Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawa do pokazywania rozgrywek kanałów sportowych dostępnych w nc+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) luk230 Zobacz post
    To nie do końca tak jest jak napisałeś. Liczy się oglądalność. Skoro ligi francuska i włoska miały słabą oglądalność o czym z resztą można było przeczytać już dawno temu to jaki sens ma "bicie się" o prawa do transmisji skoro mecze ogląda tylko garstka fanów tych lig? Walczyć trzeba o to co ma sens. Wiesz łatwo jest kupić prawa do transmisji za "kupę" kasy ale jeszcze łatwiej tę kasę utopić.
    to co piszesz ma sens, jeżeli decydujące są statystyki. wg mnie nie można zapomnieć o prestiżu. obecnie nc+ jest hegemonem na rynku sportowym, gdyby CP wzbogaciłby swoją ofertę o serie A i ligue 1 notowania nc+ uległyby spadkowi.

a oglądalność to niestała materia. na pewno na nią spoglądali w TVP ścierając się z CP o Euro. kto mógł przypuszczać że nastąpi taki boom formy
    Ostatni raz edytowany przez 666; 2015-08-05, 07:52.

Komentarz

• napisał(a) 666 Zobacz post
      to co piszesz ma sens, jeżeli decydujące są statystyki. wg mnie nie można zapomnieć o prestiżu. obecnie nc+ jest hegemonem na rynku sportowym, gdyby CP wzbogaciłby swoją ofertę o serie A i ligue 1 notowania nc+ uległyby spadkowi.

a oglądalność to niestała materia. na pewno na nią spoglądali w TVP ścierając się z CP o Euro. kto mógł przypuszczać że nastąpi taki boom formy
      Jasne jest że prestiż też ma swoje znaczenie gdyż jednak wygląda to dobrze kiedy masz w ofercie najlepsze ligi piłkarskie. Faktem też jest że o którąś z dwóch lig francuską czy włoską można było się bardziej postarać. Niestety jak jest dzisiaj każdy widzi. Dlatego też napisałem że trzeba powalczyć i to mocno o te prawa które się im kończą.
      Extra+, 8xC+, HBO, HBO GO, HHD, Eleven, mrs, na 24 m. za 108,88 zł. Sundance HD 6 m. za 0 zł, Eleven 2 m. za 0 zł.

Komentarz

• Pojawia się kolejny znak zapytania: co z ligą europejską? Mocno niepokojący był brak losowania ostatniej fazy eliminacji.W zeszłym roku transmisja była. Macie jakieś info w tym temacie?

Komentarz

• Najprawdopodobniej Polsat ale tego nie jestem pewny (prawie pewny) jak La Liga w Eleven.
          La lidze daje 95% na Eleven a Lidze europy 80% że w Polsacie.
          NC+ przyjmuje widać zupełnie inna politykę, mocno inwestuje w Ekstraklasę która wykupiło i dwie pozostałe czyli LM i Anglie.

Komentarz

• napisał(a) sicguy Zobacz post
            Najprawdopodobniej Polsat ale tego nie jestem pewny (prawie pewny) jak La Liga w Eleven.
            La lidze daje 95% na Eleven a Lidze europy 80% że w Polsacie.
            NC+ przyjmuje widać zupełnie inna politykę, mocno inwestuje w Ekstraklasę która wykupiło i dwie pozostałe czyli LM i Anglie.
            Nie pisałem przez kilka dni gdyż poniekąd czekałem na bardziej jasne rozstrzygnięcia co do przetargów do praw sportowych i wywnioskowałem to iz

- NC+ czytaj ITI odpuściła sobie prawa do lig hiszpańskiej (dla nie których będzie to nie do przełknięcia ziarnko goryczy),ligi francuskiej (kiepskiej ale zawsze do ramówki się mieściła ),ligę włoską ( dla mnie masakra i tyle i płakać za nią nie będę) i jak mniemam LE choć tu jeszcze nie wiadomo gdyż tu są w pakiecie łączonym prawa do LM piłkarzy ręcznych z tego co kojarzę ale mogę się mylić

- postawiono na Ekstraklape ( nie obejrzałem nic z tego kontentu w tym roku bo zaraz zmieniam program gdyż futbol lalusiów i lansu mnie nie interesuje a na jakim poziomie jest ta piłka niech będzie taki przekaz może po 20 latach zagra nasz zespól w LM podkreślam może po 20 latach) i jak chce NC+ czytaj ITI trwonić moje i wasze pieniądze z abo na ten chłam to ja stanowczo mówię NIE

- liga angielska dzięki potocznie mówiąc bogu prawa do tej ligi kończą się po sezonie 2015/2016. Przynajmniej ja mam tylko i wyłącznie pakiet C+ dla tej ligi i nie wyobrażam sobie choć jak tu niektórzy pisali ze sobie tez nie wyobrażali zniknięcia ligi hiszpańskiej z C+ a okazało sie ze jednak zniknie i może się to okazać ze tylko zostanie za chwile Ekstraklapa i LM oraz snobistyczny golf

