Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawa do pokazywania rozgrywek kanałów sportowych dostępnych w nc+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Granatnik
    replied
    Na pewno lepszy od meczów St. Etienne - Bastia i Eibar - Athletic Bilbao.

Leave a comment:

• sicguy
    replied
    napisał(a) effe11 Zobacz post
    LaLigi szkoda, ale to tylko 2 drużyny real i barca, reszta to dno i metr mułu.

I dlatego mają 5 zespołów w LM?

Swoją drogą mecz Southampton Norwich (który leciał dzisiaj)to jeden z tych mega elektryzujących w Premier League?

Twoim zdaniem to był lepszy mecz niż np. dziś będzie Sevilla Atletico?

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    napisał(a) morrrgoth Zobacz post
    Niedziela, 19:00 - koniec programu na sportowych antenach nc+. Nie mieszaj w to Eleven bo mają z tematem tyle wspólnego, że to na ich korzyśc nc+ odpuściła sport
    Prócz C+ masz dostęp do wielu innych kanałow sportowych

Leave a comment:

• sobpiotr
    replied
    Ja też uważam że nc+ ma nadal w miarę atrakcyjną ofertę, ale przestanie taką być jak stracą Ligę Angielską.

Leave a comment:

• morrrgoth
    replied
    To zależy co Cię interesuje. Ja mam co oglądać, został sport, który mnie najbardziej interesuje i jak widać większośc abonamentów również czyli:
    -ekstraklasa
    -Liga mistrzów
    -Liga Europy
    -Liga Angielska

Wszystko w super jakości, a eleven co? byle stream, na którym nie da się normalnie meczu obejrzeć. Jak eleven kiedyś pojawi się na platformach to wtedy można rozmawiać. Póki co to żadna telewizja.
    Niedziela, 19:00 - koniec programu na sportowych antenach nc+. Nie mieszaj w to Eleven bo mają z tematem tyle wspólnego, że to na ich korzyśc nc+ odpuściła sport

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    eleven już dzisiaj pokazuje skróty meczy Premiership, więc kto wie, zapewne w przyszłym roku ta liga będzie u nich.
    Pokazują też skróty Ekstraklasy. Rozumiem że według ciebie to też oznaka że za chwilę Ekstraklasa pojawi się w Eleven?

Leave a comment:

• effe11
    replied
    C+ daje Ci regaty ale za to w HD... Za wyścigi pcheł w HD też będziesz płacił? Prawda jest taka, że w canalplusowym HD prawie nie ma już co oglądac
    To zależy co Cię interesuje. Ja mam co oglądać, został sport, który mnie najbardziej interesuje i jak widać większośc abonamentów również czyli:
    -ekstraklasa
    -Liga mistrzów
    -Liga Europy
    -Liga Angielska

Wszystko w super jakości, a eleven co? byle stream, na którym nie da się normalnie meczu obejrzeć. Jak eleven kiedyś pojawi się na platformach to wtedy można rozmawiać. Póki co to żadna telewizja.

Leave a comment:

• Maccie
    replied
    C+ daje Ci regaty ale za to w HD... Za wyścigi pcheł w HD też będziesz płacił? Prawda jest taka, że w canalplusowym HD prawie nie ma już co oglądac
    Uroki konkurencji;)

Leave a comment:

• morrrgoth
    replied
    Sorry ale płacenie za taką jakość to tylko desperaci mogą. Nie ma co tu porównywać eleven do paczki c+, to jak niebo, a ziemia.

Leave a comment:

• effe11
    replied
    napisał(a) _michal Zobacz post
    i co z tego? - za te kanały nie płacimy.
    Od Października będziesz płacił i to nie mało. Sorry ale płacenie za taką jakość to tylko desperaci mogą. Nie ma co tu porównywać eleven do paczki c+, to jak niebo, a ziemia. Eleven musi wejść do platform bo jak na razie to syf.
    Pamiętajcie, że c+ to nie tylko sport, ale i filmy, seriale, dokument, koncerty.

Leave a comment:

• Granatnik
    replied
    Nie płacimy jeszcze miesiąc...

Leave a comment:

• _michal
    replied
    i co z tego? - za te kanały nie płacimy.
    Piszemy tu o dodatkowo płatnych kanałach premium c+ i nie porównujemy ich z Eleven. Jak Eleven pojawi się w platformie i zechce taką kasę, jak obecnie ściąga ze mnie C+ to z uśmiechem politowania podziękuję.

A tymczasem ja najbardziej ubolewam nad stratą LM piłkarzy ręcznych - kolejnymi prawami, które utraciło nc+ na rzecz kanału widmo.

Leave a comment:

• Granatnik
    replied
    Za to w tygodniu na Eleven lecą zdaje się same powtórki...

Leave a comment:

• Elendil
    replied
    No proszę ja was.... Niby takie mało istotne rzeczy stracili a tu do wyboru powtórka albo ekstraklapa.
    Oj ciężko będzie encepence brać ode mnie dalej blisko 100zł co miesiąc

Leave a comment:

• effe11
    replied
    napisał(a) Elendil Zobacz post
    A C+ to nie ma już innego meczu na wieczór na C+Sport2 niż powtórkę Newcastle - Arsenal? Proponuję jeszcze zrobić C+Sport 3
    Bida z nędzą....
    a co byś chciał, jak zostało im ekstraklasa, LE, LM, BPL, obecnie na żywo dają tylko kielce - szczecin

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+