Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawa do pokazywania rozgrywek kanałów sportowych dostępnych w nc+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) stolarz79 Zobacz post
    Skoro Canal+ nie potrafił pokazać tylu meczów na tylu swoich kanałach to jak to Eleven ogarnie na dwóch ? :>
    Eleven do hiszpańskiej i szkockiej (SPFL gra wczesnym popołudniem), Eleven Sports - piątek i sobota Francja, niedziela - Włochy. Na kanale "hiszpańskim" zmieści się jeszcze mecz Ligue1 w niedzielę o 14. Jeśli dołożą 3 kanał zmieszczą w nim siatkę, Jupiler League i ręczną.
    COMFORT+
    Multi+
    Extra+
    8xC+
    History HD, H2 HD

Komentarz

• Darmo stream jest do czasu. Wiecznie nie będą tego udostępniać za free. Poza tym ty ten stream chcesz oglądać na tv? Chyba na starym rubinie bo taka jest jego jakość.

Komentarz

• napisał(a) czarus9999 Zobacz post
        Te siusiumajtki pokazały jak się pokazuje daną ligę
        6-7 meczów ligi hiszpańskiej, 5-6 francuskiej, 5-6 włoskiej, belgijska, szkocka. Canal+ nie potrafił tego uczynić na tylu własnych stacjach a komentatorów i ekspertów miał zdecydowanie więcej od Eleven.

Te siusiumajtki nauczą w końcu Canal+ jak się pokazuje ligi.
        Sportklub też szedł na ilość transmisji i nadal idzie patrząc na transmisje ligi portugalskiej.

Niestety sporo meczów się pokrywało z godzinami i pewnie dlatego z części rezygnowali żeby niepotrzebnie nie rozdrabniać oglądalności. Aczkolwiek fakt faktem mogliby spokojnie upchać przynajmniej po trzy mecze włoskiej i francuskiej. No ale teraz to już musztarda po obiedzie.

Eleven ma polityke zbliżoną do Sportklubu.

Wczoraj Mirosławski wspominał, że teraz to już nie wiedzą jak rozwiązać transmitowanie hiszpańskiej, tak aby upchać wszystkie mecze live z 3 lig najważniejszych i coś będa musieli wymyślić. Widać nie jest to takie proste przy tak dużej ilości transmisji...
        Ostatni raz edytowany przez Emilio1985; 2015-08-25, 15:43.

Komentarz

• Wydaje mi się że nc+ ma teraz 2 wyjścia. 1) Walczyć jak lew i jak najszybciej odkupić transmisje przynajmniej Barcy, Realu i Atletico. Nie oszukujmy się ale liga włoska czy francuska nie jest już tak atrakcyjna. 2) Jeżeli nie uda się odkupić praw do ligi hiszpańskiej to obniżyć wszystkim cenę abonamentu w ramach rekompensaty. LM, Ekstraklasa, liga angielska i trochę średniej klasy filmów nie zasługują na cenę 110zł miesięcznie. Połowę taniej można kupić najlepszy pakiet CP a ciekawsze mecze obejrzy się w internecie. Przy okazji to dziwię się też prezesom i sponsorom ligi hiszpańskiej bo stracili w tym momencie dużą część rynku w Polsce. Oglądalność w telewizji internetowej będzie kilkadziesiąt razy mniejsza ze względu na jakość i dostępność.

Przed chwilą włączałem na playerze kanały "eleven" i "eleven sports" jakość pozostawia wiele do życzenia. Jak to ma być HD to dziękuję bardzo, myślę że w tym momencie wszyscy są przegranymi: kibice w Polsce, NC+, ESN oraz liga hiszpańska wraz ze sponsorami!!!!!
          Ostatni raz edytowany przez amaverick; 2015-08-25, 21:00.

Komentarz

• i Alleluja ze zerwalem umowe. Jestescie swiadomi cenzurowania postów na tym forum przez NC+?

Komentarz

• Nie żebym był złośliwy bo "nie kopie się leżącego" ;)
              Czemu nie ma tutaj aktualnych wiadomości na temat utraconych praw

Przedstawiciele nc+ czekam na waszą odpowiedź ,bez usuwania tego posta
              Przyszli i obecni abonenci powinni być traktowani poważnie nie sądzicie?

Komentarz

• napisał(a) amaverick Zobacz post
                Przy okazji to dziwię się też prezesom i sponsorom ligi hiszpańskiej bo stracili w tym momencie dużą część rynku w Polsce. Oglądalność w telewizji internetowej będzie kilkadziesiąt razy mniejsza ze względu na jakość i dostępność....
                Hiszpanie sprzedali prawa pośrednikowi MP Silva za odpowiednią kasę i mają gdzieś jak, gdzie i w jakiej ilości będzie to transmitowane. Liczy się kasa. Sentymenty, oglądalność idzie na dalszy plan. A że MP Silva odsprzedało samo sobie prawa dla swojego kanału Eleven, to już inna historia...

