Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawa do pokazywania rozgrywek kanałów sportowych dostępnych w nc+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

@Pawel85 No tak to już mnie dobiło ;-( Ligi zagraniczne bym zr0zumiał ale ''polska kopana'' to juz przegiecie
    Pozdrawiam EagleEye
    TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

Statystycy im obliczyli, że najlepiej się ogląda polską kopaną, więc chcą wydoić więcej kasy i zmusić abo do brania większej opcji.
      Polską kopaną albo oglądają fanboje zespołów, albo tak jak ja, przy piwku śmiejąc się z poziomu naszej pseudo ligi ;)
      I statystyki przy okazji im nabijam oglądalności tej pseudo kopanej ;)
      Niech w końcu zrozumieją, że tą ligę oglądają albo fanboje, albo ludzie chcący poprawić humor oglądając kaleki i emerytów, którzy w Polsce wybijali się, a w marnej 2 bundeslidze, czy 2 francuskiej byli poniżej przeciętnej, wracają do Polski i nagle gwiazdy To parodia.

PS. Przed naszą ekstraklapą w rankingu UEFA są takie potęgi piłkarskie i finansowe jak Czechy, Izrael, Cypr, Szwajcaria, Grecja, Szkocja. Czy to nie zabawne?
      Ostatni raz edytowany przez lopez23; 2013-09-01, 11:24.
      Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
      Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

A co to za roznica z jakiego powodu ktos oglada Ekstraklase? Nikogo nie interesuje to ze ty akurat ogladasz z powodu poprawy sobie humoru czy innego bzdurnego powodu, licza sie slupki i wyniki ogladalnosci, a te niezaprzeczalnie Ekstraklasa ma najwieksze i to jest fakt. Nie zmieni tego tez twoja bzdurna paplanina.

Komentarz

napisał(a) lopez23 Zobacz post
          I statystyki przy okazji im nabijam oglądalności tej pseudo kopanej ;)
          Jak nie masz telemetra to nic im nie nabijasz .

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
            Zapowiada się że będzie zdecydowanie inaczej niż to co wypisał (patrz przeniesienie ekstraklapy do C+ Sport).
            Masz jakieś pomysły jak będzie? Jestem na etapie podpisywania umowy i nie wiem, który pakiet brać...

Komentarz

Podstawa to 6xCanal+. Żadnego pakietu z niepełną paczką C+ bym nie brał, bo w każdej chwili mogą wszystko przenosić między kanałami.

Komentarz

napisał(a) danielqs Zobacz post
                A co to za roznica z jakiego powodu ktos oglada Ekstraklase? Nikogo nie interesuje to ze ty akurat ogladasz z powodu poprawy sobie humoru czy innego bzdurnego powodu, licza sie slupki i wyniki ogladalnosci, a te niezaprzeczalnie Ekstraklasa ma najwieksze i to jest fakt. Nie zmieni tego tez twoja bzdurna paplanina.
                krótko,szybko i po wojskowemu,brawo.
                wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie
                i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
                oni też mają swoją opowieść.
                unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Desiderata

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                  Podstawa to 6xCanal+. Żadnego pakietu z niepełną paczką C+ bym nie brał, bo w każdej chwili mogą wszystko przenosić między kanałami.
                  Wiadomym jest, że jak się ma wszystkie kanały, to się ma wszystko. Z drugiej strony nie wszystkich interesują wszystkie ligi i nie wszystkich stać/chcą płacić, dlatego sensowna rozpiska pomogłaby sporej rzeszy ludzi. Np. ja w zeszłym sezonie miałęm "n na kartę" z pakietami premium by mieć Serie A w weekendy i LM w tygodniu. Więcej nie potrzebowałem - dobry mecz Ligi Angielskiej raz na jakiś czas mogę w knajpie obejrzeć, nawet przyjemniej.

No ale nc+ pewnie będzie zmieniał często i z całą pewnością nie przyzna z góry co gdzie by skłonić jak najwięcej osób do kupienia najdroższych pakietów.

Komentarz

napisał(a) kaktus Zobacz post
                    ...
                    No ale nc+ pewnie będzie zmieniał często i z całą pewnością nie przyzna z góry co gdzie by skłonić jak najwięcej osób do kupienia najdroższych pakietów.
                    Lub nie kupić wcale, bo po kiego mieć wszystko i płacić pełny haracz Gdyby było wiadomo co w którym pakiecie to ja byłbym ich abonentem. Jeżeli oni mi zagrali kradzieżą LM i LE to ja im zero abonamentu. Są zapewne zadowoleni , bo ja tak. Teraz wszystko oglądam na dużym TV bez ich łaski i bez comiesięcznego płacenia.
                    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

^^ zgadzam się w 100%. Cyfra+ przegrywała z Polsatem jeśli chodzi o ilość abonentów, bo była zbyt droga. Ja rozumiem, że oferowali dużo więcej niż Polsat, ale nie każdy potrzebuje np. wszystkie ligi piłkarskie. A zaraz się okaże, że wykupując najtańszy C+ (czyli Family i Family2) będziemy mieli tylko mniej interesujące spotkania ze wszystkich lig, np. WBA - Swansea, Atalanta - Torino i Osasuna - Villareal. To ja już wolałbym mieć jedną ligę, ale z faworytami do końcowego sukcesu.

Ehhh.. chyba po prostu wykupię Eurosport 2 i wciągnę się w ligę niemiecką w tym sezonie, olewając C+. Bo 99 zł by mieć C+ Sport to zbyt drogo.

Komentarz

Każdy narzeka, że za drogo, tylko jak nc+ coś traci to narzekają i płaczą jakie to nc+ badziewie jest...
                        nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

napisał(a) lukas_k Zobacz post
                          Każdy narzeka, że za drogo, tylko jak nc+ coś traci to narzekają i płaczą jakie to nc+ badziewie jest...
                          A w którym momencie nc coś traciło bo przegapiłem??

Komentarz

napisał(a) lukas_k Zobacz post
                            Trudno się dziwić ludziom, że narzekają, skoro płacą tyle samo, a dostają mniej. Gdyby redukcja programów była równoznaczna z redukcją ceny, to zdecydowanie mniej osób by narzekało.

No nic. Pozostaje czekać na rozwój pay-per-view. Wtedy na początku sezonu będę mógł sobie kupić np. całą LM, Premiership, wszystkie mecze Lecha i tenis w wykonaniu Janowicza. Zapłacę tylko za to, co będę chciał oglądać. A nie za setkę dodatkowych programów, których nigdy w życiu nie włączę.

Komentarz

napisał(a) Zubrow Zobacz post
                              A w którym momencie nc coś traciło bo przegapiłem??
                              Np. ostatnio Serie A albo brak Paramountu.
                              nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

napisał(a) kaktus Zobacz post
                                Trudno się dziwić ludziom, że narzekają, skoro płacą tyle samo, a dostają mniej. Gdyby redukcja programów była równoznaczna z redukcją ceny, to zdecydowanie mniej osób by narzekało.

No nic. Pozostaje czekać na rozwój pay-per-view. Wtedy na początku sezonu będę mógł sobie kupić np. całą LM, Premiership, wszystkie mecze Lecha i tenis w wykonaniu Janowicza. Zapłacę tylko za to, co będę chciał oglądać. A nie za setkę dodatkowych programów, których nigdy w życiu nie włączę.
                                Aż takiego PPV nie ma nawet w Ameryce więc nie marz że takie coś będzie w Polsce.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+