Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawa do pokazywania rozgrywek kanałów sportowych dostępnych w nc+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• morrrgoth
    replied
    napisał(a) _michal Zobacz post
    Przecież nic nie pisałem o stronniczości.
    Pisałem o spazmach, jakich dostał komentator, gdy Bielecki miał rzucać z wolnego na 2 sek przed końcem (teksty typu "Karol, wybaczymy Ci te pomyłki w trakcie meczu, ale teraz, teraz musisz, musisz", itd.).
    To jest element stronniczości Polski komentator jest za polskim klubem. Mnie takie rzeczy zaczynają przeszkadzac dopiero kiedy madridista zaczyna walic konia do widoku Realu na El Clasico. Ale to już co kto lubi.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisał(a) Kipcior Zobacz post
    Logo jak logo, ale ten czerwony, (mniam)bitny, gruby pasek na dole to dopiero daje po oczach.
    Przecież sam sobie odpowiedziałeś na taki zarzut:
    To Ty oglądasz logo czy nadawaną audycję ?
    To ty oglądasz pasek czy nadawaną audycję ?
    Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2015-09-22, 09:16.

Leave a comment:

• _michal
    replied
    napisał(a) morrrgoth Zobacz post
    Czy tylko ja uważam, że są bardziej śmiertelne grzechy komentatorskie niż stronniczośc...? Dla mnie lekka stronniczośc jest do przyjęcia. Pokazuje to, że komentator też kibic a nie taki plastic-fantastic który musi powiedziec to co ma na kartce i już (vide Durda zagadujący bramki).
    Przecież nic nie pisałem o stronniczości.
    Pisałem o spazmach, jakich dostał komentator, gdy Bielecki miał rzucać z wolnego na 2 sek przed końcem (teksty typu "Karol, wybaczymy Ci te pomyłki w trakcie meczu, ale teraz, teraz musisz, musisz", itd.).

Leave a comment:

• luk230
    replied
    napisał(a) gmickey92 Zobacz post
    Ciekawy jestem, czego to oni jeszcze nie kupią i będą chcieli upchać w tych dwóch pseudo kanałach. Tylko zabijają radość oglądania sportu, nam polskim kibicom.
    Stawiam że następne w kolejce będzie NBA...

Leave a comment:

• gmickey92
    replied
    ja ich nie wezmę nawet za 2 PLN. Po prostu nie ma tam nic co mnie by zainteresowało.
    Velux LM jest na C+ z dobrym komentarzem (choć wczoraj spazmy komentatora przy wolnym Bieleckiego na 2 sek. przed końcem były raczej mało profesjonalne), LM & angielska.
    To mi wystarczy. Nie samą TV człowiek żyje...

Z drugiej strony patrząc na rynek uważam, ze 7-10PLN to cena adekwatna za te kanały (tzn. znajdą się chętni do abonowania za tę kwotę).
    Cena powyżej jest przekroczeniem bariery psychologicznej, gdzie wielu zastanowi się, czy dla 2x Gran Derbi (bo liga francuska, włoska i reszta hiszpańskiej tylko dla zatwardziałych kibiców drużyn z tamtych rejonów) warto wydawać naście złotych.
    Mnie jedynie NFL interesuje, ale nie mecze o 2 w nocy. Te o przyzwoitej porze lecą w pro7maxx. Interesują mnie mecze celticu Glasgow na które prawa ma eleven. Rozgrywki jednak już na żywo nie zobaczymy.

Ciekawy jestem, czego to oni jeszcze nie kupią i będą chcieli upchać w tych dwóch pseudo kanałach. Tylko zabijają radość oglądania sportu, nam polskim kibicom.

Leave a comment:

• morrrgoth
    replied
    (choć wczoraj spazmy komentatora przy wolnym Bieleckiego na 2 sek. przed końcem były raczej mało profesjonalne)
    Czy tylko ja uważam, że są bardziej śmiertelne grzechy komentatorskie niż stronniczośc...? Dla mnie lekka stronniczośc jest do przyjęcia. Pokazuje to, że komentator też kibic a nie taki plastic-fantastic który musi powiedziec to co ma na kartce i już (vide Durda zagadujący bramki).

Leave a comment:

• Kipcior
    replied
    Logo jak logo, ale ten czerwony, (mniam)bitny, gruby pasek na dole to dopiero daje po oczach.

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    To logo mnie rozprasza.Jakiś kompletny imbecyl je stworzył.

Leave a comment:

• Kipcior
    replied
    napisał(a) Maccie Zobacz post
    Ich logo ostrasza mnie teraz i nawet za darmo nie oglądam więc zawołanie jakiejkolwiek kasy przekreśla ten amatorski kanal

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    Ich logo ostrasza mnie teraz i nawet za darmo nie oglądam więc zawołanie jakiejkolwiek kasy przekreśla ten amatorski kanal

Leave a comment:

• _michal
    replied
    ja ich nie wezmę nawet za 2 PLN. Po prostu nie ma tam nic co mnie by zainteresowało.
    Velux LM jest na C+ z dobrym komentarzem (choć wczoraj spazmy komentatora przy wolnym Bieleckiego na 2 sek. przed końcem były raczej mało profesjonalne), LM & angielska.
    To mi wystarczy. Nie samą TV człowiek żyje...

Z drugiej strony patrząc na rynek uważam, ze 7-10PLN to cena adekwatna za te kanały (tzn. znajdą się chętni do abonowania za tę kwotę).
    Cena powyżej jest przekroczeniem bariery psychologicznej, gdzie wielu zastanowi się, czy dla 2x Gran Derbi (bo liga francuska, włoska i reszta hiszpańskiej tylko dla zatwardziałych kibiców drużyn z tamtych rejonów) warto wydawać naście złotych.

Leave a comment:

• morrrgoth
    replied

Myślę, że max 10 PLN to kwota, która nie zabije śmiechem.
    Zważywszy jakośc obrazu, brak studia i niekiedy ważne mecze "z puszki" (brak trzeciego kanału) a teraz sublicencję (de facto utratę praw) na ręczną mnie który za canal+ płacę 19zł dycha za Eleveny zabije śmiechem

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisał(a) olo46 Zobacz post
    Na razie można dyskutować o przewidywanym fakcie wprowadzenia opłaty, dyskusję o wysokości tej opłaty uważam za przedwczesną.
    Kanały Eleven i Eleven Sports będą przez pierwszy okres, do 15 października, dostępne bezpłatnie dla abonentów nc+ posiadających w swoich pakietach CANAL+. Cena i szczegółowe warunki dostępu do tych kanałów po okresie promocyjnym zostaną podane do wiadomości po ich ostatecznym ustaleniu.
    Także nie nastawiałbym się na to że pazerne francuzy dadzą te kanały za free, skoro nawet za takie coś jak Adventure HD żądają dodatkowej kasy.

Leave a comment:

• olo46
    replied
    Na razie można dyskutować o przewidywanym fakcie wprowadzenia opłaty, dyskusję o wysokości tej opłaty uważam za przedwczesną.

Leave a comment:

• _michal
    replied
    20 PLN za 2 kanały marnej jakości ze słabą ofertą?
    zestawiając to z propozycjami cenowymi nc+ (i konkurencji) to kwota z kosmosu.

Biorąc pod uwagę, że canal+ ma dużo szerszą ofertę za 40PLN daje to dodatkowy argument za tym, że ktoś, kto "zaśpiewa" 20PLN za Eleveny przeszacowuje swoje możliwości.

Myślę, że max 10 PLN to kwota, która nie zabije śmiechem.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+