Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawa do pokazywania rozgrywek kanałów sportowych dostępnych w nc+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Eurosport do tej pory miał prawa za pół darmo. Pewna era się skończyła.

Dziwi mnie postępowanie MKOL. Te prawa powinni pokazywać za pół darmo jako dobra narodowe. Tam nie ma na koszulce miejsca nawet na sponsorów, etc.
    TVP każdy wie jak pokazuje IO, czyli fatalnie. Eurosport nadawał poziom, wywiady, transmisje ciągle live, bez opóźnień,tylko wszystko na żywo co aktualnie się działo. Gdyby nawet TVP i drugi partner, Canal+, lub Polsat Sport mieli dostęp do IO to nie pokazywałby tego jak Eurosport. Dlaczego? Nie uwierzę w to, że 12 godzin dziennie na C+ lub Polsat Sport leciały by tylko Igrzyska.
    Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
    Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

napisał(a) _michal Zobacz post
      A tymczasem niegwarantowany w nc+ Eurosport pozbył się praw do Igrzysk Olimpijskich:
      http://satkurier.pl/news/85521/soczi...osc-w-tvp.html

Jeszcze kilka takich zagrywek (np. rezygnacja ze Snookera) i strata tych kanałów będzie dla mnie zupełnie obojętna.
      Ja pamiętam jeszcze czasy jak MŚ czy ME w piłce nożnej leciały live na Eurosporcie. Ale to widocznie znak czasów. Najpierw piłka, teraz Igrzyska Olimpijskie, w międzyczasie WTA. To chyba znak że jednak międzynarodowy kanał sportowy przestanie się opłacać. Lepiej będzie im stworzyć na największych rynkach osobne wersje kanałów, tak jak to ma miejsce obecnie w UK.

ESPN pewnie też doszło do takiego wniosku i pewnie też zamkną międzynarodową wersję ESPN America i zostawią co najwyżej kilka lokalnych, na początek brytyjską.

Komentarz

W biznesie nie ma miejsc na sentymenty. Albo płaca za prawa albo nie. Są inne stacje tv, które te prawa moga kupić, ale w Polsce jest tak, że tylko prawa na kopaną mają popyt, a jak już wchodzi w grę WTA to kręcą nosem.

Eurosport jakoś podobno miał przejąc ktoś. Coś była mowa o Discovery, ale to pamiętam przez mgłę.
        Już wtedy sobie pomyślałem, że jeżeli Discovery, ten właściciel, czy osoba zarządzająca tym tworem weźmie Eurosport w swoje ręcę, to wtedy będzie lipa.
        Dlaczego? Każdy wie, że Discvoery obecnie to śmietnik. Taki będzie niebawem zapewne Eurosport, jak pogubią wiele transmisji i zostawią grę w lolka, w bierki, skoki konne, oraz cięcie drzewa, oraz rąbanie polanek drzewa na czas. Zaraz dojdzie przeładunek węgla i to tylko tyle na lato.
        Już się nie dziwie, że nc+ dało to jako kanał niegwarantowany.
        Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

Discovery w tym roku kupiło 20% udziałów w Eurosporcie z możliwością w przyszłości kupienia pakietu większościowego.

Komentarz

Oo to to mi właśnie chodziło. Była mowa i Discovery i już wtedy pomyślałem, że to nic dobrego nie przyniesie. Czas pokaże jednak. Zweryfikuje.
            Eurosport kanał tak popularny w Polsce, tak kojarzący się świetnie, taka marka i powoli umiera? Oby nie. Oby wszystko wróciło tak jak było dawniej.

W oczach stracili Ci, którzy sprzedają IO. Przecież tam zawodnik reklam nie może mieć na sobie, IO to dobro narodowe, powinno być dostępne bardziej niż mecz Pucharu Polski Legia vs Śląsk, to większe dobro niż mecz Polska vs San Marino, a jednak nawet IO chcą obłowić się kasą. P R Z Y K R E.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
              Ja pamiętam jeszcze czasy jak MŚ czy ME w piłce nożnej leciały live na Eurosporcie. Ale to widocznie znak czasów. Najpierw piłka, teraz Igrzyska Olimpijskie, w międzyczasie WTA. To chyba znak że jednak międzynarodowy kanał sportowy przestanie się opłacać.
              To znak, że wkrótce nikt nie będzie żałował, że Eurosporty mogą wylecieć z nc+.

