Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawa do pokazywania rozgrywek kanałów sportowych dostępnych w nc+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• gmickey92
    replied
    napisał(a) Maccie Zobacz post
    Niestety odkąd pojawiło sie coś zwane MP Silva to z wieloma prawami sportowych transmisji w Europie jest cyrk.Oni sprzedają wszystko co maja byle komu,byle zapłacili więcej.Tak jak pisałem NHL np w Uk opchneli Premier Sports.Kanal amatorka,jak jakiś osiedlowy kanał.Brak kasy na miejsce na satelicie i za 10 miesięcznie krążka na ekranie nie było widać.To samo tu,sprzedali prawa telewizji której nie ma.Wykrwawila sie i czeka na frajera.A ludziom pozostaje czekać albo płacić za kompletna porażkę
    Nic tylko modlić się, aby KE się wzięła za nich. A wiemy, że UE może wszystko, nawet najbardziej absurdalne rzeczy zrobić.

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    Niestety odkąd pojawiło sie coś zwane MP Silva to z wieloma prawami sportowych transmisji w Europie jest cyrk.Oni sprzedają wszystko co maja byle komu,byle zapłacili więcej.Tak jak pisałem NHL np w Uk opchneli Premier Sports.Kanal amatorka,jak jakiś osiedlowy kanał.Brak kasy na miejsce na satelicie i za 10 miesięcznie krążka na ekranie nie było widać.To samo tu,sprzedali prawa telewizji której nie ma.Wykrwawila sie i czeka na frajera.A ludziom pozostaje czekać albo płacić za kompletna porażkę

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisał(a) gmickey92 Zobacz post
    Niestety CanalPlus zawiódł już drugi weekend i ligę golfa włączy tylko serię finałową w niedzielę.
    No niestety, nie dość że oferta coraz skromniejsza to i tak nie potrafią w pełni wykorzystać chociaż tego co mają. To samo z brakującymi meczami LM ostatnio.

Leave a comment:

• gmickey92
    replied
    napisał(a) Pawel85 Zobacz post
    A ja na odwrót. Wolę obejrzeć coś innego (np. własnie ten golf) niż Serie A czy Lique 1. Mogliby jeszcze coś z praw z USA dodać, NHL, NFL albo ligę brazylijską.
    Niestety CanalPlus zawiódł już drugi weekend i ligę golfa włączy tylko serię finałową w niedzielę.

Leave a comment:

• Granatnik
    replied
    Oglądam właśnie "testowo" mecz Villareal-Espanyol z tego streama na ich stronie na telewizorze przy pomocy przeglądarki internetowej wbudowanej w konsolę PS4. Jakość obrazu taka sobie, coś jakby "gorsze SD"...no, przynajmniej się nie tnie!

A więc chyba sprzedawcy praw do tych lig zadzwonili do Eleven i powiedzieli, żeby przestali rozdawać ten towar za darmo! Wobec tego teraz kluczowe pytanie brzmi: Ile trzeba będzie zapłacić za stream Eleven od września lub października?

Poza tym ciekawe, czy Eleven w ogóle pojawi się od września w jakiejś telewizji? Jeśli dystrybutorzy ich przyblokują, to na płatnym streamie wiele u nas nie zwojują...

@up: Właśnie nc+ wydaje się być zainteresowana tylko meczami Realu i Barcy w lidze hiszpańskiej. Primo, nc+ raczej na pewno świadomie pozbyła się ligi włoskiej i francuskiej. Secundo, sublicencja na całą ligę hiszpańską to dla Eleven byłoby wypstrykanie się ze swojego głównego atutu. W takim układzie szanse na porozumienie obu stron są według mnie marne.
    Ostatni raz edytowany przez Granatnik; 2015-08-28, 21:11.

Leave a comment:

• gunner78
    replied
    nie po to wzięli La Liga na wyłączność, żeby oddać najlepsze 2 kluby, albo udzielić sublicencji Canal+

Leave a comment:

• bobo20
    replied
    To ostatni weekend z ligą hiszpańską na elevensports.pl.
    Od 31.08 nie będzie tam transmisji.
    kanały eleven będą w internecie tylko na player.pl i z tego co wiadomo bezpłatnie tylko do końca września.

I tyle było dobrego z legalnych darmowych meczów ligi hiszpańskiej w internecie.
    Mam nadzieje że NC+ rozwiąże tą sytuację jakoś czy to wrzucając do swojej oferty kanały 11 czy też jakąś sublicencją na pokazywanie chociaż Realu czy Barcy.

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    napisał(a) morrrgoth Zobacz post
    Nie wiem jak wy ale ja wolałem w weekend popatrzec na tę denną ligę włoską niż golfa tudzież cztery seriale w pętli.
    A ja na odwrót. Wolę obejrzeć coś innego (np. własnie ten golf) niż Serie A czy Lique 1. Mogliby jeszcze coś z praw z USA dodać, NHL, NFL albo ligę brazylijską.

