Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawa do pokazywania rozgrywek kanałów sportowych dostępnych w nc+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Granatnik
    replied
    No w Polsce raczej nie. Najwyżej coś z tego byłoby dobrym uzupełnieniem kontentu premium na antenie Canal+.

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    napisał(a) morrrgoth Zobacz post
    To po co płacisz abonament? Filmy są w internecie a jako odmóżdżacz świetnie działa dvb-t

Uhm. Zwłaszcza Ligue1, Serie A, La Liga, siatkarską Serie A, czy Superligę, NHL, KHL...

Na dziś dzień Eleven twierdzi, że polski abonent płaci za drogo. Od siebie dodam jeszcze że płaci za to czego nie ogląda (golf, rugby, regaty). Jest miejsce na takich którzy sprzedadza abonentowi to co ten będzie oglądał i nie będzie musiał stawiac wieży z dekoderów płacąc przy tym jak za pieprz.

Nie doceniasz mocy niskiego abonamentu. Plusligę ogląda kilka milionów bo kilka milionów na to stac.

Póki co chodzą plotki, że wyniesie ich na satelitę nc+ sama zwijając swój canal.
    Czytuj dalej Plotka.pl.Eleven może wynieść....siebie.A wywiad z tym dyrektorem utwierdza mnie w przekonaniu że stoją w miejscu i wiele nie mogą.
    I żeby było jasne...żadne z tych praw nie nadaje sie na kontent premium..
    Ostatni raz edytowany przez Maccie; 2015-08-27, 18:55.

Leave a comment:

• Granatnik
    replied
    Na razie to ja widzę, że Eleven przybiegła z ligą włoską do...TVN Turbo!

Leave a comment:

• morrrgoth
    replied
    napisał(a) Maccie Zobacz post
    Niczego nie muszę bo mnie ten kanał wisi i powiewa.Dla dosłownie 10 meczów w roku pójdę ze znajomymi do knajpy.
    To po co płacisz abonament? Filmy są w internecie a jako odmóżdżacz świetnie działa dvb-t

Czy w Polsce jest miejsce na trzecią platformę?
    Wątpię.Już teraz CP i nc+ mają niemal 7 milionów abonentów i wszelkie możliwe prawa sportowo filmowe.
    Uhm. Zwłaszcza Ligue1, Serie A, La Liga, siatkarską Serie A, czy Superligę, NHL, KHL...
    A jak wygląda portfel polskiego abonenta widać choćby na tym forum.
    Na dziś dzień Eleven twierdzi, że polski abonent płaci za drogo. Od siebie dodam jeszcze że płaci za to czego nie ogląda (golf, rugby, regaty). Jest miejsce na takich którzy sprzedadza abonentowi to co ten będzie oglądał i nie będzie musiał stawiac wieży z dekoderów płacąc przy tym jak za pieprz.
    wiarę w to iż mecze typu Lazio Cagliari zapewni im odpowiednią liczbę abonentów....
    Nie doceniasz mocy niskiego abonamentu. Plusligę ogląda kilka milionów bo kilka milionów na to stac.
    Liczą na to iż jak już pisałem ktoś poniesie koszta wysłania sygnału na satelitę tyle że jak widać nikt tego nie chce zrobić...
    Póki co chodzą plotki, że wyniesie ich na satelitę nc+ sama zwijając swój canal.

Leave a comment:

• gmickey92
    replied
    Wrzuci go CP na satelitę z bitrate 4mbits i będzie jak za dawnych czasów w SportKlubie
    Całkiem możliwe, zresztą swoje w Sportklubie wycierpiała już Bundesliga, pora na Ligue 1, Primera Division oraz Serie A.

Będą super transmisje HD.

