Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawa do pokazywania rozgrywek kanałów sportowych dostępnych w nc+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Maccie Zobacz post
    Na chwile obecna czekamy na to by właściciel Eleven wysłał swój kanał na satelitę a na to dziś sie nie zanosi.Zostana kablówki i jakiej pakieciki.
    Tylko ciekawe ile Eleven krzyknie sobie za swój pakiecik???

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
      I pewnie dlatego powalczyli ostrzej o LE, bo wcześniej mówiło się że to właśnie LE może Canal+ odpuścić. Mnie akurat to pasuje wolę międzynarodowe rozgrywki niż krajowe z kraju gdzie interesują mnie tylko 2-4 mecze w sezonie (GD i derby Madrytu).
      Ja wolę z kolei przeleżeć weekendowe popołudnia i wieczory przed tv z liga angielską a potem hiszpańską.

LM i LE rzadko oglądam, ze względu na fakt, że często pracuje od 7 do 22, a więc jak wracam do domu to leci już druga połowa Zanim się wykąpie to jest już po wszystkim, ewentualnie zasnę przed tv i tak kończy się oglądanie

Komentarz

• Bo każdy lubi co innego. Ja natomiast pracuję też w weekendy i czasem cały weekend lig mi odpadał. Inna sprawa że, jak pisałem, z lig krajowych oglądam tylko Premier League. Dlatego swego czasu wziąłem Nkę dla LM. Teraz też cieszy mnie to że to właśnie LM i LE pozostały w nc+. Dawać jeszcze NFL na niedzielne wieczory i noce i będzie git jak dla mnie oczywiście .

Komentarz

• A w weekendy to teraz w Canal+ jest pewna luka po 20.00 z powodu utraty tych lig. Myślicie, że nc+ postara się o jakąś zapchajdziurę w to miejsce, niekoniecznie piłkarską?

Komentarz

• napisał(a) Granatnik Zobacz post
            A w weekendy to teraz w Canal+ jest pewna luka po 20.00 z powodu utraty tych lig. Myślicie, że nc+ postara się o jakąś zapchajdziurę w to miejsce, niekoniecznie piłkarską?
            No właśnie pisałem że na niedzielne wieczory mogą wziąć NFL. Transmisje od 19:00 do rana. Z tym że to tylko do stycznia.

A z piłki może być np. liga brazylijska. Bardzo mi jej brakuje od kiedy zniknęła ze Sportklubu.

Komentarz

Stanowski też nie. On tylko płakał że nie ma gdzie oglądać swojej Barcelony .

Jak na razie spotkałem się tylko z linkami na stapudlu do tweetów jakiegoś noname'a. I to on właśnie pisał o tym możliwym dołączeniu Eleven do nc+, a ostatnio że rozmowy utknęły w martwym punkcie i raczej nic z tego. Ale jak mówie to jakiś noname. Ja też mogę takie newsy zapodać.
              Innych tweetów nie czytam. Nie ogarniam tego portalu, a linki do tych panów znalazłem na innych forach i zacząłem śledzić obu. Jeden z nich na bank o tym pisał, ale tak jak pisałem - w odpowiedzi na pytanie któregoś z użytkowników, a nie jako tweet.

Komentarz

• Hehe, to zbieg okoliczności, bo posty z tej samej minuty. A czy prawa do lig amerykańskich są drogie/osiągalne dla nc+? Stoi jeszcze kwestia przetargu na NBA niedługo.

PS. Pisał ktoś, pisał o tych negocjacjach do 3 kolejki La Ligi. Sam to gdzieś ostatnio czytałem.

Komentarz

Tylko ciekawe ile Eleven krzyknie sobie za swój pakiecik???
                  Dziś nie dam więcej jak 1,99 za to.Zobacz jak rozdawał swój kanał BT Sports by w ogole ktoś chciał te ligi oglądać wraz ze słabszymi meczami premier league.Sytacja podobna tyle że BT to bogaty kolos.

Komentarz

• napisał(a) Emilio1985 Zobacz post
                    Innych tweetów nie czytam. Nie ogarniam tego portalu, a linki do tych panów znalazłem na innych forach i zacząłem śledzić obu. Jeden z nich na bank o tym pisał, ale tak jak pisałem - w odpowiedzi na pytanie któregoś z użytkowników, a nie jako tweet.
                    Może pisał że ma nadzieję o tym że jakieś negocjacje będą, a nie tak jak ten no name że niby trwają i wszystko się wyjaśni do 3 kolejki.

napisał(a) Granatnik Zobacz post

PS. Pisał ktoś, pisał o tych negocjacjach do 3 kolejki La Ligi. Sam to gdzieś ostatnio czytałem.
                    Na forum satpudla w temacie o Eleven były wklejane tweety jakiegoś no name o te sprawie. Ale posty dzieciarni lecą tam z prędkością karabinu maszynowego więc coś znaleźć jest trudno. Jeden Stars.TV próbuje ich uświadomić ale oni i tak dalej swoje .

