Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawa do pokazywania rozgrywek kanałów sportowych dostępnych w nc+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Pawel85
    replied
    Bo każdy lubi co innego. Ja natomiast pracuję też w weekendy i czasem cały weekend lig mi odpadał. Inna sprawa że, jak pisałem, z lig krajowych oglądam tylko Premier League. Dlatego swego czasu wziąłem Nkę dla LM. Teraz też cieszy mnie to że to właśnie LM i LE pozostały w nc+. Dawać jeszcze NFL na niedzielne wieczory i noce i będzie git jak dla mnie oczywiście .

Leave a comment:

• Emilio1985
    replied
    napisał(a) Pawel85 Zobacz post
    I pewnie dlatego powalczyli ostrzej o LE, bo wcześniej mówiło się że to właśnie LE może Canal+ odpuścić. Mnie akurat to pasuje wolę międzynarodowe rozgrywki niż krajowe z kraju gdzie interesują mnie tylko 2-4 mecze w sezonie (GD i derby Madrytu).
    Ja wolę z kolei przeleżeć weekendowe popołudnia i wieczory przed tv z liga angielską a potem hiszpańską.

LM i LE rzadko oglądam, ze względu na fakt, że często pracuje od 7 do 22, a więc jak wracam do domu to leci już druga połowa Zanim się wykąpie to jest już po wszystkim, ewentualnie zasnę przed tv i tak kończy się oglądanie

Leave a comment:

• Granatnik
    replied
    napisał(a) Maccie Zobacz post
    Na chwile obecna czekamy na to by właściciel Eleven wysłał swój kanał na satelitę a na to dziś sie nie zanosi.Zostana kablówki i jakiej pakieciki.
    Tylko ciekawe ile Eleven krzyknie sobie za swój pakiecik???

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Stanowski też nie. On tylko płakał że nie ma gdzie oglądać swojej Barcelony .

Jak na razie spotkałem się tylko z linkami na stapudlu do tweetów jakiegoś noname'a. I to on właśnie pisał o tym możliwym dołączeniu Eleven do nc+, a ostatnio że rozmowy utknęły w martwym punkcie i raczej nic z tego. Ale jak mówie to jakiś noname. Ja też mogę takie newsy zapodać.

Leave a comment:

• Emilio1985
    replied
    Proszę bardzo można przeszukać:
    https://twitter.com/UEFAComPiotrK

Ja widzę tutaj tylko konkrety jak np.:
    Hm... to może był to Stanowski... któryś z nich powoływał się na źródło w nc+ i była to raczej odpowiedź na pytanie któregoś z użytkowników, a nie tweet (sorry nie mam tweetera i nie ogarniam tych wszystkich fachowych pojęć ;) )

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    napisał(a) Emilio1985 Zobacz post
    Pisząc o presji miałem cały czas na myśli tylko La Lige. Patrząc jak C+ pokazywało włoską i francuską w zeszłym sezonie, można było wysnuć wniosek że najchętniej pozbyliby się tych lig. Ale utrata hiszpańskiej jest dla szefostwa nc+ sporym ciosem i zdają sobie sprawę z powagi sytuacji oraz możliwej reakcji abonentów.
    Co la liga owszem,może choć z drugiej strony pewnie wiedza czy warto było ich przebić.Pewnie nie.Na chwile obecna czekamy na to by właściciel Eleven wysłał swój kanał na satelitę a na to dziś sie nie zanosi.Zostana kablówki i jakiej pakieciki.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Pisząc o presji miałem cały czas na myśli tylko La Lige. Patrząc jak C+ pokazywało włoską i francuską w zeszłym sezonie, można było wysnuć wniosek że najchętniej pozbyliby się tych lig. Ale utrata hiszpańskiej jest dla szefostwa nc+ sporym ciosem i zdają sobie sprawę z powagi sytuacji oraz możliwej reakcji abonentów.
    I pewnie dlatego powalczyli ostrzej o LE, bo wcześniej mówiło się że to właśnie LE może Canal+ odpuścić. Mnie akurat to pasuje wolę międzynarodowe rozgrywki niż krajowe z kraju gdzie interesują mnie tylko 2-4 mecze w sezonie (GD i derby Madrytu).