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    napisał(a) kaeres Zobacz post
    W CP będzie, a w nc+ nadal będziesz musiał podłączać neta i oglądać w maks 2Mbit.
    Niczego nie muszę bo mnie ten kanał wisi i powiewa.Dla dosłownie 10 meczów w roku pójdę ze znajomymi do knajpy.
    napisał(a) morrrgoth Zobacz post
    I jeszcze dopłacac bo stream wiecznie darmowy nie będzie. Co zaś do Eleven-petenta. Zakładacie, ze 11 "wypstrykał się" na prawa i został goły. Trudno w to uwierzyc bo w końcu gimbusy tego kanału nie robili. Na dziś dzień nie wiemy ile 11 ma kasy i na co ich stac. Może kupowali prawa na kredyt a może to dopiero początek. Np. TUTAJ ich przedstawiciel sugeruje, że w tej chwili sport w polskiej tv jest za drogi a oni mają zamiar zarabiac bardziej na szerokiej dostępności niż ARPU. Dla polskiego rynku to byłaby rewolucja. Rewolucja której canal+ by nie przeżył. Właśnie canal+ a nie nc+ bo to z canalem Eleven konkuruje.
    Nie zgodzę się też, że nie ma w PL miejsca na 3-cia platformę. Pamiętacie N? Miała 600-700 tysi abonentów. Wystarczy że nowa platforma opuści dychę z abonamentu a już połowa nc+ się w niej znajdzie a i częśc polsatowców (ta na najwyższych abonamentach) przemyśli sprawę
    Czy w Polsce jest miejsce na trzecią platformę?Wątpię.Już teraz CP i nc+ mają niemal 7 milionów abonentów i wszelkie możliwe prawa sportowo filmowe.A jak wygląda portfel polskiego abonenta widać choćby na tym forum.
    A na co stać Eleven Sports?Na dzis wiemy że na kompletną amatorkę i wiarę w to iż mecze typu Lazio Cagliari zapewni im odpowiednią liczbę abonentów....nie wspominając o tym iż facet w Tok Fm brzmiał jakby miał pojęcie o czym mówi a miesiąc później widzimy że sie nagadał i nic z tego nie ma.Liczą na to iż jak już pisałem ktoś poniesie koszta wysłania sygnału na satelitę tyle że jak widać nikt tego nie chce zrobić...
    Ostatni raz edytowany przez Maccie; 2015-08-27, 14:38.

Leave a comment:

• morrrgoth
    replied
    W CP będzie, a w nc+ nadal będziesz musiał podłączać neta i oglądać w maks 2Mbit.
    I jeszcze dopłacac bo stream wiecznie darmowy nie będzie. Co zaś do Eleven-petenta. Zakładacie, ze 11 "wypstrykał się" na prawa i został goły. Trudno w to uwierzyc bo w końcu gimbusy tego kanału nie robili. Na dziś dzień nie wiemy ile 11 ma kasy i na co ich stac. Może kupowali prawa na kredyt a może to dopiero początek. Np. TUTAJ ich przedstawiciel sugeruje, że w tej chwili sport w polskiej tv jest za drogi a oni mają zamiar zarabiac bardziej na szerokiej dostępności niż ARPU. Dla polskiego rynku to byłaby rewolucja. Rewolucja której canal+ by nie przeżył. Właśnie canal+ a nie nc+ bo to z canalem Eleven konkuruje.
    Nie zgodzę się też, że nie ma w PL miejsca na 3-cia platformę. Pamiętacie N? Miała 600-700 tysi abonentów. Wystarczy że nowa platforma opuści dychę z abonamentu a już połowa nc+ się w niej znajdzie a i częśc polsatowców (ta na najwyższych abonamentach) przemyśli sprawę

Leave a comment:

• kaeres
    replied
    Wrzuci go CP na satelitę z bitrate 4mbits i będzie jak za dawnych czasów w SportKlubie

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    napisał(a) luk230 Zobacz post
    To jest oczywiste. Mam tu na myśli bezpośrednie negocjacje pomiędzy zainteresowanymi stronami. Bo wiesz przecież nikt z Nas nie pójdzie do nich i nie powie że Eleven ma być w NC+...

Leave a comment:

• luk230
    replied
    Mamy ogromny.W końcu ktoś za to płacić musi..
    To jest oczywiste. Mam tu na myśli bezpośrednie negocjacje pomiędzy zainteresowanymi stronami. Bo wiesz przecież nikt z Nas nie pójdzie do nich i nie powie że Eleven ma być w NC+...

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    Zgadza się tylko że my na to czy uda się to zrobić czy nie wielkiego wpływu nie mamy możemy jedynie podyskutować...
    Mamy ogromny.W końcu ktoś za to płacić musi..

Leave a comment:

• luk230
    replied
    To dlaczego komunikaty nc+ brzmią w ten sposób, że to oni się starają ?
    Jedyne komunikaty jakie widziałem nie wiem może coś przeoczyłem jeżeli tak to mnie popraw dotyczyły tego że NC+ stara się jeszcze w jakiś sposób pozyskać część praw które utracili. Nie widziałem komunikatu w którym ktoś mówi że stara się pozyskać Eleven do oferty...

Leave a comment:

• luk230
    replied
    Być to raz.Zarobic to dwa.
    Zgadza się tylko że my na to czy uda się to zrobić czy nie wielkiego wpływu nie mamy możemy jedynie podyskutować...

Leave a comment:

• kaeres
    replied
    Bo dokładnie tak jest z resztą wielokrotnie o tym pisałem. To Eleven ma zależeć na tym żeby być dostępnym na platformach i to oni muszą się o to starać a nie odwrotnie.
    To dlaczego komunikaty nc+ brzmią w ten sposób, że to oni się starają ?

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    Bo dokładnie tak jest z resztą wielokrotnie o tym pisałem. To Eleven ma zależeć na tym żeby być dostępnym na platformach i to oni muszą się o to starać a nie odwrotnie.
    Być to raz.Zarobic to dwa.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+