Leave a comment:

• Granatnik
    replied
    Oto spis meczy dostępnych do obejrzenia na plafromie nc+ w ten weekend:

piątek

godz. 18.00 Podbeskidzie - Lechia Gdańsk (Eurosport 2)
    godz. 20.30 VfL Wolfsburg - Schalke 04 (Eurosport 2)
    godz. 20.30 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław (Canal+ Sport)

sobota

godz. 13.45 Newcastle United - Arsenal FC (Canal+ Sport)
    godz. 15.30 Piast Gliwice - Górnik Łęczna (Canal+ Sport 2)
    godz. 15.30 FC Koeln - Hamburger SV (Eurosport 2)
    godz. 16.00 Chelsea - Crystal Palace (Canal+ Sport)
    godz. 18.00 Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów (Canal+ Sport)
    godz. 18.30 Bayern Monachium - Bayern Leverkusen (Eurosport 2)
    godz. 18.30 Tottenham - Everton (Canal+ Sport 2)
    godz. 20.30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin (Canal+ Sport)

niedziela

godz. 14.30 Southampton - Norwich City (Canal+ Sport)
    godz. 15.30 Borussia Dortmund - Hertha Berlin (Eurosport 2)
    godz. 15.30 Termalica - Lech Poznań (Canal+)
    godz. 15.30 Górnik Zabrze - Cracovia (Canal+ Sport 2)
    godz. 17.00 Swansea City - Manchester United (Canal+ Sport)
    godz. 17.30 Werder Brema - Borussia Moenchengladbach (Eurosport 2)
    godz. 18.00 Jagiellonia - Legia Warszawa (Canal+)
    godz. 18.00 AS Roma - Juventus Turyn (TVN Turbo)

Dla porównania na konkurencyjnym streamie u Eleven można w ten weekend zobaczyć:

piątek

godz. 20.30 Villareal - Espanyol
    godz. 20.30 EA Guinmap - Olympique Marsylia

sobota

godz. 17.00 SM Caen - Olympique Lyon
    godz. 18.30 Real Sociedad - Gijon
    godz. 20.30 AC Milan - FC Empoli
    godz. 20.30 Barcelona - Malaga
    godz. 22.30 Real Madryt - Betis

niedziela

godz. 14.00 St. Etienne - Bastia
    godz. 14.30 FC Brugge - Standard Liege
    godz. 18.30 Eibar - Athletic Bilbao
    godz. 20.30 Sevilla - Athletico
    godz. 21.00 AS Monaco - PSG
    Ostatni raz edytowany przez Granatnik; 2015-08-28, 16:20.

Leave a comment:

• luk230
    replied
    napisał(a) dizmar Zobacz post
    No niekoniecznie pod tym warunkiem. Zapewne mecze Barcelony i Realu w LM pokażą niezależnie z kim będą akurat grali.
    No dobrze ale sam napisałeś: W nc+ będą mecze tych drużyn w ramach LM A nie La Liga. A więc do tego się odniosłem. A w ramach LM żeby można było zobaczyć mecz Barcelony z Realem to najpierw te drużyny muszą na siebie trafić. A wiemy już przecież że w grupie razem nie zagrają to teraz można liczyć że w dalszej fazie może dojść do spotkania obu ekip.

Leave a comment:

• dizmar
    replied
    napisał(a) luk230 Zobacz post
    I to pod warunkiem że obie drużyny na siebie trafią...
    No niekoniecznie pod tym warunkiem. Zapewne mecze Barcelony i Realu w LM pokażą niezależnie z kim będą akurat grali.

Leave a comment:

• luk230
    replied
    napisał(a) dizmar Zobacz post
    Bajdurzy. W nc+ będą mecze tych drużyn w ramach LM A nie La Liga.
    I to pod warunkiem że obie drużyny na siebie trafią...

Leave a comment:

• dizmar
    replied
    napisał(a) kaeres Zobacz post
    W LM są mecze ligowe Real vs Barca i inne z udziałem tych drużyn ?
    Skąd masz te informacje ?
    Bajdurzy. W nc+ będą mecze tych drużyn w ramach LM A nie La Liga.

Leave a comment:

• kaeres
    replied
    napisał(a) Granatnik Zobacz post
    Więcej problemów sprawia brak ligi hiszpańskiej ale ją w sumie się oglądało dla meczów Barcy i Realu, które dalej będą na antenie Canal+ w Lidze Mistrzów.
    W LM są mecze ligowe Real vs Barca i inne z udziałem tych drużyn ?
    Skąd masz te informacje ?

Leave a comment:

• morrrgoth
    replied
    napisał(a) Granatnik Zobacz post
    Te dwie marginalne pod względem oglądalności ligi nc+ mogła spokojnie zignorować, jeśli chciała zaoszczędzić trochę kasy. Więcej problemów sprawia brak ligi hiszpańskiej ale ją w sumie się oglądało dla meczów Barcy i Realu, które dalej będą na antenie Canal+ w Lidze Mistrzów.
    Nie wiem jak wy ale ja wolałem w weekend popatrzec na tę denną ligę włoską niż golfa tudzież cztery seriale w pętli. A to o Gran Derbi w LM to już jest cytat z oficjalnego komunikatu... Płacą Ci za te posty czy co..?

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+