Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawa do pokazywania rozgrywek kanałów sportowych dostępnych w nc+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Tak, tam w poście jest napisane, że Fox Sports nabył prawa do Bundesligi. Tylko, że oficjalnie nie wspomniano tam o rynku polskich (z europejskich krajów podano jedynie Włochy, Holandię oraz Belgię).

Komentarz

Bo jak zwykle ktoś za bardzo popłynął. Nigdzie nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone że FOXSports w ogóle w Polsce wystartuje (chociaż można to wyczytać między wierszami na fb FOXPolska), a już tym bardziej że będzie to w styczniu 2013. Tak samo jak nigdzie nie ma info że te prawa do Bundesligi nabyli też na rynek polski.

Na tę chwilę wiadomo że FOX w Polsce ma prawa do Euroligi koszykarzy i MLB. To zostało potwierdzone. Prawdopodobnie także mają prawa do NFL i być może rozgrywek akademickich po ESPN America, ale tutaj też nie ma oficjalnego potwierdzenia.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
        ...a już tym bardziej że będzie to w styczniu 2013...
        Co będzie w styczniu 2013 a właściwie było to już wiemy. Warto by przeczytać z uwagą treść przez siebie napisaną przed wysłaniem albo po wysłaniu chociażby i ja skorygować.
        Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
          Co będzie w styczniu 2013 a właściwie było to już wiemy. Warto by przeczytać z uwagą treść przez siebie napisaną przed wysłaniem albo po wysłaniu chociażby i ja skorygować.
          Ojeju, ale wielki błąd. Wszyscy dobrze wiemy o co chodziło.

PS. Swoją drogą, przypomina mi to czasy szkoły, gdzie człowiek do marca przy temacie lekcji pisał jeszcze datę z poprzedniego roku np. 20.03.1998 a był już 1999 rok .

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
            Ojeju, ale wielki błąd...
            Popełnianie błędów jest rzeczą ludzką nie przynosząca ujmy mylącemu się ale obrażenie się (zamiast podziękowania) na zwrócenie uwagi jest domeną głupców.
            PS.
            Czy stwierdziłem, że to wielki błąd?
            Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
              Popełnianie błędów jest rzeczą ludzką nie przynosząca ujmy mylącemu się ale obrażenie się (zamiast podziękowania) na zwrócenie uwagi jest domeną głupców.
              Jeśli uważasz że tamtym postem stwierdziłem że się obraziłem na zwrócenie uwagi to brak mi słów.

PS.
              Czy stwierdziłem, że to wielki błąd?
              A czy ja stwierdziłem że się obraziłem? Od początku pisałem tamten post humorystycznie, stąd i stwierdzenie o "wielkim błędzie".

Komentarz

http://satkurier.pl/news/93142/polsa...formuly-1.html

Nie dziwie się. Polsat za prawa do F1 zapłacił sporo, to było 2 tygodnie przed wypadkiem Kubicy. Po wypadku Kubicy oglądalność wręcz zmalała.
                Ja osobiście nawet wstawałem rano by obejrzeć Kubice, tylko dla niego oglądałem F1, odkąd go zabrakło może jeden wyścig zobaczyłem i to przelotnie.
                Nawet nie wiem co tam się teraz dzieje.
                Tak samo jak Małysz skakał była Małyszomania, tak więc była Kubicomania.

Nie dziwie sie Polsatowi, że nie chce już przedłużyć umowy. Dla tych, którzy sprzedawali prawa będa chcieli pewnie podobnych pieniędzy które zapłacił Polsat, ale przeliczą się, bo w Polsce im nikt już tyle nie ma. Brak Kubicy = brak oglądalności.
                Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
                Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

A co ma się dziać. Koniec sezonu i kolejny rok Vettela.
                  Oby ten Fox Sport był w nc+ i nabył te prawa do pokazywania. Ciekawe tylko kto będzie to komentować. Pan A. Borowczyk strasznie denerwował.
                  C+ pewnie się nie zainteresuje F1. Swoją drogą Kubica już nie wróci do F1, ale kto wie może K. Germaziak tam trafi prędzej czy później
                  Ostatni raz edytowany przez Lesiu; 2013-11-25, 18:32.
                  Comfort+,Extra+,6Canal+,3HBO,2Cinemax, C+VOD, MRP (12 miesięcy za 0 zł) = 109,90 zł. Dodatkowo History HD 0 zł przez pół roku, 5Filmbox za 4,90 zł wykupione na pół roku na próbę. Umowa do 30.04.2016

Komentarz

Na samej kierownicy "bolida" jest ok. 26 różnych przełączników i przycisków i Kubica po swojej kontuzji rąk choćby najbardziej chciał to nie byłby w stanie ich obsługiwać. Wie o tym on i wiedzą ci co mogliby go ew. zatrudnić. Kubica zwiększał widownię pewnie z 80% (w Polsce). Bez niego F1 to wyjątkowa nuda (poza prawdziwymi fanami tej dyscypliny) więc rezygnacja Polsatu zupełnie mnie nie dziwi.

Komentarz

• Kiedyś F1 szło w Polsce na C+ i to na kilku kanałach chyba 6-ciu. Nie było wtedy Kubicy.... przypuszczam że nikt wtedy o Polaku w F1 nawet nie marzył.
                      Szczerze obojętne mi jest czy F1 poleci do Foxa czy do C+ najważniejsze żebym miał to u siebie na dekoderze.
                      A co do tego sezonu to początek był bardzo ciekawy... gorzej z końcem.

Komentarz

• Wiadomo juz cos na temat transmisji F1 w Polsce? Za miesiac rusza pierwszy wyscig.

Komentarz

• Nie wiem jak to z prawami do transmisji wygląda ale Polsat na ten sezon ma z tego co wiem prawa wykupione i mają być transmisję na Polsat Sport News albo TV4 jak kiedyś.

Komentarz

• W sumie dobrze by było nawet na tv4 byle by po polsku i bez reklam.

Komentarz

• Na Polsat Biznes będą albo na Polsat Cafe ... Widzę że ktoś usilnie próbuje wykreować następną plotkę, fakt autentyczny.

Komentarz

• napisał(a) Greg08 Zobacz post
                                Na Polsat Biznes będą albo na Polsat Cafe ... Widzę że ktoś usilnie próbuje wykreować następną plotkę, fakt autentyczny.
                                Polsat jednak nie ma praw na ten sezon ale może je przedłużyć jak tylko będzie chciał także jak znasz jakieś "fakty autentyczne" to je napisz a nie wyśmiewaj innych.

"- Polsat przedłuża prawa, ale całość transmisji daje w swoich kodowanych kanałach sportowych. A jeżeli pozostaje przy otwartej telewizji, to w grę wchodzą: TV4, TV6 lub Polsat Sport News."

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+