Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawa do pokazywania rozgrywek kanałów sportowych dostępnych w nc+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• gmickey92
    replied
    napisał(a) morrrgoth Zobacz post
    Ja do nc+ nic nie mam (mogłyby byc History bez dopłaty ale te 3-4zł przeżyję). Rzecz idzie o canal+, dotychczas flagowy produkt Vivendi. Tu jest odwrót na całej linii. Oferta upodabnia się do konkurencyjnej a płacic trzeba więcej...
    Kwestia Planete+ i MiniMini. Konkurent daje znaczącą oszczędnośc. Kto nie liczy się z kasa zostanie w nc+ dla 2-3 kanałów ale reszta policzy polsatowskie zniżki...
    Z Polsatami Sportami podobnie... Kto oszczędza na innych usługach (duuuże rabaty) tego częściej stac na wyższy pakiet tv i kupi sobie ten Familijny. To raz. Dwa, konkurencja to nie tylko "słoneczko". Coraz więcej łączy internetowych jest zdolnych "pociągnąc" IPTV... IPTV w której płacisz za to co oglądasz...
    Dokładnie, w moim przypadku rozważam zakup Apple tv z dostępem darmowym do kanału cbs sports.

Leave a comment:

• morrrgoth
    replied
    napisał(a) Greg08 Zobacz post
    nc+ to nie tylko Canal+. nc+ kupują nie tylko panowie dla sportu. Platformę satelitarną kupują całe rodziny, gospodarstwa domowe. nc+ to także kanały tematyczne, bardzo dobre kanały tematyczne. Minimini jest chyba dosyć popularne w domach z małymi dziećmi. Jakubiak na Kuchni+ miewał 100 tys. widzów. Ale kino+ ma chyba najlepsze seriale i to bez reklam. Planete+ pomimo obniżenia lotów nadal oferuje dobre dokumenty. Jeśli komuś oferta Canal+ nie będzie odpowiadała to nie zrezygnuje z nc+ a z pakietu C+. I tu też można się zastanowić czy zrezygnuje skoro dostaje ten pakiet z dużymi bonusami a niektórzy w cenie pakietów Comfort+ i Ekstra+. Jeśli jakaś platforma miałaby tracić to może CP. Od 1 października może się pozmieniać zawartość najniższych pakietów. Mogą zniknąć niektóre wersje kanałów SD. W pakiecie Mini i Rodzinnym są Polsaty Sport w wersji SD. Raczej mało prawdopodobne że CP doda zamiast nich wersje HD i raczej mało prawdopodobne że nadal będzie utrzymywał wersje SD. Te pakiety przestaną być atrakcyjne i ludzie albo przejdą wyżej albo zrezygnują z CP.
    Ja do nc+ nic nie mam (mogłyby byc History bez dopłaty ale te 3-4zł przeżyję). Rzecz idzie o canal+, dotychczas flagowy produkt Vivendi. Tu jest odwrót na całej linii. Oferta upodabnia się do konkurencyjnej a płacic trzeba więcej...
    Kwestia Planete+ i MiniMini. Konkurent daje znaczącą oszczędnośc. Kto nie liczy się z kasa zostanie w nc+ dla 2-3 kanałów ale reszta policzy polsatowskie zniżki...
    Z Polsatami Sportami podobnie... Kto oszczędza na innych usługach (duuuże rabaty) tego częściej stac na wyższy pakiet tv i kupi sobie ten Familijny. To raz. Dwa, konkurencja to nie tylko "słoneczko". Coraz więcej łączy internetowych jest zdolnych "pociągnąc" IPTV... IPTV w której płacisz za to co oglądasz...

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisał(a) _Jakub Zobacz post
    Kanały TVP Regionalna jak sama nazwa mówi służą do czegoś innego.
    Do czego służą te kanaly to już sprawa nadawcy czyli TVP. Jak chcą tam transmitować mecze to będą transmitować mecze.

I nie jest to antena ogólnopolska tylko lokalna.
    Lokalne to są tylko wydzielone pasma. Przez wiele godzin dziennie leci pasmo wspólne, które jak najbardziej jest ogólnopolskie.

A pakiet, o którym mówisz oczywiście posiadam
    Ja również, jednakże cieszę się że jeśli kiedyś będę poza domem np. u znajomego co ma tylko dostęp do DVB-T to sobie będę mógł mecz obejrzeć. I bez znaczenia będzie dla mnie czy mecz ten będzie na TVP Regionalnej czy na TV Trwam albo Polo.tv.
    Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2015-09-14, 08:38.

