Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawa do pokazywania rozgrywek kanałów sportowych dostępnych w nc+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Granatnik Zobacz post
    Ja mam taki pomysł, żeby nc+ zdobyła prawa do pokazywania wyścigów konnych na Służewcu.
    Wyścigi pcheł o o otwarte mistrzostwo Cebu raczej
    COMFORT+
    Multi+
    Extra+
    8xC+
    History HD, H2 HD

Komentarz

• Ja mam pytanie do któregoś z przedstawicieli nc+. Dlaczego jestem zalewany Waszą reklamą przy skrzynce email, gdzie kłamliwie oferujecie w canale+ ligę hiszpańską, francuską i włoską? To chyba jest celowe wprowadzanie potencjalnego klienta w błąd?

Komentarz

• napisał(a) strateg Zobacz post
        Ja mam pytanie do któregoś z przedstawicieli nc+. Dlaczego jestem zalewany Waszą reklamą przy skrzynce email, gdzie kłamliwie oferujecie w canale+ ligę hiszpańską, francuską i włoską? To chyba jest celowe wprowadzanie potencjalnego klienta w błąd?
        A nuż ktoś nabierze się...
        PS.
        Reklama nie jest umową w rozumieniu prawa handlowego.
        Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• napisał(a) dizmar Zobacz post
          A nuż ktoś nabierze się...
          PS.
          Reklama nie jest umową w rozumieniu prawa handlowego.
          Ja nie mówię o reklamie, tylko o stronie nc+, bo do niej daje odnośnik reklama. A tam nikt nie ma zamiaru robić poprawek w opisie kanałów. A to już jest jawne wprowadzanie w błąd.

Komentarz

• napisał(a) strateg Zobacz post
            Ja nie mówię o reklamie, tylko o stronie nc+, bo do niej daje odnośnik reklama...
            Na stronie nc+ to też reklama bez zobowiązań. Jedynie umowa i treści regulaminów wymienione w umowie obowiązują chociaż ich(nc+) niekoniecznie.
            Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• Nie wmówisz mi że to jest fair.
              Jest to ewidentnie granie na nieświadomości klienta bardziej niż to że kremy wygładzają zmarszczki.
              EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

• napisał(a) kaeres Zobacz post
                Nie wmówisz mi że to jest fair.
                Jest to ewidentnie granie na nieświadomości klienta bardziej niż to że kremy wygładzają zmarszczki.
                Oczywiście.
                Chciałbyś aby gra korporacji była fair? Niepoprawny optymista. W jakim świecie żyjesz? Za komuny takie postępowanie kończyłoby się odsiadką i konfiskata mienia. Teraz jest demokracja. Róbta co chceta.

Komentarz

• Polskie drużyny w Lidze Europy

Jak to będzie w końcu z meczami Lecha i Legii w LE? Tylko w C+ i Eurosporcie, czy też będą transmisje na otwartych kanałach? A może jeszcze wciąż negocjują z TVP?

Komentarz

• Pewnie na TVN Turbo coś dadzą.

Komentarz

• napisał(a) zajac1211 Zobacz post
                      Pewnie na TVN Turbo coś dadzą.
                      Chodziło mi o otwarte kanały.

Komentarz

• tu macie odpowiedz:
                        http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...onalnej/yejwnr
                        Comfort + C+8 VOD C+ mediabox do 30.08.2017, CP Pakiet Premium , Apple TV

Komentarz

• Dzięki za info!!
                          Podejrzewam że z tym wyborem TVP Regionalnej nie chodzi o "niełamanie ramówek Jedynki i Dwójki", lecz o to żeby meczów nie nadawać w jakości HD na otwartym. Tak samo jak było z TTV, pewnie taki jest warunek udzielenia sublicencji.
                          Ostatni raz edytowany przez dsd; 2015-09-11, 11:20.

Komentarz

• W związku z tym że cześć meczów LE będzie wyłącznie w usłudze Eurosport Player oczekuję że każdy abonent posiadający w swojej ofercie kanały Eurosportu otrzyma darmowy dostęp do tej usługi, tak jak to ma miejsce z usługo Canal+SportOnline.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                              W związku z tym że cześć meczów LE będzie wyłącznie w usłudze Eurosport Player oczekuję że każdy abonent posiadający w swojej ofercie kanały Eurosportu otrzyma darmowy dostęp do tej usługi, tak jak to ma miejsce z usługo Canal+SportOnline.
                              Z całą pewnością oczekują tego już abonenci posiadający w swojej ofercie Canal+ Sport! Proszę o komentarz ze strony moderatorów forum!

Komentarz

• nc+ nie ma żadnego interesu w promowaniu Eurosport Playera. Współpraca z Discovery to jedna sprawa, ale bez przesady. Co w tym momencie faktycznie się należy abonentom pakietu Canal+, to przyłączenie kanałów Eleven bez żadnych dopłat.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+