Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawa do pokazywania rozgrywek kanałów sportowych dostępnych w nc+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Na razie to ja widzę, że Eleven przybiegła z ligą włoską do...TVN Turbo!

Komentarz

• napisał(a) morrrgoth Zobacz post
      To po co płacisz abonament? Filmy są w internecie a jako odmóżdżacz świetnie działa dvb-t

Uhm. Zwłaszcza Ligue1, Serie A, La Liga, siatkarską Serie A, czy Superligę, NHL, KHL...

Na dziś dzień Eleven twierdzi, że polski abonent płaci za drogo. Od siebie dodam jeszcze że płaci za to czego nie ogląda (golf, rugby, regaty). Jest miejsce na takich którzy sprzedadza abonentowi to co ten będzie oglądał i nie będzie musiał stawiac wieży z dekoderów płacąc przy tym jak za pieprz.

Nie doceniasz mocy niskiego abonamentu. Plusligę ogląda kilka milionów bo kilka milionów na to stac.

Póki co chodzą plotki, że wyniesie ich na satelitę nc+ sama zwijając swój canal.
      Czytuj dalej Plotka.pl.Eleven może wynieść....siebie.A wywiad z tym dyrektorem utwierdza mnie w przekonaniu że stoją w miejscu i wiele nie mogą.
      I żeby było jasne...żadne z tych praw nie nadaje sie na kontent premium..
      Ostatni raz edytowany przez Maccie; 2015-08-27, 18:55.

Komentarz

• No w Polsce raczej nie. Najwyżej coś z tego byłoby dobrym uzupełnieniem kontentu premium na antenie Canal+.

Komentarz

• napisał(a) Granatnik Zobacz post
          No w Polsce raczej nie. Najwyżej coś z tego byłoby dobrym uzupełnieniem kontentu premium na antenie Canal+.
          Jako uzupełnienie owszem ale jako podstawa to chyba na zasadzie jak sportklub

Komentarz

Na razie to ja widzę, że Eleven przybiegła z ligą włoską do...TVN Turbo!
            Jakieś info?
            COMFORT+
            Multi+
            Extra+
            8xC+
            History HD, H2 HD

Komentarz

• Oto info: http://www.tvnturbo.pl/aktualnosci,1...bo,177080.html

A po losowaniu grup Ligi Mistrzów 2015/16 czeka nas tej jesieni kilka niewątpliwych szlagierów: Bayern Monachium - Arsenal, PSG - Real Madryt, Juventus - Manchester City, Juventus - Sevilla, Barcelona - Roma, Bayern - Arsenal. Oczywiście tylko na antenie Canal+!
              Ostatni raz edytowany przez Granatnik; 2015-08-27, 19:14.

Komentarz

Oto info: http://www.tvnturbo.pl/aktualnosci,1...bo,177080.html

A po losowaniu grup Ligi Mistrzów 2015/16 czeka nas tej jesieni kilka niewątpliwych szlagierów: Bayern Monachium - Arsenal, PSG - Real Madryt, Juventus - Manchester City, Juventus - Sevilla, Barcelona - Roma, Bayern - Arsenal. Oczywiście tylko na antenie Canal+!
                Komedia.Istna komedia.Faktycznie w ciagu miesiąca bedą wszędzie..za darmo

Komentarz

• Najwyraźniej na Półwyspie Arabskim też stwierdzili, ze streamowanie tych meczyków z darmo w necie to nie jest dobry pomysł i trzeba się połasić do dystrybutorów...

A tak przy okazji...czy takich praw do transmisji nie może kupić państwowa telewizja za środki z budżetu państwa i pokazywać je wszystkim na otwartych kanałach?
                  Ostatni raz edytowany przez Granatnik; 2015-08-27, 19:17.

Komentarz

Najwyraźniej na Półwyspie Arabskim też stwierdzili, ze streamowanie tych meczyków z darmo w necie to nie jest dobry pomysł i trzeba się połasić do dystrybutorów...

A tak przy okazji...czy takich praw do transmisji nie może kupić państwowa telewizja za środki z budżetu państwa i pokazywać je wszystkim na otwartych kanałach?
                    Może ale jaki interes ma w tym?