Komentarz

Dokładnie. ATP chyba podkupił PS, WTA może podkupić Canal+. TVP w zimę pokazuje biathlon, biegi narciarskie, któraś stacja by pokazała wyścigi kolarskie i Eurosporty byłby by zbędne. Fakt, jest jeszcze Bundesliga, do której Polacy ida i idą. Więc też albo Canal albo PS może podkupić to. Wtedy Eurosporty zostają z niczym, więc nie dziwie się, że nc+ zastosowało taki zabieg.
                Nawet OS ostatnio pobawiło sie w pokazywanie saneczkarstwa, jakieś tam zawody. Coś zainteresowało ich to i powiedzieli, że w przyszłym sezonie M O Ż E będzie więcej transmisji.

TVP Sport powinna być w HD. Bo nie wyobrażam sobie braku biathlonu czy biegów narciarskich w marnym SD jaki serwuje TVP Sport.

nSport w zime pokazywał retransmisję narciarstwa zjazdowego. Sądzę, że to nie są drogie prawa w porównaniu nawet do WTA czy ATP, a lepiej się ogląda. Więcej emocji, większa dramaturgia.

Komentarz

Eurosport ma prawa do Bundesligi do końca sezonu 2014/15 i raczej wszystko wskazuje na to że prawa przedłużą bo mają prawa do pierwokupu.

Komentarz

Trochę zaktualizowałem pierwszy post i usunąłem ESPN America, który z dniem jutrzejszym znika z oferty platformy nc+.
                    nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

napisał(a) lukas_k Zobacz post
                      Trochę zaktualizowałem pierwszy post i usunąłem ESPN America, który z dniem jutrzejszym znika z oferty platformy nc+.
                      Wielka szkoda, mógłby canal+ nabyć prawa do MLB i NFL

Nowy ekspert w szeregach canal+ to Marcin Baszczyński. Trochę czuję się podirytowany, ponieważ powiedział w wywiadzie, że chciałby się wciągnąć do tv w związku z zakończeniem kariery i odrazu dostał pracę!

Komentarz

Czy TVP Sport wykupiło prawda do ligi tureckiej? Bo dziś była retransmisja Superpucharu Turcji.
                        Bójcie się chamy do pierwszej ligi wracamy!

Komentarz

Chodzą słuchy, że TVP dogadało się z nc+ i kupili prawa do Euro Basketu 2013. W tym pakiecie agencja dorzucała też inne prawa jakie miała m.in. Serie A. Być może Superpuchar, a pewnie też i Puchar Turcji były w tym pakiecie i owoce tego zakupu można właśnie obserwować na TVP Sport. Oby, bo Serie A w C+ musi być

PS: Szkoda, że na turecką w Polsce nie ma szans... Świetna liga.
                          nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

No dobra, ale z drugiej strony TVP Sport nie ma obecnie zakupionych praw do żadnej ligi piłkarskiej, więc myślę, że ligą turecką mogą być zainteresowani. Liga turecka trzyma solidny poziom, gra w niej kilku Polaków no i ten ich fanatyzm na trybunach;) Myślę, że całkiem wielu widzów chętnie oglądałoby tę ligę, a TVP Sport nie musiałby pewnie zbyt wielu pieniędzy włożyć by zainwestować w ten produkt. Przecież oni maja teraz takie dziury w ramówce, że hej. Mogliby się też postarać o grecką i brazylijską, a także Copa Libertadores które kiedyś u nich było;)
                            Bójcie się chamy do pierwszej ligi wracamy!

Komentarz

Problem w tym, że Turcy nie chcą sprzedawać praw do innych krajów. Jacyś tacy dziwni są...

Komentarz

To że prawa są sprzedawane tylko na rok to jest problem a polsat już się onie nie stara więc nc+ ma szanse

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+