Leave a comment:

• _Jakub
    replied
    napisał(a) Pawel85 Zobacz post
    Jak najbardziej jest to normalne. Mecze mają być w kanale otwartym na ogólnopolskiej antenie i będą. Chcesz w lepszej jakości to wykup sobie pakiet z Eurosportem i Canal+.
    Kanały TVP Regionalna jak sama nazwa mówi służą do czegoś innego. I nie jest to antena ogólnopolska tylko lokalna. A pakiet, o którym mówisz oczywiście posiadam.

Leave a comment:

• olo46
    replied
    napisał(a) Greg08 Zobacz post
    nc+ to nie tylko Canal+. ..........nc+ kupują nie tylko panowie dla sportu.....
    Stanowią oni ledwie 10 do 15% wszystkich abonentów platformy.

Leave a comment:

• Greg08
    replied
    Będzie jeszcze zabawniej jak połowa abo canal+ zrobi w tył zwrot i pójdzie do konkurencji. Oferta canal+ staje się coraz mniej ekskluzywna, oferta sportowa obcięta o połowę, od maja do sierpnia kanały sportowe można wyłaczyc... Coraz mniej trzyma klienta w nc+. [ciach] No ale to już zmartwienie tego Mania co teraz prezesem został
    nc+ to nie tylko Canal+. nc+ kupują nie tylko panowie dla sportu. Platformę satelitarną kupują całe rodziny, gospodarstwa domowe. nc+ to także kanały tematyczne, bardzo dobre kanały tematyczne. Minimini jest chyba dosyć popularne w domach z małymi dziećmi. Jakubiak na Kuchni+ miewał 100 tys. widzów. Ale kino+ ma chyba najlepsze seriale i to bez reklam. Planete+ pomimo obniżenia lotów nadal oferuje dobre dokumenty. Jeśli komuś oferta Canal+ nie będzie odpowiadała to nie zrezygnuje z nc+ a z pakietu C+. I tu też można się zastanowić czy zrezygnuje skoro dostaje ten pakiet z dużymi bonusami a niektórzy w cenie pakietów Comfort+ i Ekstra+. Jeśli jakaś platforma miałaby tracić to może CP. Od 1 października może się pozmieniać zawartość najniższych pakietów. Mogą zniknąć niektóre wersje kanałów SD. W pakiecie Mini i Rodzinnym są Polsaty Sport w wersji SD. Raczej mało prawdopodobne że CP doda zamiast nich wersje HD i raczej mało prawdopodobne że nadal będzie utrzymywał wersje SD. Te pakiety przestaną być atrakcyjne i ludzie albo przejdą wyżej albo zrezygnują z CP.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisał(a) gunner78 Zobacz post
    co to za kanał premium, który zamiast na wyłączność dzieli sie z innymi? to tak jakby HBO pokazywało część swoich seriali u siebie, a część na Foxie albo Universalu. Jak tak dalej pojdzie z tym inwestowaniem w ekstraklape, to zostaną tylko z nią i filmami od Universal
    Lepiej jak dzieli sie z innymi jednocześnie zachowując prawa niż mieliby potracić całkowicie kolejne prawa.

Kwestii seriali w to nie mieszaj bo to zupełnie inna kwestia. Zresztą w serialach podział jest od zawsze. Przykładowo nie wszystkie seriale FOXa są emitowane na polskim FOX bo tutaj zależy kwestia studia które produkuje serial. Przykładowo na FOX w USA mogą lecieć seriale z WB i tych w Polsce na FOX nie zobaczymy.

Leave a comment:

• gunner78
    replied
    co to za kanał premium, który zamiast na wyłączność dzieli sie z innymi? to tak jakby HBO pokazywało część swoich seriali u siebie, a część na Foxie albo Universalu. Jak tak dalej pojdzie z tym inwestowaniem w ekstraklape, to zostaną tylko z nią i filmami od Universal

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Dziwnego może nic ale wyłącznośc poooszłaaaa... Polsatowcy dostali dostęp do ekstraklapy a teraz i LE... Coraz mniej trzyma abonenta przy canalplusie. A i przy nc+ też bo zamiast BPL konkurent daje Plus- i Orlenligę (możliwośc kibicowania swoim) a zamiast LM piłkarskiej - siatkarską z polskimi klubami zamiatającymi tam kim chcą... Nie wiem jak inni ale ja nie mogę odżałowac że przedłużyłem umowę. I na koniec, to co piszę to nie "buldup" o LaLigę czy jakąś inna ligę. Przetarg jest przetarg, raz się wygrywa a raz przegrywa. Rzecz w tym, że nie dostaliśmy nic w zamian.
    Tyle że konkurencja dostaje ochłapy, cała Ekstraklasa w tym najlepsze mecze dalej w nc+. Konkurencja daje polskie ligi, owszem. Ale siatkówka czy piłka ręczna nie jest jednak tak popularna jak piłka nożna. W moim mieście przykładowo siatkówka jest popularna bo mieliśmy przez długi czas zespół w najwyższej klasie rozgrywkowej (lata 90) ale jednak i tak automatycznie każdy interesuje się też ligą piłkarską chociaż lokalny zespół od zawsze tuła się po jakiś A i B klasach.

