Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawa do pokazywania rozgrywek kanałów sportowych dostępnych w nc+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• majkolaj
    replied
    Pewnie nie długo, bo przetarg miał sie zakończyć chyba 27.07. Sa moze jakies przecieki czy coś? Mam canal plus nie od c+ wiec pewnie eleven nie bede miał w tv, a zależy mi bardzo na la liga. Nie rozumiem canal plus, powinni sie bardzo postarać zeby zatrzymać ligę Hiszpańska.

Leave a comment:

• hamsterrrrr
    replied
    Tego nawet najstarsi górale jeszcze nie wiedzą...

Leave a comment:

• majkolaj
    replied
    Wiadomo kiedy będzie jakiś komunikat odnośnie tego kto pokaże Ligę Hiszpańską?

Leave a comment:

• luk230
    replied
    napisał(a) glazio
    NC+ sraciła prawa do serie A i ligue 1, które będą w ELEVEN SPORTS.
    Nic odkrywczego nie napisałeś bo to już wiadomo od dawna i każdy zainteresowany też to wie...

Leave a comment:

• luk230
    replied
    napisał(a) morrrgoth Zobacz post
    Tak patrzę na ten eleven, patrzę i nie wierzę w to co widzę... Właścicielem jest MP&Silva które praw i kasy ma n razy więcej niż ten nasz cały nc+ a w dodatku kanał ma nadawac w kilku krajach co ma niebagatelny wpływ na cenę praw i mimo to takie problemu ma... Nawet chyba w internecie nie nadają jeszcze...
    MP&Silva nie jest właścicielem Eleven sports. Kanały Eleven należą do grupy Eleven sports network. Natomiast właścicielem Grupy Eleven sports network jest były założyciel MP&Silva. Z tego co wiem to w Europie nadają w Belgii. W Polsce natomiast ostatnio można było zobaczyć w internecie jakieś streamy...

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+