Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawa do pokazywania rozgrywek kanałów sportowych dostępnych w nc+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Emilio1985
    replied
    napisał(a) Pawel85 Zobacz post
    Jakis no name właśnie ostatnio to cały czas zapodaje.
    Może podczytuje Koźmińskiego ;)

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    napisał(a) Emilio1985 Zobacz post
    Pisali też, że nc+ będzie prowadziło rozmowy z Eleven maksymalnie do trzeciej kolejki La Liga. Jeśli do tego czasu nie osiągną porozumienia, to odpuszczają negocjacje. Póki co są ponoć daleko od porozumienia.

Widzisz, to niby spekulacje bo oficjalnie nikt nigdzie tego nie potwierdził i pewnie nigdy nie potwierdzi, ale z racji dostępu do źródeł w samej nc+ te informacje wydają się bardzo wiarygodne. Dlatego warto ich śledzić, bo prócz faktów potrafią przekazać coś mniej oficjalnego lecz prawdziwego.
    To służy właśnie poinformowaniu zainteresowanych abonentów by przycisnęli operatora.A dziennikarze robią z siebie gwiazdy a tak naprawdę są psami na posylke

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Pisali też, że nc+ będzie prowadziło rozmowy z Eleven maksymalnie do trzeciej kolejki La Liga. Jeśli do tego czasu nie osiągną porozumienia, to odpuszczają negocjacje. Póki co są ponoć daleko od porozumienia.
    Jakis no name właśnie ostatnio to cały czas zapodaje.

Leave a comment:

• Granatnik
    replied
    Tak w ogóle to przetarg na Ligę Europy został wygrany w trójkę przez Canal+, Eurosport i TVP.

Leave a comment:

• Emilio1985
    replied
    No właśnie piszą o faktach a nie spekulacjach jak robią to inne no name'y. Zwłaszcza ostatnio, zwłaszcza w temacie Eleven, Arabów itp, itd.

Widzisz, to niby spekulacje bo oficjalnie nikt nigdzie tego nie potwierdził i pewnie nigdy nie potwierdzi, ale z racji dostępu do źródeł w samej nc+ te informacje wydają się bardzo wiarygodne. Dlatego warto ich śledzić, bo prócz faktów potrafią przekazać coś mniej oficjalnego lecz prawdziwego.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisał(a) sicguy Zobacz post
    Stano nic nie wiedział, ot posłużyli się nim żeby uciszyć gawiedź w necie że nc+ będzie coś miało, kazali coś tweetnąć ,jak widać ledwo ledwo uzyskali prawa bo znów musieli się posiłkować pomocą eurosportu.
    Czyli dostał cynk i ćwierknął. Tak to właśnie działa. A co do posiłkowania się Eurosportem to akurat nic dziwnego. Canal+ współpracuje z Discovery i to jest naturalna kolej rzeczy. Najpierw ekstraklapa teraz LE w przyszłości może np. Premier League.

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    napisał(a) sicguy Zobacz post
    Stano nic nie wiedział, ot posłużyli się nim żeby uciszyć gawiedź w necie że nc+ będzie coś miało, kazali coś tweetnąć ,jak widać ledwo ledwo uzyskali prawa bo znów musieli się posiłkować pomocą eurosportu.

Ktoś kto jest zorientowany w tym światku wie że Eleven jest solą w oku dziennikarzy związanych z "mainstreamem" medialnosportowym w tym kraju.
    M.in stąd cały czas negowali powstanie tego kanału i ich posiadane prawa.
    Liga europejska została kupiona z głowa.Po co brać na wyłącznosć coś czego na wyłącznosć mieć nie można?

Leave a comment:

• sicguy
    replied

Ktoś kto jest zorientowany w tym światku wie że Eleven jest solą w oku dziennikarzy związanych z "mainstreamem" medialnopiłkarskim w tym kraju.
    M.in stąd cały czas negowali powstanie tego kanału i ich posiadane prawa.

Strata ligi hiszpańskiej to cios dla nc+, bo to strata najlepszej ligi w europie.

Leave a comment:

• Emilio1985
    replied
    napisał(a) Maccie Zobacz post
    Niech maja.Powoec mi jaki jest sens wejścia kolejnej platformy do Polski?Zaden.
    To do mnie? Czy ja coś wspominałem o nowej platformie?

Ale jeśli już pytasz - wątpię aby powstała trzecia platforma. Dwie w zupełności wystarczą. Jeśli araby zechcą utworzyć nową, to prędzej przez wykupienie którejś z obecnych.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Ale piszą o owych faktach, zanim jeszcze ukaże się oficjalny komunikat. Koźmiński ma swoją wtyczkę w nc+ stąd jego tweety są całkiem wiarygodne.
    No właśnie piszą o faktach a nie spekulacjach jak robią to inne no name'y. Zwłaszcza ostatnio, zwłaszcza w temacie Eleven, Arabów itp, itd.

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    Ale piszą o owych faktach, zanim jeszcze ukaże się oficjalny komunikat. Koźmiński ma swoją wtyczkę w nc+ stąd jego tweety są całkiem wiarygodne.
    Niech maja.Powoec mi jaki jest sens wejścia kolejnej platformy do Polski?Zaden.

Leave a comment:

• Emilio1985
    replied
    No to właśnie mówie. Pisali już o faktach a nie domysłach jak robią to różne no name'y w sprawie właścicieli Eleven czy jego dostępności.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Toż ja właśnie miałem na myśli tych dziennikarzy
    No to właśnie mówie. Pisali już o faktach a nie domysłach jak robią to różne no name'y w sprawie właścicieli Eleven czy jego dostępności.

Leave a comment:

• Granatnik
    replied
    No fakt są też i niedzielni kibice, których przed telewizor przyciągają po prostu nazwy klubów, jakie akurat grają, a konkretna liga ma tutaj znaczenie drugorzędne. Widzą w programie TV mecz Barcy, Realu, Juve to włączą telewizor ale już na mecz Eibaru czy Bastii nawet nie spojrzą. Jak nie będzie "lig utraconych" w nc+ to tacy kibice nawet specjalnie tego nie zauważą, bo w ramówce dalej będzie mecz Chelsea, Man_U a nawet w tygodniu mecze Realu i Barcy w LM. To nie oni jednak szaleją teraz na facebooku nc+. To robota grupki zagorzałych fanów tych lig.

Leave a comment:

• Emilio1985
    replied
    Z tym że o LE w nc+ to pisali Stanowski czy Koźmiński a nie jakieś no name'y z Arabii.
    Toż ja właśnie miałem na myśli tych dziennikarzy

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+