Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawa do pokazywania rozgrywek kanałów sportowych dostępnych w nc+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) sicguy Zobacz post
    Więc na chwilę obecną NC+ zostało z Premier League, Ekstraklasą i Ligą Mistrzów.
    A Polsat zrobił interes kupując za bezcen I ligę. Poziom I ligi nie odbiega od tzw. Ekstraklasy. Może stadiony trochę mniejsze i bardziej odkryte, ale kopanina podobna.
    I wydali za to promil tego, co wydało nc+ (150mln vs. 5 mln - oczywiście obie kwoty są za sezon).
    A dlaczego im się opłaciło? Bo zarówno jedną jak i drugą z tych lig oglądają tylko zatwardziali kibice drużyn w nich występujących, a ci, którzy lubią pooglądać piłkę na wysokim poziomie szerokim łukiem omijają to łajno.
    Krótko mówiąc - oglądalność obu lig będzie na podobnym poziomie. "Atrakcyjność" również.

Więc po co było przepłacać?

Komentarz

• Nie zdziwiłbym się jak nawet oglądalność 1 ligi będzie wyższa niż Ekstraklapy ze względu na szerszą dostępność Polsatu Sport. A stadiony jak stadiony. W Ekstraklapie też jest zabytek z Chorzowa czy super metropolia Nieciecza .

Komentarz

• To kiedy w końcu jakieś potwierdzone info odnośnie La Liga?

Komentarz

• napisał(a) Sympozjum Zobacz post
          To kiedy w końcu jakieś potwierdzone info odnośnie La Liga?
          Dzisiaj miałem propozycję przedłużenia umowy. W czasie rozmowy konsultantka DUK
          oświadczyła, że ma aktualne info i tak: prawa do Ligii Europy wygrała NC+, La Liga i NB trwają rozmowy. Nie wchodziłem w szczegóły w czasie rozmowy bo nie przedłużyłem umowy.

Komentarz

• Ekstrakalsa 2015/16
            https://www.youtube.com/watch?v=Bc9ClSZ4E18

Komentarz

• napisał(a) glazio Zobacz post
              Kolego glazio, jeśli masz coś do powiedzenia to lepiej napisz, na tym polega dyskusja na forach, a nie na wklejaniu linków. Za taki flooding co dzisiaj zrobiłeś każdy szanujący się moderator by cię zbanował...

Komentarz

• napisał(a) gunner78 Zobacz post
                Eleven nie jest zainteresowane La Liga, ani NHL
                Eleven sports właśnie złożyło lepsza ofertę od NC+ odnośnie La liga więc, pewnie i to straci NC+

Komentarz

• Wygląda to tak:

O La Liga walczą Eleven i Canal+, brak określonego terminu rozstrzygnięcia przetargu.

O LE walczą Canal+, Polsat i TVP (podobno bez szans) wyniki ponoć w tym tygodniu.

Źródło: Piotr Koźmiński na tt.

Dodatkowo:
                  Co do walki o La Liga. Na razie Eleven zaoferowalo nieco wiecej kasy niz NC+, ale NC+ walczy i nie zamierza odpuszczac.
                  https://twitter.com/matiswiecicki

Komentarz

• znów chłopaki przepłacą, a za ich zdolności negocjacyjne zapłacą abonenci.

Komentarz

• No to w przypadku hipotetycznej porażki macie przynajmniej 1 abonenta mniej.

Komentarz

• Jesli stracą też ligę hiszpańską, to jedynym rozwiązaniem dla nc+ jakie ja widzę, jest udostępnenie bez dodatkowych opłat kanałów Eleven i Eleven Sports wszystkim Abonentom, którzy mają pełny pakiet C+
                        Ostatni raz edytowany przez Emilio1985; 2015-07-21, 12:47.

Komentarz

• Coś ten Eleven wydaje mi sie ze jest kanałem widmo.Niby ma ruszyć za półtora tygodnia a prócz rzekomych zakupów praw sportowych transmisji nic nie wiemy.Moze to tylko straszak właścicieli praw i tyle.

Komentarz

• napisał(a) Emilio1985 Zobacz post
                            Jesli stracą też ligę hiszpańską, to jedynym rozwiązaniem dla nc+ jakie ja widzę, jest udostępnenie bez dodatkowych opłat kanałów Eleven i Eleven Sports wszystkim Abonentom, którzy mają pełny pakiet C+
                            Tak jak powinni udostępnić Eurosport2 wszystkim abonentom posiadającym pakiet C+, aby mieli pełną ofertę Ekstraklasy, a nie że kanał jest tylko w pakiecie Extra, a posiadacze niższych muszą za niego dopłacać.
                            Patrząc na ten przykład, nie wierzę, że dadzą za friko kanały Eleven niestety.
                            Pozdrawiam.
                            Mikman

Komentarz

• napisał(a) Maccie Zobacz post
                              Coś ten Eleven wydaje mi sie ze jest kanałem widmo.Niby ma ruszyć za półtora tygodnia a prócz rzekomych zakupów praw sportowych transmisji nic nie wiemy.Moze to tylko straszak właścicieli praw i tyle.
                              Też tak myślę...
                              To raczej przechowalnia praw telewizyjnych niż kanał TV. Za chwilę dowiemy się, że będą je odsprzedawać za Eleven million USD/EUR.

Komentarz

• napisał(a) Mikman Zobacz post
                                Tak jak powinni udostępnić Eurosport2 wszystkim abonentom posiadającym pakiet C+, aby mieli pełną ofertę Ekstraklasy, a nie że kanał jest tylko w pakiecie Extra, a posiadacze niższych muszą za niego dopłacać.
                                Patrząc na ten przykład, nie wierzę, że dadzą za friko kanały Eleven niestety.
                                Te 5 zł to jeszcze nie majątek, ale jeśli Eleven i Eleven Sports ma kosztować równowartość 10 euro, to sorry...

Poza tym ceny abonamentów podnieśli po to aby potracić prawa sportowe i kazać sobie płacić jeszcze więcej? To może nie przejść...

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+