- SGP i SWG tego to już w ogóle sobie nie wyobrażam aby C+ straciła prawa bo wtedy czekam do końca umowy i pa pa

- PGA Tour w golfie pytam sie NC+ czytaj ITI kto to ogląda ten snobistyczny sport z dennym komentarzem senatora z rządzącej partii no dla zapchaj ramówki jak najbardziej sie nadaje ale do niczego innego ( na marginesie ciekawi mnie tegoż sportu oglądalność gdyz dla Ekstrakalpy PR wpisy co do jednej osoby podaje sie taka czy owaka oglądalność ciekawe skąd to wiedzą bo paier wszystkie bajki przyjmie jak się zapłaci odpowiednio)

A pamiętam jak pan Julian z jednym wywiadów zapowiadał w 2013 r. na starcie NC+ iż będzie walczył o bazę abonentów na poziomie 6 mln. a co się okazuje ze walczy o utrzymanie bazy na poziomie 2 mln. abonentów i stawiam temu panu no chyba ze miał na myśli w tym kontekście wypowiedzi iz w niedługim okresie czasu zostanie NC+ od startu postawiona do stanu bliskiemu opłacalności i kupiona przez Zygmunta a on będzie tym kierował no to wtedy by poniekąd baza 6 mln. abonentów zgadzała by się z tym co Julian mówił w marcu 2015
            TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

• NC+ postawiło na prawa do LM i Ekstraklapy z prostego powodu. Wystarczy poczytać podsumowania oglądalności tych meczów. Ekstraklapa przebija tutaj nawet Premier League. Co do Premier League to zapewne w przyszłym roku będą chcieli przedłużyć te prawa i grosza skąpić nie będą bo właśnie ta trójka (Ekstraklapa, LM i PL) nabija największą oglądalność. Poza tym, czy to się nam podoba czy nie, wielu ludzi abonuje kanały Canal+ właśnie dla Ekstraklapy.

Co do golfa to bardzo dobrze że wykupili transmisje. Lubie sobie pooglądać. Już dawno pisałem że wzorem Sky Sports, wcześniej Nka, a później po połączeniu Canal+ powinno zakupić prawa i obszernie relacjonować turnieje.

napisał(a) Handy Zobacz post
              Pojawia się kolejny znak zapytania: co z ligą europejską? Mocno niepokojący był brak losowania ostatniej fazy eliminacji.W zeszłym roku transmisja była. Macie jakieś info w tym temacie?
              Nie pojawia się tylko już dawno było wiadomo że poprzedni sezon to był ostatni sezon na który Canal+ miał prawa do LE. Oferty złożyły ponoć tylko Polsat i Canal+ na transmisje od obecnego sezonu.

Komentarz

• Golfem się nie interesuję ale kiedyś z pół godzinki oglądałem głównie dla komentarza. Komentował Person i jakiś drugi, chyba właściciel pola golfowego czy jakiejś szkółki. Obaj pasjonaci golfa i tacy powinni być komentatorzy. Mówią o golfie, sprawach okołogolfowych i o innych rzeczach. Coś jak Jaroński i Wyrzykowski. Można ich słuchać dla samego słuchania. Może i sport dla snobów ale kilka tysięcy abonentów skusi dla golfa. Kilkadziesiąt tysięcy skusi się dla żużla. Kolejne kilkadziesiąt dla koszykówki, Kilkaset tysięcy dla piłki nożnej i w ten sposób uzbiera si spora grupka. Tak powinien wyglądać kanał sportowy a nie Eleven z samą piłką i czasem z tenisem.

Komentarz

• Za chwile sie okaze, ze eleven wejdzie do nc i problem z glowy wcale nie musi byc drozej jedynie czego żal to komentarzy Wolskiego Labogi czy Orlowskiego. Po za tym nie ma decyzjii wiec nie panikowac !

Komentarz

• napisał(a) marcelnorbert Zobacz post
                    NC+ czytaj ITI
                    Jeśli Twoje przemyślenia opierają się na powyższym, to są nic nie warte.
                    NC+ to już nie ITI.
                    NC+ to przede wszystkim Vivendi i to Francuzi są odpowiedzialni za obecną politykę platformy. To, że ona się stacza i staje się ponurym żartem i kalką upadłej C+ jest winą Vivendi, która:
                    1. Nie potrafi odpowiednio negocjować praw do pokazywania widowisk sportowych (vide ostatnie wykupienie praw do polskiej kopanej).
                    2. uważa, że polski widz wyda duże pieniądze za treści pseudo-premium (pieniądze niewspółmierne do zawartości
                    3. Ma węża w kieszeni i nie inwestuje w rozwój platformy.

A przede wszystkim TVN już nie ma NIC WSPÓLNEGO z ITI, a co za tym idzie nc+ też już nie ma NIC WSPÓLNEGO Z ITI.

Paniał???

I przestańcie wszelkie winy tego świata zwalać na ITI, bo to już niesmaczne się robi.
                    Ostatni raz edytowany przez _michal; 2015-08-08, 16:20.