Leave a comment:

• Emilio1985
    replied
    Watpię,chyba ze ktoś chce Levante z Getafe lub Monaco z Lyonem oglądać zamiast złego angielskiej.
    Widzisz,jeśli oni maja wybór 10 meczów naraz muszą wybrać najmocniejsze.I niemal zawsze ligi które utracili były na boku.Owszem,Real z Barcelona czy ich mecze z Atletico chce sie oglądać ale nawet samo Grań Derbi stało sie nudne ..
    O meczach ligi włoskiej czy francuskiej nawet nie pisze...dla mnie one są na poziomie ligi szkockiej.
    Kolejna sprawa ile meczów w weekend zwyczajny człowiek obejrzy?Dwa?Ja więcej nie dam rady stad wydaje mi sie iż nc+ zwyczajnie olała tamte ligi.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Oj, wydaje mi się że pisał o negocjacjach do 3 kolejki
    Proszę bardzo można przeszukać:
    https://twitter.com/UEFAComPiotrK

Ja widzę tutaj tylko konkrety jak np.:
    Oki zatem porządkując sytuację praw tv: Liga Europy będzie w nc+, o czym pisał jako 1 @K_Stanowski. Liga hiszpańska w Eleven Sports
    No i jest komunikat Eleven. La Liga na 3 lata. Pierwszy mecz już dziś wieczorem. Granada kontra Eibar.
    Nc+ komunikatem potwierdza: Liga Europy na 3 lata w tej stacji, część spotkań również w Eurosporcie.
    A teraz od kulis trochę: przetarg o LE tak bardzo się przeciągał, bo walka nc+ i Polsatu była zażarta jak nigdy. Potrzebne byly 3 dogrywki!

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    Myślę że w nc+ mają świadomość presji ze strony abonentów
    Watpię,chyba ze ktoś chce Levante z Getafe lub Monaco z Lyonem oglądać zamiast złego angielskiej.
    Widzisz,jeśli oni maja wybór 10 meczów naraz muszą wybrać najmocniejsze.I niemal zawsze ligi które utracili były na boku.Owszem,Real z Barcelona czy ich mecze z Atletico chce sie oglądać ale nawet samo Grań Derbi stało sie nudne ..
    O meczach ligi włoskiej czy francuskiej nawet nie pisze...dla mnie one są na poziomie ligi szkockiej.
    Kolejna sprawa ile meczów w weekend zwyczajny człowiek obejrzy?Dwa?Ja więcej nie dam rady stad wydaje mi sie iż nc+ zwyczajnie olała tamte ligi.

Leave a comment:

• Emilio1985
    replied
    napisał(a) Granatnik Zobacz post
    Raczej nc+ nie weźmie Eleven na pokład, bo to nijak się im nie opłaca...
    Brak tych kanałów w Eleven też może im się nie opłacić...

Leave a comment:

• Emilio1985
    replied
    Koźmiński nie pisał o negocjacjach między nc+ a Eleven. Pod tweetem o tym że La Liga w Eleven sam nawet zasugerował że platformy mogą nie chcieć wpuścić Elevena do siebie.
    Oj, wydaje mi się że pisał o negocjacjach do 3 kolejki

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Może podczytuje Koźmińskiego ;)
    Koźmiński nie pisał o negocjacjach między nc+ a Eleven. Pod tweetem o tym że La Liga w Eleven sam nawet zasugerował że platformy mogą nie chcieć wpuścić Elevena do siebie.

Leave a comment:

• Granatnik
    replied
    Raczej nc+ nie weźmie Eleven na pokład, bo to nijak się im nie opłaca...

Leave a comment:

• Emilio1985
    replied
    To służy właśnie poinformowaniu zainteresowanych abonentów by przycisnęli operatora.A dziennikarze robią z siebie gwiazdy a tak naprawdę są psami na posylke
    Myślę że w nc+ mają świadomość presji ze strony abonentów

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+