Poza tym Canal+ to nie tylko sport.

Leave a comment:

• morrrgoth
    replied
    Tak do spółki z Eurosportem i nie widzę w tym nic dziwnego. Oby w ten sposób udało im się przedłużyć też prawa do np. Premier League, jak nie dadzą rady samemu.

A z ekstraklapy w Eurosporcie masz najgorsze ochłapy także nic ciekawego. Żeby mieć pełną Ekstraklapę dalej trzeba mieć pakiet Canal+. A to że te dwa mecze będą w niższym pakiecie to też jest plus.
    Dziwnego może nic ale wyłącznośc poooszłaaaa... Polsatowcy dostali dostęp do ekstraklapy a teraz i LE... Coraz mniej trzyma abonenta przy canalplusie. A i przy nc+ też bo zamiast BPL konkurent daje Plus- i Orlenligę (możliwośc kibicowania swoim) a zamiast LM piłkarskiej - siatkarską z polskimi klubami zamiatającymi tam kim chcą... Nie wiem jak inni ale ja nie mogę odżałowac że przedłużyłem umowę. I na koniec, to co piszę to nie "buldup" o LaLigę czy jakąś inna ligę. Przetarg jest przetarg, raz się wygrywa a raz przegrywa. Rzecz w tym, że nie dostaliśmy nic w zamian.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    ...do spółki z Eurosportem. Po co dopłacac do czegoś co można miec za darmo? (Ekstraklapę w Eurosporcie). swoja droga jedną z niewielu rzeczy jaka mnie dziwi na tym świecie jest popularnośc ekstraklapy... Przecież to dno i kilometr mułu...
    Tak do spółki z Eurosportem i nie widzę w tym nic dziwnego. Oby w ten sposób udało im się przedłużyć też prawa do np. Premier League, jak nie dadzą rady samemu.

A z ekstraklapy w Eurosporcie masz najgorsze ochłapy także nic ciekawego. Żeby mieć pełną Ekstraklapę dalej trzeba mieć pakiet Canal+. A to że te dwa mecze będą w niższym pakiecie to też jest plus.

Popularność ekstraklapy natomiast bierze się z tego że to nasza liga. Wiele osób kibicuje jakiemuś klubowi, niekoniecznie ze swojego miasta więc nie mogą być regularnie na meczach, a chcą oglądać swoją drużynę regularnie.

Leave a comment:

• morrrgoth
    replied
    Katastrofą dla nich byłoby np. stracenie Ekstraklapy ale tą sobie zapewnili na kilka lat.
    ...do spółki z Eurosportem. Po co dopłacac do czegoś co można miec za darmo? (Ekstraklapę w Eurosporcie). swoja droga jedną z niewielu rzeczy jaka mnie dziwi na tym świecie jest popularnośc ekstraklapy... Przecież to dno i kilometr mułu...

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Będzie jeszcze zabawniej jak połowa abo canal+ zrobi w tył zwrot i pójdzie do konkurencji. Oferta canal+ staje się coraz mniej ekskluzywna, oferta sportowa obcięta o połowę, od maja do sierpnia kanały sportowe można wyłaczyc... Coraz mniej trzyma klienta w nc+. [ciach] No ale to już zmartwienie tego Mania co teraz prezesem został
    Na razie to mają dalej to co ogląda najwięcej osób czyli Ekstraklape, LM i Premier League. Do tego LE z udziałem polskich drużyn. Rozumiem rozgoryczenie fanów np. Serie A czy La Liga, ale taka prawda. Katastrofą dla nich byłoby np. stracenie Ekstraklapy ale tą sobie zapewnili na kilka lat.

Leave a comment:

• morrrgoth
    replied
    Zabawne .
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2015-09-13, 12:55. Powód: frag. dot. konkurencji

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisał(a) _Jakub Zobacz post
    No to będziemy oglądali sport w jakości lat osiemdziesiątych. Jakieś logiczne wytłumaczenie by było jeśli mecze Legii byłyby tylko na TVP Warszawa a Lecha na TVP Poznań. Jeśli jedne i drugie będą na wszystkich antenach TVP Regionalna to jest to nienormalne.
    Jak najbardziej jest to normalne. Mecze mają być w kanale otwartym na ogólnopolskiej antenie i będą. Chcesz w lepszej jakości to wykup sobie pakiet z Eurosportem i Canal+.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+