Komentarz

• @michał

Według Twojego wywodu wynika że to Vivendi robi wszystko aby NC+ nie przynosiło zysku tylko straty a ITI jest cacy no extra podejście w tej kwestii no i to zdanie bardzo wymowne cytuje Twój wpis które wszystko mi wyjaśniło

''I przestańcie wszelkie winy tego świata zwalać na ITI, bo to już niesmaczne się robi.''

Napisał bym coś niegrzecznego ale się powstrzymam Powiem tak zaraz zaczniecie tu mi wmawiać że ''białe jest czarne a czarne jest białe'' no i czytaj ta czy owa firma jest najlepsza i czysta jak łezka i bez winy a chyba szanowny kolega zapomniał ze no C+ czytaj była CYFRA+ HD wniosła do tego małżeństwa z dobrodziejstwem inwentarza to co miała od kiedy ja pamiętam czyli ligę hiszpańską,ligę francuską i ligę włoską i z tym faktem proszę nie dyskutować.

Przypomnę i to dla mnie było bardzo dziwne w dniu 22 marca 2013 że podmiot niby kupowany został w nazwie nowego podmiotu czyli Canal+ Cyfrowy Sp. z o.o. właściciel Cyfra+ HD zmienił nazwę po ''małżeństwie'' na ITI Neovision S.A właściciel byłej ''n'' i to na początku ''mózgi ITI'' próbowały nam wmówić iż to oni wiedzą co abonent chce i za ile ma oglądać (pamiętna wysyłka jedynych i słusznych ofert listownie do abonentów ''n'' która czym sie skończyła nie będę pisał). Póżniej tzw. oferty dla nowych klientów których póżniejszym opisem przez abonentów było ''sorry nie zrozumiałem oferty'' i tak mógłbym jeszcze kilka przykładów przytoczyć jak to na starcie platformy NC+ mózgi z ITI położyły obecna platformę która do dziś nie może się pozbierać i liże ciężkie rany a na zgodę w róznicach zdań na tą kwestię proponuje zimne
                      Ostatni raz edytowany przez marcelnorbert; 2015-08-09, 06:04.
                      TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

• Jak mnie śmieszy to bronienie śmiesznej cyferki i vivendii. Niestety jak widać znów mamy powrót do wszystkiego co najgorsze było w starej cyfrze plus, no ale jak widać po powyższym poście niektórzy zarzucają innym wmawianie że ''białe jest czarne a czarne jest białe'', a nie widzą że sami właśnie to robią.

Komentarz

• Przypomnijmy, iż to Vivendi kazało pracować osobno zespołowi nki i CYFRY+ nad fuzją. Ponadto również Vivendi wybrało propozycję zespołu nki ds. fuzji, jednak nie zostały one zrealizowane, tak jak zaproponował to zespól nki.

Koniec OT.
                          Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                            Jak mnie śmieszy to bronienie śmiesznej cyferki i vivendii. Niestety jak widać znów mamy powrót do wszystkiego co najgorsze było w starej cyfrze plus, no ale jak widać po powyższym poście niektórzy zarzucają innym wmawianie że ''białe jest czarne a czarne jest białe'', a nie widzą że sami właśnie to robią.
                            napisał(a) Ziomal153 Zobacz post
                            Przypomnijmy, iż to Vivendi kazało pracować osobno zespołowi nki i CYFRY+ nad fuzją. Ponadto również Vivendi wybrało propozycję zespołu nki ds. fuzji, jednak nie zostały one zrealizowane, tak jak zaproponował to zespól nki.

Koniec OT.
                            Wiem wiem ITI nigdy nic nie miało wspólnego z TVN a TVN z ITI a przypomnę że w nagrodę pomysłodawca wysyłki listów z ofertą z marca 2013 awansował z ITI/NC+ do TVN-u

Wiem ze tu niektórym userom nie pasuje ''prawda'' no ale sorry przypomnę że to Cyfra+ HD miała zawsze najlepsze promocje a była ''n'' jak zawsze ''nic'' i ze niby co to oni za kanały HD u siebie nie mieli i co za cudo sprzęt na który sie tak zadłużyli ze NC+ przez lata będzie spłacać ADB za ten cudo CONAX-owy spambox+ czyli wszystkie po ''n''-kowe dekodery.

Wiem wiem ITI ''cacy'' a Vivendi ''krwiopijca''

Komentarz

Wiem ze tu niektórym userom nie pasuje ''prawda'' no ale sorry przypomnę że to Cyfra+ HD miała zawsze najlepsze promocje a była ''n'' jak zawsze ''nic'' i ze niby co to oni za kanały HD u siebie nie mieli i co za cudo sprzęt na który sie tak zadłużyli ze NC+ przez lata będzie spłacać ADB za ten cudo CONAX-owy spambox+ czyli wszystkie po ''n''-kowe dekodery.
                              Upały ci nie służą .

Komentarz

... przypomnę że to Cyfra+ HD miała zawsze najlepsze promocje...
                                Dodam:
                                W najwyższych cenach i co jakiś czas brak dostępu do wykupionych kanałów. W n-ce nie zdarzał się brak dostępu a w C+ dość systematycznie co teraz objawia się w nc+.
                                Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+