Komentarz

• Jakiego Satpudla? Ja te tweety gdzieś wygooglowałem.

Hehe, 2 zł za trzy topowe ligi???

Komentarz

Może pisał że ma nadzieję o tym że jakieś negocjacje będą, a nie tak jak ten no name że niby trwają i wszystko się wyjaśni do 3 kolejki.

Na forum satpudla w temacie o Eleven były wklejane tweety jakiegoś no name o te sprawie. Ale posty dzieciarni lecą tam z prędkością karabinu maszynowego więc coś znaleźć jest trudno. Jeden Stars.TV próbuje ich uświadomić ale oni i tak dalej swoje .
                        Pisał, że powołuje się na pracownika nc+ I to na bank był Koźmiński lub Stanowski. Nie wiem, może usunęli już te wpisy.

Komentarz

• napisał(a) Emilio1985 Zobacz post
                          Pisał, że powołuje się na pracownika nc+ I to na bank był Koźmiński lub Stanowski. Nie wiem, może usunęli już te wpisy.
                          Czytam regularnie tweety jednego i drugiego. Może faktycznie, któryś z nich podłapał tweety tego no name'a (który niby jest konsultantem nc+ czy coś w tym stylu) a potem jak go "sprawdzili" to szybko usunęli te tweety bo wiedzieli że to zwykłe bajdurzenie.

napisał(a) Granatnik Zobacz post
                          Jakiego Satpudla?
                          Takie forum dla dzieciarni, które kiedyś coś znaczyło zwało się satkurier. Teraz to zwykła trollownia, czasem ktoś coś sensownego napisze, ale wysyp trolli taki że szkoda się tam nawet logować. Ale poprzeglądać można dla postów z premierami danych kanałów czy postami kilku oficjalnych kont np. Stars.TV.

Komentarz

• Aha, satkurier.pl! Czasem tam zaglądam ale nie na to forum tylko na portal w celu przejrzenia newsów z branży. Hehe, na tamtejszym forum sama gimbaza i trolle? Dobrze wiedzieć na przyszłość.
                            Ostatni raz edytowany przez Granatnik; 2015-08-27, 00:02.

Komentarz

Hehe, na tamtejszym forum sama gimbaza i trolle? Dobrze wiedzieć na przyszłość.
                              Nie same, ale obecnie w większości. Jest jednak kilku wartościowych userów, którzy np. dają newsy o premierach filmowych czy serialowych w różnych stacjach tv czy np. przedstawiciel Stars.TV. Jego ostatnie posty w temacie Eleven aż miło poczytać, ale co z tego skoro został zagłuszony przez gimbaze która "wie lepiej" jak prowadzić biznes telewizyjny w Polsce .

Komentarz

• No i poczytałem sobie wypowiedzi Stars.TV na tamtym forum. Całkiem sensownie gość pisze! Aż trudno uwierzyć w naiwność jego interlokutorów. Oni uważają, że Eleven ma nieograniczoną ilość pieniędzy, więc wykupi wszystkie możliwe prawa sportowe na Polskę, założy własną platformę satelitarną z dwoma kanałami i będzie jeszcze streamować je w necie - a to wszystko najlepiej za darmo!

Stars.TV ma rację, że bez dogadania się z nc+ i CP to całe Eleven może już zwijać interes, bo bez platform satelitarnych takie kanały nie mają w Polsce racji bytu na rynku. Z kolei to dogadanie się w opcji dodatkowo płatna paczka Eleven dla abonentów nc+, CP i kablówek to też dla Eleven bardzo marny interes, bo niewielu ludzi to kupi. W konsekwencji to Eleven jest teraz w pozycji petenta, bo w zasadzie dystrybutorzy ich sygnału będą musieli na początku do tego interesu dopłacić ze swoich zysków, gdyby optymalnie dla Eleven dodali ich kanały do swoich obecnych pakietów bez dodatkowych opłat ze strony abonentów.
                                Ostatni raz edytowany przez Granatnik; 2015-08-27, 01:01.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+