Komentarz

• napisał(a) Maccie Zobacz post
                      Komedia.Istna komedia.Faktycznie w ciagu miesiąca bedą wszędzie..za darmo
                      Jak po raz pierwszy w TVN Turbo pokazali mecz Arsenal-Chelsea do którego prawa miało Eleven to napisałem że coś jest na rzeczy... Później okazało się że Eleven dogadało się z TVN. Teraz znowu kolejny mecz i to w sumie ciekawy będzie na antenie TVN Turbo. Wydaje mi się że Eleven będzie w NC+ i to za darmo a nie wiem czy czasem też nie na wyłączność. Ale to tylko moje przemyślenia...
                      Extra+, 8xC+, HBO, HBO GO, HHD, Eleven, mrs, na 24 m. za 108,88 zł. Sundance HD 6 m. za 0 zł, Eleven 2 m. za 0 zł.

Komentarz

• Jak widzę, co się na tym rynku dzieje to w sumie czemu nie? Interes, interes, zysk, zysk...a czy darmowy stream w internecie to jest niby ten super-zysk, który tak mocno przyświeca podobno prywatnemu kapitałowi??? Przecież to raczej zwykły cyrk...

Ja po prostu uważam, że np. TVP mogłaby zakupić prawa np. do jednej mocnej ligi, żeby mieć jakiś tam kontent premium dla szerszej widowni na kanałach niekodowanych. Nadawcy publicznemu nie powinno chodzić przecież tylko o zysk, bo jest jeszcze tzw. "misja". W sumie lepsze przecież to, niż ten żałosny kabaret jaki ma teraz miejsce, gdy to nagle wyskakuje jakiś nadawca-krzak i przejmuje takie prawa a potem daje je darmo na necie i błąka się po innych kanałach organizując tam pokątnie gościnne transmisje...
                        Ostatni raz edytowany przez Granatnik; 2015-08-27, 19:32.

Komentarz

• napisał(a) luk230 Zobacz post
                          Jak po raz pierwszy w TVN Turbo pokazali mecz Arsenal-Chelsea do którego prawa miało Eleven to napisałem że coś jest na rzeczy... Później okazało się że Eleven dogadało się z TVN. Teraz znowu kolejny mecz i to w sumie ciekawy będzie na antenie TVN Turbo. Wydaje mi się że Eleven będzie w NC+ i to za darmo a nie wiem czy czasem też nie na wyłączność. Ale to tylko moje przemyślenia...
                          Dziwne to nieprawdaż?

Komentarz

Jak widzę, co się na tym rynku dzieje to w sumie czemu nie? Interes, interes...a czy stream w internecie to jest niby superinteres, który tak mocno przyświeca prywatnemu kapitałowi??? Przecież to raczej zwykły cyrk...

Ja po prostu uważam, że np. TVP mogłaby zakupić prawa np. do jednej mocnej ligi, żeby mieć jakiś tam kontent premium dla szerszej widowni na kanałach niekodowanych. Nadawcy publicznemu nie powinno chodzić przecież tylko o zysk, bo jest jeszcze tzw. "misja". W sumie lepsze przecież to, niż tem żałosny kabaret jaki ma miejsce teraz, gdy nagle wyskakuje jakiś nadawca-krzak i przejmuje takie prawa a potem daje je darmo na necie i błąka się po innych kanałach organizując tam pokątnie transmisje...
                            Celem telewizji publicznej nie jest segment premium ani nawet konkurowanie ze stacjami komercyjnymi

Komentarz

• @up: Jak chodzi o różne show, telenowele i ilość reklam to wygląda to "trochę" inaczej...

A jeśli chodzi o cyrk z ligą włoska w TVN Turbo (fajnie chociaż, że ten kanał leci w HD!) to najpewniej Eleven bardziej łasi się do nc+ niż do CP. Zasadne jest tylko pytanie na jakich warunkach chcieliby się wślizgnąć na tą platformę: dodatkowo płatny czy też darmowy pakiet dla abonentów, sublicencja na niektóre mecze/ligi, na wyłączność czy też nie...
                              Ostatni raz edytowany przez Granatnik; 2015-08-27, 19:44.

Komentarz

@up: Jak chodzi o różne show, telenowele i ilość reklam to wygląda to "trochę" inaczej...

A jeśli chodzi o cyrk z ligą włoska w TVN Turbo (fajnie chociaż, że ten kanał leci w HD!) to najpewniej Eleven bardziej łasi się do nc+ nić do CP. Zasadne jest tylko pytanie na jakich warunkach chcieliby się wślizgnąć na tą platformę. Dodatkowo płatny pakiet czy darmowo dla abonentów, sublicencja na niektóre mecze, na wyłączność czy też nie...
                                zobaczymy;)

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+