Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawa do pokazywania rozgrywek kanałów sportowych dostępnych w nc+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• luk230
    replied
    napisał(a) morrrgoth Zobacz post
    Jeśli stawką jest zarżnięcie jednej ze stacji to centrala ESN z rozkoszą dopłaci do wykończenia canalplusa i to nie petrodolarami a zyskami z pozostałych 3 rynków gdzie nikt ich wykończyc nie próbuje, działają i zarabiają aż furczy
    Widzisz tam działają normalnie a w Polsce im jakoś tak sobie idzie. FOX Sports też jakiś czas temu chciał wejść na nasz rynek a skończyło się na tym że odsprzedali prawa które kupili (na przykład Euroligę koszykarzy) i dzisiaj nawet nie myślą o kolejnej próbie wejścia na rynek w PL. Ale to tylko takie moje przemyślenia...

Leave a comment:

• morrrgoth
    replied
    napisał(a) luk230 Zobacz post
    Wydaje mi się że koledze Pawel85 chodziło o Nasze podwórko.
    Jeśli stawką jest zarżnięcie jednej ze stacji to centrala ESN z rozkoszą dopłaci do wykończenia canalplusa i to nie petrodolarami a zyskami z pozostałych 3 rynków gdzie nikt ich wykończyc nie próbuje, działają i zarabiają aż furczy

Leave a comment:

• luk230
    replied
    napisał(a) kaeres Zobacz post
    Jeżeli polskie kablówki twierdzą, że wykończą petrodolarowego potentata to są albo upośledzone albo Twoje myślenie coś niedomaga.
    Wydaje mi się że koledze Pawel85 chodziło o Nasze podwórko.

Leave a comment:

• Greg08
    replied
    ESN daje możliwość oglądania swoich programów w TV.
    To TV satelitarne z zachłanności nie potrafią się dogadać.
    Na 100% chcą to wrzucić do extra premium konktentu i zbierać na tym ciężki pieniądz.
    Dyrektor ESN wspominał, że takie praktyki nie przejdą.
    Dyrektor ESN pewnie chciałby swoich kanałów od najniższego pakietu z opłatą kilku złotych za abonenta. Nie robiąc nic miałby kilka(naście) milionów złotych miesięcznie. Plus duży zasięg i kasa z reklam. Jak nc+ ma się zgodzić na płacenie za 2 mln abonentów skoro oglądalność lig które ma ESN nie przekraczała 100 tys. Nie licząc hitów, te miały wyższą oglądalność.

Leave a comment:

• kaeres
    replied
    Jeżeli polskie kablówki twierdzą, że wykończą petrodolarowego potentata to są albo upośledzone albo Twoje myślenie coś niedomaga.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    A platformy i największe kablówki "leją" z dyrektora śmiesznego streamu internetowego i pozwolą mu się wykończyć szybciej niż myśli.

Leave a comment:

• kaeres
    replied
    ESN daje możliwość oglądania swoich programów w TV.
    To TV satelitarne z zachłanności nie potrafią się dogadać.
    Na 100% chcą to wrzucić do extra premium konktentu i zbierać na tym ciężki pieniądz.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Nie zdziwię się jeśli to władze LM piłkarzy ręcznej postawili warunek że mecze mają być w normalnej telewizji a nie streamie internetowym. Wcale bym się nie zdziwił jak wkrótce inni też postawią taki warunek i to całe Eleven padnie szybciej niż powstało.

Leave a comment:

• luk230
    replied
    napisał(a) gmickey92 Zobacz post
    Nc+ jeszcze nie informuje, może faktycznie przygotowują niespodziankę i nie tylko te rozgrywki będą transmitować.
    Zobaczymy miejmy nadzieję że te wszystkie zapewnienia że walczą o jakieś prawa nie są fikcją. Dlatego też podałem link mimo że nie jest on oficjalny to jednak jest to jakaś wiadomość że coś się chyba powoli zaczyna ruszać odnośnie praw które utracili.

Leave a comment:

• gmickey92
    replied
    napisał(a) luk230 Zobacz post
    W pewnym momencie tez myślałem ze to żart... Ale chyba jednak tak nie jest.

http://www.kielce.sport.pl/sport-kie...-recznych.html
    Nc+ jeszcze nie informuje, może faktycznie przygotowują niespodziankę i nie tylko te rozgrywki będą transmitować.

Leave a comment:

• luk230
    replied
    Gratuluję i zazdroszczę poczucia humoru. Do pierwszego kwietnia jeszcze trochę zostało.
    W pewnym momencie tez myślałem ze to żart... Ale chyba jednak tak nie jest.

http://www.kielce.sport.pl/sport-kie...-recznych.html

Leave a comment:

• Ziomal153
    replied
    Gratuluję i zazdroszczę poczucia humoru. Do pierwszego kwietnia jeszcze trochę zostało.
    To wcale nie 1 kwietnia
    Przynajmniej tak wynika z rozpiski wysyłanej do dziennikarzy.

VELUX EHF LIGA MISTRZÓW:

Sobota, 19.09:

15:30 | Canal+ | Studio EHF (P.Karpiński; gość: J.Cieślikowski)
    15:55 | Canal+ | Orlen Wisła Płock - Veszprem (K.BandychM - M.Matysik; reporter: P.Bugajny)
    17:25 | nSport+ | Flensburg-Handewitt - PSG (R.Skrzyński)

Niedziela, 20.09:

16:25 | Canal+Sport | MOL Pick Szeged - VIVE Tauron Kielce (R.Skrzyński - J.Będzikowski z Szeged)
    19:25 | Canal+Sport | Rhein Neckar Lowen - FC Barcelona (P.Karpiński - J.Cieślikowski)
    Źródło: Artek1008, forum Satkuriera
    Ostatni raz edytowany przez Ziomal153; 2015-09-15, 19:21.

Leave a comment:

• gmickey92
    replied
    napisał(a) Pawel85 Zobacz post
    Liga Mistrzów w piłce ręcznej w Canal+ i nSport.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Liga Mistrzów w piłce ręcznej w Canal+ i nSport.

Leave a comment:

• luk230
    replied
    Dokładnie, w moim przypadku rozważam zakup Apple tv z dostępem darmowym do kanału cbs sports.
    Od czasu jak jest w Apple tv cbs sports też zastanawiam się nad zakupem tego sprytnego urządzenia. Do tej pory korzystałem z NBA League pass ale nie wiem czy czasem w tym roku nie skuszę się właśnie na Apple tv...

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+