Komentarz

• napisał(a) kingofsouth Zobacz post
                  Nie żebym był złośliwy bo "nie kopie się leżącego" ;)
                  Czemu nie ma tutaj aktualnych wiadomości na temat utraconych praw

Przedstawiciele nc+ czekam na waszą odpowiedź ,bez usuwania tego posta
                  Przyszli i obecni abonenci powinni być traktowani poważnie nie sądzicie?

Jesli zadajesz takie pytanie, to znaczy że nie masz zielonego pojęcia o PR

Komentarz

• Liga Europy na spółkę z Eurosportem

No i stało się, Liga Europy na kanałach nc+ oraz na Eurosporcie. I chyba oznacza to również że Eurosport2 będzie miał osobny sygnał na Polskę, czyli nie ten sam program co Węgry, Słowacja, itd.

Komentarz

• Mam nadzieję, że nc+ zgarnie jeszcze lige angielską. W najgorszym razie do spółki z Eurosportem.

Komentarz

• napisał(a) Emilio1985 Zobacz post
                        Hiszpanie sprzedali prawa pośrednikowi MP Silva za odpowiednią kasę i mają gdzieś jak, gdzie i w jakiej ilości będzie to transmitowane. Liczy się kasa. Sentymenty, oglądalność idzie na dalszy plan. A że MP Silva odsprzedało samo sobie prawa dla swojego kanału Eleven, to już inna historia...
                        Wiesz, prezesom ligi hiszpańskiej się nie dziwię, ale sponsorzy powinni wywierać na nich nacisk. Wiesz na jakiej zasadzie firma się reklamuje??? Jej analitycy sprawdzają możliwy zasięg działania reklamy czyli do ilu osób może dotrzeć i na tej podstawie dogadują cenę reklamy. Patrząc punktem widzenia sponsora zależałoby mi cholernie żeby liga którą sponsoruję była pokazywana w każdym kraju wśród największej rzeszy widzów. Inaczej starałbym się naciskać na kontrahenta o zmiany.

Komentarz

Wiesz, prezesom ligi hiszpańskiej się nie dziwię, ale sponsorzy powinni wywierać na nich nacisk. Wiesz na jakiej zasadzie firma się reklamuje??? Jej analitycy sprawdzają możliwy zasięg działania reklamy czyli do ilu osób może dotrzeć i na tej podstawie dogadują cenę reklamy. Patrząc punktem widzenia sponsora zależałoby mi cholernie żeby liga którą sponsoruję była pokazywana w każdym kraju wśród największej rzeszy widzów. Inaczej starałbym się naciskać na kontrahenta o zmiany.
                          Nie no racja. Podobno Francuzi już mocno cisną Eleven, żeby szerzej udostępnili swoje kanały własnie ze względu na niezadowolenie sponsorów. Istnieje groźba zerwania umowy. Myślę, że prędzej czy później stanie się to samo z Hiszpanami i Włochami.

No ale petrodolary paru osobom przysłoniły trzeźwość myślenia i jest jak jest. Póki co.

Komentarz

• napisał(a) Emilio1985 Zobacz post
                            Nie no racja. Podobno Francuzi już mocno cisną Eleven, żeby szerzej udostępnili swoje kanały własnie ze względu na niezadowolenie sponsorów. Istnieje groźba zerwania umowy. Myślę, że prędzej czy później stanie się to samo z Hiszpanami i Włochami.

No ale petrodolary paru osobom przysłoniły trzeźwość myślenia i jest jak jest. Póki co.

Zgadza się. Czyli wg tego co piszesz o Francuzach to jest światełko w tunelu. Eleven musi w końcu odsprzedać prawa normalnej telewizji (założenie własnego kanału to trochę czasu i kupa kasy). Myślę że tak NC+ jak i CP biorą ich na przetrzymanie żeby zeszli z ceny. Jak już napisałem, nie wyobrażam sobie żeby te 3 ligi a szczególnie hiszpańska były transmitowane na słabej jakości kanale internetowym. Już widzę mojego ojca czy teścia jak próbują włączyć eleven na playerze

Komentarz

Dlatego dziwi mnie sprzedaż praw do jednej z najmocniejszych lig świata jakiemuś podmiotowi,który nawet ambicji nie ma by być dostępnym gdziekolwiek...

Komentarz

• A komu jest potrzebne do szczęścia to całe Eleven? Rynek sportu premium w Polsce ma swoją specyfikę. Polacy preferują naszą ligę oraz Ligę Mistrzów i ligę angielską. To, co teraz ma Eleven to wciąż mierna oferta w sensie ilości zainteresowanych nią w Polsce telewidzów. Bez szerokiej dystrybucji Eleven już w ogóle nic w Polsce nie zarobi. Na to właśnie gra teraz nc+ i być może inni gracze na naszym rynku - wziąć Eleven na przeczekanie i zobaczyć jak długo będą oni w stanie tu pokiwać ze streamowania meczów na internecie oraz co na to powiedzą ci, którzy sprzedali im te prawa.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+