach]
    Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2017-05-04, 10:31.

    Leave a comment:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    afabeta
    dziękujemy za sugestie.
    W momencie uzyskania potwierdzonych informacji o wprowadzeniu ww. do oferty powiadomimy naszych Abonentów o zmianach za pośrednictwem środków masowego przekazu i strony internetowej www.ncplus.pl.

    Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+